2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım çok zorlarsa şubatta bırakırım birlikte götürebilirsem mayısa kadar devam edecek askere giden bi hocanın yerine çalışıyorum zaten

tamam canım sen kendini daha iyi bilirsin
nasıl mutlu oluyorsan öyle olsun

Tamam kuzucuklarım şiddet varsa müeyyidesi hukuk :112: gözümüde kırpayım size :124:

Son düzenleme:

sağ ol canım, çok yanlış çıkınca insanın şevki kırılıyor ki öyle de oldu bıraktım gitti o zaman ilacımız bol tekrar çok soru inşallah canım, yanlışın y si kalmasın

kıyamam ben sana ya

Allah inşallah bize o günleri gösterir kuzum. ne güzel olur ama. seneye atanırsak 15 tatilde kısmetse buluşalım diyelim o zaman

inşallah bebekim çok isterim

Neden olmasın

Ya kızlar siz sevgilinizi kız kuzenlerinden kıskanır mısınız hiç?
doğru söyleyin ama

ben kıskanmam rengişim ya..
ya ben aslında kıskanç değilim
ama benim aksime sevdicek çok kıskanç

inşallah bebekim çok isterim

ben kıskanmam rengişim ya..
ya ben aslında kıskanç değilim
ama benim aksime sevdicek çok kıskanç
kuzum ya ben de kıskanmam aslında ama cok da samimi olmasınlar

kızlar ben soru çözmeye başladım, sizler soru sayılarınızı paylaşmayı bıraktınız, kimse yazmayınca benim de yazasım kalmadı böyle olmayaydı iyiydi neyse, en azından ne çalıştığımı yazim... bugün de anayasa biten konumdan soru çözdüm sadece yarın da tarihe başlıyorum, Allah nasip ederse... iyi geceler

Son düzenleme:

Holofiram sizler yazın kuzum kızlar da yazmaya devam edecek
ama ben bir süre yazmasam iyi olur
bak bugün hiiiiç çalışamadım 3 günde tüm motivem birden gitti
kendimi toparlayayım tekrar yazarım olmazsa

Holofiram sizler yazın kuzum kızlar da yazmaya devam edecek
ama ben bir süre yazmasam iyi olur
bak bugün hiiiiç çalışamadım 3 günde tüm motivem birden gitti
kendimi toparlayayım tekrar yazarım olmazsa

tamam canım, anlıyorum seni, sen eski performansını yakalayana kadar biz de yazmayıveririz nolcak sen de toparlan bir an evvel e mi iyi geceler tekrar

tamam canım, anlıyorum seni, sen eski performansını yakalayana kadar biz de yazmayıveririz nolcak sen de toparlan bir an evvel e mi iyi geceler tekrar

yok kuzum siz yazın olur mu öyle bu şekilde motive alıyoruz hepimiz çünkü
iyi geceler kuzummm

kuzum ya ben de kıskanmam aslında ama cok da samimi olmasınlar

kadın kadındır erkek erkek çok samimiyeti sevmem ,olmaz olmaz hayatta o ince çizgi mutlaka olmalı,hiççç göz yumamam ,kıskançlık değil ama benim bünye alışık değil öyle kol boyun samimiyetlere

canım ben ilk defa yazacaktım yazmasam mı

bebeklerim günaydın dün 2 saat spordan sonra mal oldum ama alıştım artık bozmaz beni

gelşim bitti dün 300 soru çözdüm başkada ders çalışmadım

şimdi dershaneye kaçıyorum

Günaydın kızlar

Hani biz sürekli bize nazar oluyor diyoruz ya bunda haklıyız ama daha fenası,hani bizler birbirimizi motive etmek için bir şeyler söylüyoruz,programımızı açıklıyoruz,çözdüğümüz sorularımızı ve çalıştığımız dersleri yazıyoruz ya bu topiğe bakan yüzlerce insanı dolaylı olarak pekiştiriyor.Ha bu iyi bir şey diyeniniz çıkabilir belki ama o zaman burasının bir hayır topiği olması gerekmez miydi? Keşke Face gibi kapalı bir grup oluştursaydık burada(tabi mümkün görünmüyor),katılmak isteyeni topik sahibi (Rengina)kabul etseydi.Bu şekilde inanın dershanelerdeki rehber öğretmenlerden daha fazla yararlıyız insanlığa

Neyse kızlar sabah sabah çenem düştü kolay gelsin hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…