2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım ben kuzen muzen dinlemem bu devirde seviyeyi aşanı şutlarım :KK57: benim teyze kızını eşi kendi kuzeniyle aldattı kız msjlarını yakalamış vs. bi sürü olay ve kız başta samimi tarzda msjları dikkate almamış aman teyzekızı nolacak diye.seninki yapar ya da kız o niyetle demem yalnız testi kırılmadan tedbir almak en iyisi :KK31:

gitsin kendine başka bi ciğer bulsun ne kız yirim seni tatlılık :KK9::KK9:

kızlar okuldan geldim komşuların aşure kaseleri yıgıldı bi kazan çorba yapıp dagıtayım dedim onu yapcam :KK56:
ders çalışma konusunda gelişimden ilk 2 ünite bitti soruları duruyo bide fem gk sb dan 700-800 arası tarih cog sorusu çözüldü o kadar kasımda yaptıklarım hım bide 8 lere ek ders yaptım bugün aklıma saglık baya güzel anladım ve anlattım konuları azcık ucundan alanda çalışmış oldum böylece :21:
kolay gelsin :KK12:

gayet güzel çalışmışsın cnm maşallah :nazar::nazar::nazar: daha sık gel buralara..

canım ben kuzen muzen dinlemem bu devirde seviyeyi aşanı şutlarım :KK57: benim teyze kızını eşi kendi kuzeniyle aldattı kız msjlarını yakalamış vs. bi sürü olay ve kız başta samimi tarzda msjları dikkate almamış aman teyzekızı nolacak diye.seninki yapar ya da kız o niyetle demem yalnız testi kırılmadan tedbir almak en iyisi :KK31:

kızlar okuldan geldim komşuların aşure kaseleri yıgıldı bi kazan çorba yapıp dagıtayım dedim onu yapcam :KK56:
ders çalışma konusunda gelişimden ilk 2 ünite bitti soruları duruyo bide fem gk sb dan 700-800 arası tarih cog sorusu çözüldü o kadar kasımda yaptıklarım hım bide 8 lere ek ders yaptım bugün aklıma saglık baya güzel anladım ve anlattım konuları azcık ucundan alanda çalışmış oldum böylece :21:
ay valla korktum sen böyle anlatınca
daha sıkı tedbirler uygulayayım ben en iyisi:KK55:

gittim 100 vatandaşlık sorusu çözdüm geldim canlar :KK55: tarihe bugün de başlayamadım :KK19: birazdan ablama mat anlatcam(çok anlıyormuş gibi :KK1:) bugün böyle biter :78: rengiş başın ağrıyormuş, geçti mi, daha iyi misin?

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,

Bugün daha kırk fırın ekmek yemem gerektiğini anlamış bulunuyorum:KK55:Arkadaşınız olarak sizlere haddim olmayarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Mutlaka denemeye girin veya evde deneme yapın,kendinize gelirsiniz.Çünkü insan evde ders çalışarak ve de soru çözerek çok iyi olduğunu sanabiliyor,yani bulunduğu noktayı göremeyebiliyor.Denemenin havası bir başka.Sınavım ilkine göre iyi olsa da yine de kötü.Biri iyi olsa diğeri kötü.Tarihim iyi,coğrafyam kötü.Eğitim fena değil.Sınav kazıktı yine.Sizleri seviyorum canlarım,tek derdimiz dersler olsun,kafamızı başka şeylere takmaya değmez çünkü:KK16:

rengiş sen erkek arkadaşının kuzeninin ciğerim demesine kızıyorsun ya, benimkinin bi kız arkadaşı var mahalleden hacım diyor bizimki de öyle karşılık veriyor. kelimenin sonundaki m, sahiplik duygusu veriyor ya sinir oluyorum... bugün facede mesajlarını okuyunca dellendim iyice hacım aşağı hacım yukarı :KK47: birbirinize o şekilde hitap etmenizi istemiyorum dedim, tamam ben demicem dedi, o da demicek dedim. nasıl olacak o dedi, sen söyleyeceksin dememesi gerektiğini dedim, tamam bir daha derse uyarcam dedi; ama benim öfkem hala geçmedi, ders de çalışamadım akşama kadar :KK31: öfkemin geçmeme sebebi de önce ben söyleyemem "bana hacım deme" diye dedi. nedenmiş o dedim, ben çekinirim onun da kırılmasını istemem diyor. benim kalbim kırılıyor böyle de dedim, ondan sonra tamam söylerim dedi ancak...

