2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

selam kızlaaar :KK16:

bugün çok şükür program geliştirmeyi bitirdim :KK17: uzman kariyer 2012 soru bankasından test çözdüm.şimdi moladayım yine çözmeye devam edicemm :KK53:

kolejde işe başlayan arkadaşım Allah yolunu açık etsin.inşallah memnun kalırsın :KK16:

sedefim ben o.c'yi ilk yayınlandığında cnbceden izlemiştim.medceziri de uyarlama olarak çok begendim :KK24:

kızlar tanıdığımız bir kız paragraf soruları istedi indirip usbye atılacak
ama bulamıyorum hep online testler var
bildiğiniz site var mı :26:

off çok efkarlandım yine yaa $zirlaqd1.gif

Ne oldu ki kızcem anlat da beraber içelim:nazar: :KK9:

kuzum bildiğin şeyler işte. facede monayla konuştuk birazda onunda listesi benimkinden farksız. kadrolar irenç puanımız desen öyle
birde şu eğitimle ilgili şeyler iyice kafamı bozdu hevesimi kırıyor şimdi kadro ve mülakat söylemleri böyleyse seneye ne olacağı meçhul
kafayı sıyırıcam düşüncelerden :KK14:

kuzum bildiğin şeyler işte. facede monayla konuştuk birazda onunda listesi benimkinden farksız. kadrolar irenç puanımız desen öyle
birde şu eğitimle ilgili şeyler iyice kafamı bozdu hevesimi kırıyor şimdi kadro ve mülakat söylemleri böyleyse seneye ne olacağı meçhul
kafayı sıyırıcam düşüncelerden :KK14:

çok fazla düşünmeyin böyle seyleri kuzum
her seyi etkiliyor çünkü. biz calısalım da Allah kerim diyelim bska caremiz de yok çünkü

çok fazla düşünmeyin böyle seyleri kuzum
her seyi etkiliyor çünkü. biz calısalım da Allah kerim diyelim bska caremiz de yok çünkü

düşünmemek elde mi be tatlım ah ah üniversitedeyken mezunlar anlatırdı da anlayamazdık meğer gerçekten çok kötüymüş
Allahım sabır versin hepimize
herkesin a olmazsa b planı var ama benim şuan a dan başka uygulayabileceğim bir planım yok
bu durum daha çok can sıkıcı renginam :KK43:

düşünmemek elde mi be tatlım ah ah üniversitedeyken mezunlar anlatırdı da anlayamazdık meğer gerçekten çok kötüymüş
Allahım sabır versin hepimize
herkesin a olmazsa b planı var ama benim şuan a dan başka uygulayabileceğim bir planım yok
bu durum daha çok can sıkıcı renginam :KK43:

badem şu topikte aynı durumda olan cok insan var maalesef biliyorsun

ama işte üstüne farklı bir uygulama daha getirseler de biz yine bu sınava girmek zorundayız.
çünkü bizim tek caremiz değil mi?
o halde düşünmeyeceğiz. ben düşünmüyorum inan ki. ya zaten kafamda ne sorunlar var iyice hasta edecegim kendimi yoksa.
vurdumduymazlığı öğrenmek zorundayız.
zaten insan bir süre sonra buzlaşıyor böyle sorunlara

Son düzenleme:
X