2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

yok kuzum siz yazın olur mu öyle bu şekilde motive alıyoruz hepimiz çünkü
iyi geceler kuzummm

bugün yazalım o zaman, dışrı çıkcam gerçi ders çalışmaya vaktim kalmayacak sanırım

iki saat spor insanı gerçekten yoruyor, ben kolumu kaldıramıyordum o günlerde; ama sonra hiçbir şey kalmıyor, çok zevkli bir şey yazalım canım yaa, bana iyi geliyor maşallah, iyi çözmüşsün

günaydın canım, hoş geldin diyemedim sana, dönmene sevindim her gün okuyup üfleyelim topiğimizi hatta başına nazar duası ekleyelim, elemtere fiş kem gözlere şiş buranın da esprisi bu işte daha çok kişi yararlansın, daha çok üye olsun...

Tünaydınlar efenim

Bugün inşallah calısabilirim Hemen kitabımı açayım zorlayacagım kendimi artık

Son düzenleme:
Burayı kapatmaları mümkün değil işte. Eğer görünmesini istemiyorsak, herkes pro olsun. Prolara özel bölüm var sadece prolar görebiliyor oraya topik açarız. ama sanırım kimse olmaz pro :26:

Canım herkes yazmayacak diye bir şey yok ki... Biz birkaç kişi kendimizi iyi hissedene kadar yazmama kararı aldık.

Holofiram sizler yazın kuzum kızlar da yazmaya devam edecek
ama ben bir süre yazmasam iyi olur
bak bugün hiiiiç çalışamadım 3 günde tüm motivem birden gitti
kendimi toparlayayım tekrar yazarım olmazsa

Toparlanalım ortiiimm.

İyi dersler kuzucuk. Çalışmana da kocaman maşallah.

Valla bunu ben de düşünüyorum.

Yayın söyle,soru açıkla vs.vs...Üstüne üstlük ne teşekkür ne başka bir şey...Anca kendimizi kötü hissediyoruz,motive düşüyor.

Tünaydınlar efenim

Bugün inşallah calısabilirim Hemen kitabımı açayım zorlayacagım kendimi artık

Bugün güzel bir rapor veririz inşallah.

Burayı kapatmaları mümkün değil işte. Eğer görünmesini istemiyorsak, herkes pro olsun. Prolara özel bölüm var sadece prolar görebiliyor oraya topik açarız. ama sanırım kimse olmaz pro :26:

Bu çok iyi fikir.:26: Açasım geldi.

Pro olun lütfen.

yaa ben düşünüyorum da sevdicek istemiyor
ben de coğrafya calıstım bugün öyle ya da böyle catlayın kem gözlüler

Hoşbuldum canım

Pro ne canım yaa,ilk kez duydum

Bi çaresi olmalı canım gerçekten.Bu gidişle topiktekiler dışında herkese faydamız olacakProyu anlamadım yalnız

madem oda mümkün değil başka yapacak bir şey yok artık isteyen verir raporunu istemeyen vermez ne yapalım
umimi mekana devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…