Son düzenleme:
herkese merhaba...kızlar uzun zaman oldu yazamadım buraya bakamadım da..bir kolejle anlaştım onlar aradılar bir öğretmenleri ayrılmış eşiyle şehir dışına gitmiş cok acildi ve 1gün düşünme süresinden sonra kabul ettim eski öğretmenin eksikleri yazılısı sınavı okuması uyum saglaması derken hiç vaktim olmadı nete..

hakkımda hayırlısı olsun zaten artık yorulmuştum 3yıldır calışmaktan olmadı artık tercihim bu yönde ne yapalım nasılsa burdan da emekli olucaz illa meb mi, kısmet sizlere basarılar diliyorum pişman değilim 1750maaş servis evimin önünden alıyor bırakıyor yemek de ordan pek de fena degil..artık kendi işime zaman ayırıcam kendimi geliştiricem ki tercih edileyim degil mi?
zaten su 5yıllık dershanecilerin mebe geçmesi sinir bozucu ve daha bi sürü sinir bozan sey ...........hepinize basarılar diliyorum dilerim atanırsınız kızlarrrr kendinize iyi bakın arada uğrarım biraz okudum bi nazar muhabbeti dönüyor kendinize cekmeyin nazarı böyle diyip de BAŞARILARRRR hepinize ...:KK14:

herkese merhaba...kızlar uzun zaman oldu yazamadım buraya bakamadım da..bir kolejle anlaştım onlar aradılar bir öğretmenleri ayrılmış eşiyle şehir dışına gitmiş cok acildi ve 1gün düşünme süresinden sonra kabul ettim eski öğretmenin eksikleri yazılısı sınavı okuması uyum saglaması derken hiç vaktim olmadı nete..

hakkımda hayırlısı olsun zaten artık yorulmuştum 3yıldır calışmaktan olmadı artık tercihim bu yönde ne yapalım nasılsa burdan da emekli olucaz illa meb mi, kısmet sizlere basarılar diliyorum pişman değilim 1750maaş servis evimin önünden alıyor bırakıyor yemek de ordan pek de fena degil..artık kendi işime zaman ayırıcam kendimi geliştiricem ki tercih edileyim degil mi?
zaten su 5yıllık dershanecilerin mebe geçmesi sinir bozucu ve daha bi sürü sinir bozan sey ...........hepinize basarılar diliyorum dilerim atanırsınız kızlarrrr kendinize iyi bakın arada uğrarım biraz okudum bi nazar muhabbeti dönüyor kendinize cekmeyin nazarı böyle diyip de BAŞARILARRRR hepinize ...:KK14:

kuzum hoş geldin hayırlı olsun işin:KK16:
kpss devri kapandı mı senin için girmeyecek misin daha?

Son düzenleme:
kızlar şu soruma bi bakabilir misiniz ?

A = x^2 / 3 = y / 2 = z^3 / 5

ve x,y,z pozitif tamsayı olarak belirtilmiş.A en küçük değerini aldığında bu sayının asal olmayan pozitif bölenlerinin sayısı kaçtır diye soruluyor.

cevap 10 olarak görünüyor.

Bir kitabın tüm sayfalarını 1 den başlayıp numaralandırmak için 576 tane rakam kullanılmıştır
Buna göre, bu kitap kaç sayfalıktır?

a-212
b-218
c-222
d-228
e-232

kızlar cevap anahtarı mı yanlış ben mi yanlış yapıyorum anlamadım
bir de siz çözer misiniz?

Bir kitabın tüm sayfalarını 1 den başlayıp numaralandırmak için 576 tane rakam kullanılmıştır
Buna göre, bu kitap kaç sayfalıktır?

a-212
b-218
c-222
d-228
e-232

kızlar cevap anahtarı mı yanlış ben mi yanlış yapıyorum anlamadım
bir de siz çözer misiniz?

228 mi canım ?:44::44:

Hayırlı olsun canım.İnşAllah hakkında hayırlısı olur.Her gün yeni bir gündemle karşılaşıyoruz,Ben de dershanecilik yapıyordum.Dershaneler kapatılacak diye hiç MEB'i düşünmüyorken gidip formasyonumu aldım,KPSS'ye hazırlanayım dedim.Şimdi de dershanecileri MEB'e alıcaz diyorlar:KK53:Haksızlık olduğu fikrine katılıyorum.Sonuçta o kadar insan sınava hazırlanıyor.Diğer türlü de bütün dershaneciler işsiz kalıcak.Allah sonumuzu hayretsin.Özel sektör insanın suyunu çıkarır canım ama inşAllah senin kolej rahat olur,tekrar hayırlı olsun:KK16:

evet balım........

Anlatayım ben bebişkom sana.:KK16:

1-9 9 tane rakam

10-99 arası 180 rakam yapıyor.

Canım burdan sonrasını şöyle yaptım...

576-189=387

387'yi 3'e böldüm.:KK42::KK42: 129 ediyor...Burdan sonra biraz pratik düşüneceksin.

100 en küçük üç basamaklı sayı değil mi ?

Öyle bir üç basamaklı sayı bulacaksın ki,100 çıkarıp 1 eklediğinde 129 edecek.

O da 228 balım...

Aklına takılan bir şey var mı ? :KK24::KK24:

kızlar şu soruma bi bakabilir misiniz ?

A = x^2 / 3 = y / 2 = z^3 / 5

ve x,y,z pozitif tamsayı olarak belirtilmiş.A en küçük değerini aldığında bu sayının asal olmayan pozitif bölenlerinin sayısı kaçtır diye soruluyor.

cevap 10 olarak görünüyor.

