2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

rengoş ve monalisoş
2 eylül pzt ye geldik
çalışmaya başladınız mı bakiim :KK51:

sedom monamı bekliyorum
o başlasın ki bana da gaz versin:KK53::KK9:

şaka bir yana. her kpssyle ilgili bir şeyler açıklandığında ben çöküyorum
konsantre olamiyorum:KK50:

sedom monamı bekliyorum
o başlasın ki bana da gaz versin:KK53::KK9:

şaka bir yana. her kpssyle ilgili bir şeyler açıklandığında ben çöküyorum
konsantre olamiyorum:KK50:

Namazı kılıp başlayacağım inşallah.:KK24::KK14:

Birazdan inşallah.:KK25: Ama millet bugün tercih yapacak...:KK50: Biz...:KK14: Of gitsinler artık...:KK43:

evet kızçeler şu eylül ayı biraz sorunlu geçicek. ama ondan sonra bişey kalmıcak. evli evine köylü köyüne :KK1:
ben tercih yapcam. içimde kalır yoksa bari o zevke erişeyim. şöyyylee okullara bakayım. seneye prova olsun :KK53:

evet kızçeler şu eylül ayı biraz sorunlu geçicek. ama ondan sonra bişey kalmıcak. evli evine köylü köyüne :KK1:
ben tercih yapcam. içimde kalır yoksa bari o zevke erişeyim. şöyyylee okullara bakayım. seneye prova olsun :KK53:

Yap kuzum yap,biz de sevdiceğe yapacağız.:KK31:

sedefim bizim macaron vardı hatırlıyor musun? o ne yaptı acaba.:44: maili ya da numarası var mı sende?
hoşbuldum :KK42:bilişim öğretmeni olcam inşallah. henüz başlamadım nerden başlasam bilemiyorum dershaneye yazıldım bir ay sonra açılacak :26:senin bölümün ne?

hoşbuldummm :KK16:

benim bölüm edebiyat canım
bir türlü konsantre olamadık ama başlayacağız inşallah:KK16:

kuzenimin bu sene puanı iyiydi atanacak gibi sene içinde çok çalışacaksın zaten acele etme dedi ama bilemiyorum deneyimim olmadığı için :26: alan sınavım yok birazda onun rahatlığındayım galiba gerçi belli olmaz her an yeni sınav bile getirebilirler türkiye burası :KK31:
herşey çok güzel olur inşallah şuraya atandık diye yazmayı nasip eder rabbim :KK16:

kuzenimin bu sene puanı iyiydi atanacak gibi sene içinde çok çalışacaksın zaten acele etme dedi ama bilemiyorum deneyimim olmadığı için :26: alan sınavım yok birazda onun rahatlığındayım galiba gerçi belli olmaz her an yeni sınav bile getirebilirler türkiye burası :KK31:
herşey çok güzel olur inşallah şuraya atandık diye yazmayı nasip eder rabbim :KK16:

amin canım
ama alan sınavı yok diye rahat davranmamanı tavsiye ederim. sene içinde rahat çalışmanın şartı başlarda çok çalışmandan geçer canım
temelin de yoksa eğer hiç vakit kaybetme.
sonra çok pişman oluyor insan:KK50:

sedefim bizim macaron vardı hatırlıyor musun? o ne yaptı acaba.:44: maili ya da numarası var mı sende?

hatırlıyorum kuzum hatırlamam mı, çok iyi kalpli biriydi. ama hiçbir fikrim yok kuzum. ama beyazanne ile mailleşmelerimiz duruyomuş, ona mail attım. cevap gelirse sizle paylaşıcam.
bi de kitapseli vardı. o pazar günküne gircekti, öğretmen değildi ama onu da çok merak ediyorum

beyazannenin mailinden alıntı
bunu bana 2012 de göndermiş ve ben daha yeni görüyorum. hay allah kahretmesin beni hee

konularım planladığım gibi kasımın son günü bitti. aralığın ilk yarısı hep ve sadece yargı deneme çözdüm. 120 de 100 le 110 arası netlerim maşallah. iki gün önce de daha verimli çalışmak adına eşimden izin alıp oğlumla beraber annemlere geldik.

sabahları konu tekrarı yapıp öğleden sonra soru çözüyorum, hafta sonları da deneme...

o acaba o programı bizim 2013 topiğinde paylaşmış mıydı? dur bi de ordan arıyayım.

merhaba kızlar :KK3::KK3::KK3:bende size katılmak istiyorum sırf bu yüzden üye oldum :KK1: bölümüm biyoloji ve yeni mezun oldum kpss Ye hazırlanmış olarak ilk defa gireceğim
sınava nasıl çalışmalıyım bilmiyorum planımda yok
aranızda biyolojiden birileri var mi :KK31:

Benim de Türkçe.:21::21::21:
sözelcilere hep imreniyorum :KK9:ne güzel

amin canım
ama alan sınavı yok diye rahat davranmamanı tavsiye ederim. sene içinde rahat çalışmanın şartı başlarda çok çalışmandan geçer canım
temelin de yoksa eğer hiç vakit kaybetme.
sonra çok pişman oluyor insan:KK50:
elimde kitap yok aslında canım o yüzdende onu bahane ediyorum :KK14:
sayısal konularda iyiyim sözelim zayıf ona ağırlık vermeliyim galiba :KK31:
coğrafyanın ilk konusuna baktım ama patladım resmen moda giremedim henüz :KK50:

buldum be oh be :KK52:

$1.jpg $2.jpg $Adsız.jpg

Merhaba :KK3:ben geçen seneden mağdur değilim ama ilk defa bu sene giricem benide alır mısınız aranıza :KK17::KK54:

merhaba kızlar :KK3::KK3::KK3:bende size katılmak istiyorum sırf bu yüzden üye oldum :KK1: bölümüm biyoloji ve yeni mezun oldum kpss Ye hazırlanmış olarak ilk defa gireceğim
sınava nasıl çalışmalıyım bilmiyorum planımda yok
aranızda biyolojiden birileri var mi :KK31:

hoşgeldiniz kızlar :KK3:

sedefim bizim içinde fikir olur çok iyi oldu bulman :KK9:

sağol kuzuum :KK54:

meraba kızlar bugünlerde düzenli çalışmaya niyetliydim ama olmadı :KK25: bagırsak enfeksiyonu olmuşum dün 2 serum taktılar banamısın demedi baya halsizim dersaneme daha neredeyse 50 gün var ekim 19 da açılacakmış o zamana kadar çalışıp biraz halletsem dersleri bari :KK14: sedefçim beyazannenin bu program dimi kendisi gelsede daha ayrıntılı anlatsa keşke :KK19:
neyse kızlar görüşürüz yine

meraba kızlar bugünlerde düzenli çalışmaya niyetliydim ama olmadı :KK25: bagırsak enfeksiyonu olmuşum dün 2 serum taktılar banamısın demedi baya halsizim dersaneme daha neredeyse 50 gün var ekim 19 da açılacakmış o zamana kadar çalışıp biraz halletsem dersleri bari :KK14: sedefçim beyazannenin bu program dimi kendisi gelsede daha ayrıntılı anlatsa keşke :KK19:
neyse kızlar görüşürüz yine

kıyamam ben sana niloşum yaa çokkk geçmişler olsun kuzummm
evet beyazanne benim topikteyken paylaşmış. ordan buldum. sayfaları ararken de anılarım depreşti :KK5:

X