2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

amin tatlım amin
eğitimden gkgy gibi çalışmam sadece okuyup testlerini çözerim.
Kasım'dan sonra 8 ay kalıyor, gky.yi halletsem eğitim kolay diye erteledim ama
puff
ne zor ya

saolun kızlar çok bunalmışmıtım içimi dökim dedm.inşlhh busene çalışıp atanırız.yeni kitaplarda çıkınca bnde alıçam heves olur belkı.Allah hepmızn yardımcsı olsun

kızlar planlar süper bende kabaca mat da dahil ocaga kadar hepsini halledeyim diyorum tabi dersane işide ocaktada alan agırlıklı çalışayım eylülde başlıyuorum inşallah

sedacım doguma kadar halledebildiğini hallet dogumla birliktede bebişi bahane etmeden çalış olur inşallah
beyazanneyi anlatırız bi ara sana ne zorluklarla çalıştı ve baya iyi bi puanla atanıyo bu yıl ben bunaldıkça onu aklıma getiriyorum içimdeki ses ne bahanen var otur çalış diyo

Son düzenleme:

canım hayırlı uğurlu olsun :81::81:

bana gayet mantıklı geldi planın.önce gk-gy çalışmak mantıklı

bende öyle yapıcam

canım hayırlı uğurlu olsun :81::81:

bana gayet mantıklı geldi planın.önce gk-gy çalışmak mantıklı

bende öyle yapıcam
sağol tatlım. böyle devam edeceğim bakalım
umarım uygulayabilirim.
sen de planını yap da yaz bize kuzucum

sağol tatlım. böyle devam edeceğim bakalım
umarım uygulayabilirim.
sen de planını yap da yaz bize kuzucum

uygularsın kuzum neden uygulayamayasın

sen çalıştıklarını buraya yazdıkça bizde

hevesleniriz hem :112:

bana gelince biraz zamana ihtiyacım var sanırım

kuzum :96: dershane işini halledicem haftaya sadece

bu var kpss ile ilgili kafamda

bildiğim tüm küfürleri ettim.
Allah onları bildiği gibi yapsın. bu kadarı da olmaz. pes pes pes
yazık değil miydi onlara.. onlar da çok çalıştılar. onlar da ekstra alan sınavına hazırlandılar.
bunun için 120 tl bayıldılar.
onları yatırdığı o 120 tlyi yiyenlere haram olsun o para

renginam planın programın hayırlı olsun kuzu ben beğendim. önemli olan hepimizin kendi eksiklerine yönelik olması. sen de onları tespit etmişsin zaten

Sedefim başladım ama işte sırf can sıkıntısından
bir kitaba bakıyorum 1 saat etrafla ilgileniyorum
hepimiz bir başlayabilseydik motive sağlardık az çok.

Son düzenleme:
ohoo ben sonuncuyum o zaman pirayem
Sedefim,kontenjanı görünce direkt aklıma sen geldinKısmetten öteye yol yok kuzum,hayırlısı..

ahh tubimm asıl fransızcacılar ne yapsın? 0 kontenjan.. şaka gibi ya.. bi sitede gördüm.. kontenjanları açıklamışlar. altta da bi fransızcacının yorumu.. ''fransızca öğr unutmuşsun'' içim acıdı ya.. bu kadarı da olmaz.

Sedefim başladım ama işte sırf can sıkıntısından
bir kitaba bakıyorum 1 saat etrafla ilgileniyorum
hepimiz bir başlayabilseydik motive sağlardık az çok.

olsun kuzu ya olur o kadar da..
ben geçen gün bazamı açtım. kitapları görünce midem bulandı hemen kapadım
az kaldı kuzu, en geç 1 aya kadar hepimiz başlıcaz, kenetlencez birbirimize

Kısmetse oluyor sonunda ..alan sınavı benim için de kabustu aynı sen gibi beynim durdu sınavda stres cok etkili malesef..hayırlsı olsun.

sedacım doguma kadar halledebildiğini hallet dogumla birliktede bebişi bahane etmeden çalış olur inşallah
beyazanneyi anlatırız bi ara sana ne zorluklarla çalıştı ve baya iyi bi puanla atanıyo bu yıl ben bunaldıkça onu aklıma getiriyorum içimdeki ses ne bahanen var otur çalış diyo [/QUOTE]

ewt canm bu iş bahane dinlemıo sonunda kendımıze yapıyoruz.beyazanne kim anlatırsan sevınırım nasıl çalışmış nasıl program uygulamış bahsedersenz sevrm canm

anladım canım ben malesef cok gezdim eğlendim gezmelere gittim misafir ağırladım kimseye hayır demedim çalıştım ama yeterli olmadı bu yıl kimse yok sadece ben varım mantıgıyla hayatıma bakıcam eşime de söyledim misafir yok ..

bu arada planına uy mutlaka..sana bi tavsiyem var ben indirdim açıköğretim edebiyat kitaplarını bn onlara baslicam alan soruları hep onlardan gelmiş öyle dediler ..google a aöf edebiyat e kitap yaz cıkanları indir canım notlar cidden güzel ve detaylı bunlarla alan sınavını kolay yaparız ben yarın bunlara calışmaya baslicam.

olsun kuzu ya olur o kadar da..
ben geçen gün bazamı açtım. kitapları görünce midem bulandı hemen kapadım
az kaldı kuzu, en geç 1 aya kadar hepimiz başlıcaz, kenetlencez birbirimize
inşallah tatlım alan sınavı olmasa acele de etmem ama korkuyorum alandan maalesef

tamam canım bakarım onlara.yalnız sen o kitapların hepsini iindirdin mi?

evet dedğin gibi sorular onlardan gelmiş ama bu sene bakalım hangi tozlu raflardan sorarlar.
artık milattan kalma kitaptan sorular bulurlar

Son düzenleme:
yargı alesle bugün başladım kızlar ama macera kısa sürdü 2 soru çözdüm o kadar
sedacım anlatırım bi ara uyguladıgı programı verecekti ama nete girmiyo yakaladıgımız an alacagız
tek bildiğim eylülde başlayıp aralıga kadar hepsini hallettiği sonrasındada bol soru bol deneme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…