Canım sorunun fotoğrafını çekemez misin ?

slm kızlar..haftasonu yine döktürmüşsünüz, oku oku bitmedi valla.:KK68:...ben şehirdışındaydım. o yüzden buralara uğrayamadım.:KK55:..ama sedefin tv de azişi görmesini anlatmasına sesli bi şekilde güldüm.:KK1::KK1::KK52: bu topic teki geyik muhabbetleri beni çok güldürüyor...üni.deyken sınav zamanları çalış çalış kafayı yerdik arkadaşlarla...:KK37:saçma sapan her şeye gülerdik...o zamanları hatırlatıyor belki bana..:KK1:iyi geliyorsunuz bana....hatta ziyaretçilere bile :KK33:

Ahhh üniversite ahhh....:KK31: Ne günlerdi yaaa....:KK30:

Kuzen,yeğen,vs..... Sevmiyorum vıcık muhabbetleri,gereksiz samimiyeti...:KK19: Al işte kapı gibi örnek.:KK4:

Bu arada çalışmalarına kocaman maşallah.:nazar:

gittim 100 vatandaşlık sorusu çözdüm geldim canlar :KK55: tarihe bugün de başlayamadım :KK19: birazdan ablama mat anlatcam(çok anlıyormuş gibi :KK1:) bugün böyle biter :78: rengiş başın ağrıyormuş, geçti mi, daha iyi misin?

Olsun canım ya deme öyle... Kendi eksiklerini de görmüş olursun.:KK16:

Merhaba kızlar,

Bugün daha kırk fırın ekmek yemem gerektiğini anlamış bulunuyorum:KK55:Arkadaşınız olarak sizlere haddim olmayarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Mutlaka denemeye girin veya evde deneme yapın,kendinize gelirsiniz.Çünkü insan evde ders çalışarak ve de soru çözerek çok iyi olduğunu sanabiliyor,yani bulunduğu noktayı göremeyebiliyor.Denemenin havası bir başka.Sınavım ilkine göre iyi olsa da yine de kötü.Biri iyi olsa diğeri kötü.Tarihim iyi,coğrafyam kötü.Eğitim fena değil.Sınav kazıktı yine.Sizleri seviyorum canlarım,tek derdimiz dersler olsun,kafamızı başka şeylere takmaya değmez çünkü:KK16:

Canım ne demek,biz neler paylaşıyoruz burda....:KK16::KK16: Soru analizlerini yap mutlaka ama.:KK16:

rengiş sen erkek arkadaşının kuzeninin ciğerim demesine kızıyorsun ya, benimkinin bi kız arkadaşı var mahalleden hacım diyor bizimki de öyle karşılık veriyor. kelimenin sonundaki m, sahiplik duygusu veriyor ya sinir oluyorum... bugün facede mesajlarını okuyunca dellendim iyice hacım aşağı hacım yukarı :KK47: birbirinize o şekilde hitap etmenizi istemiyorum dedim, tamam ben demicem dedi, o da demicek dedim. nasıl olacak o dedi, sen söyleyeceksin dememesi gerektiğini dedim, tamam bir daha derse uyarcam dedi; ama benim öfkem hala geçmedi, ders de çalışamadım akşama kadar :KK31: öfkemin geçmeme sebebi de önce ben söyleyemem "bana hacım deme" diye dedi. nedenmiş o dedim, ben çekinirim onun da kırılmasını istemem diyor. benim kalbim kırılıyor böyle de dedim, ondan sonra tamam söylerim dedi ancak...

Valla canım bu küçümsenecek bir konu değil.İsterse tuz buz olsun o kız umrumda olmaz...:KK19::KK47:

Hakkında hayırlısı olsun hocam,bizi ihmal etme....:KK16: Rabbim yolunu açık etsin.:KK54::KK54:

sağol holofiram geçti çok şükür:KK16: başım ağrıyınca dünyadan soğutuyor beni:KK19:
Merhaba kızlar,

daha iyi gecmesine sevindim dersanecim Rabbim arttırsın:KK16: ben de konu tekrarlarımı bir bitireyim yavastan başlarım inşallah:KK55:

hacım mı:KK53: tam yolmalık laf:KK6:
senin kuzeni bile değil kuzum direkt arkadaşı. bence de uyarmakla iyi yapmışsın. daha aynısını derlerse küs de burnu sürtsün.
kızın bir kere sen söylemeden önce düşünmesi gerekiyor. en nihayetinde biz olsak düşünürüz yani:KK19:

Anlatayım ben bebişkom sana.:KK16:

1-9 9 tane rakam

10-99 arası 180 rakam yapıyor.

Canım burdan sonrasını şöyle yaptım...

576-189=387

387'yi 3'e böldüm.:KK42::KK42: 129 ediyor...Burdan sonra biraz pratik düşüneceksin.

100 en küçük üç basamaklı sayı değil mi ?

Öyle bir üç basamaklı sayı bulacaksın ki,100 çıkarıp 1 eklediğinde 129 edecek.

O da 228 balım...

Aklına takılan bir şey var mı ? :KK24::KK24:

129dan sonrasını uğraştım yapamadım çok soru çözdüm pratik zeka çöktü heralde :KK70:
Sağol beybi :KK23:

X