2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Günaydın güzellerim,hayırlı cumalar...

Rapor vermeyi düşünmüyorum ben bundan sonra...

Herkese iyi çalışmalar...

günaydın kızlar herkese kucak dolusu sevgiler hayırlı cumalar

oha 22 ziyaretçi var bu saatte hem de

Yuhhhh diyorum!18 ziyaretçi bu saatte.Hayırdır noldu ziyaretçiler bir haber mi aldınız bu sayfayla ilgili de hemen geldiniz?Deyin bir hele bakayım...

millet yemeden içmeden uykudan vazgeçip buraya bakıyor demekki biri bizi gözetliyora döndük

ben de rapor vermiyorum kuzum dün de sadece çalıştığımı söylemiştim bir süre böyle devam ederim
iyi çalışmalar kuzum

günaydın canlarım. verimli çalışmalarımız olsun inşallah.
anacığım aşure yapmış onunla ilgileniyoruz şuan da
bugün bize davetlisiniz topikçek
oha 22 ziyaretçi var bu saatte hem de

Yuhhhh diyorum!18 ziyaretçi bu saatte.Hayırdır noldu ziyaretçiler bir haber mi aldınız bu sayfayla ilgili de hemen geldiniz?Deyin bir hele bakayım...
yemeden içmeden kesildiler bizi takip edecekler diye

günaydın kızlar herkese kucak dolusu sevgiler hayırlı cumalar

millet yemeden içmeden uykudan vazgeçip buraya bakıyor demekki biri bizi gözetliyora döndük

hayırlı cumalar canlarım. benim dünkü 60 soruma bile göz dikmişlerdir kesin vermeyelm bir süre rapor catlayın da patlayın ziyaretçilerrr

Son düzenleme:

Niçin arkadaşım rapor vermiyorsunuz sizi gördükçe şevkleniyordum ben dün işten sonra tarih çalıştım 1,5 saat o kadar iş çoluk çocuk olunca ben altından kalkamıyorum o yüzden rapor yazamıyorum ama o 1,5 saatide sizin sayenizde çalışıyorum yapmayın bötle çok üzüldüm yaaa

Niçin öyle diyorsun arkadaşım her eden kendine eder ben anlamadım neler oluyor...

cnm özele yazıyorum tarifi o zaman ...

Niçin öyle diyorsun arkadaşım her eden kendine eder ben anlamadım neler oluyor...

Canım insanları tanıdıkça iyi insan diye birşey yok diyordum bakıyorumda bencillik merhametsizlik fitnelik aklına ne geliyorsa kötü olan almış başını gidiyor böyle bir dünyada bu kadar temiz kalman beni tekrar umutlandırdı iyiki varsın

valla canım ne zaman cok calıstıgımız hatta sadece calıstıgımızı yazsak diğer gün tüm motivemiz gidiyor. nazar değiyor yani

valla canım ne zaman cok calıstıgımız hatta sadece calıstıgımızı yazsak diğer gün tüm motivemiz gidiyor. nazar değiyor yani

bu sorun nasıl hallolacak bilmiyorum...ama bende buradaki raporlara bakarak bende çalışayım diye şevke gelenlerdenim...buraya çalıştığım şeyleri yazmak da çok güzel bi duygu..kpss topiclerinde en çok cvp yazılan topic burası olduğu için dikkat çekiyor biraz da bence..

fakat gecenin 3 ünde 22 ziyaretçi ne iş

İşte canım maalesef. çözümü de yok ki
nazar her zaman oluyor yani.
ya ara ara veririz rapor ya hiç vermeyiz.
çünkü ben de mesela şuan hiç motive yok sayelerinde

İşte canım maalesef. çözümü de yok ki
nazar her zaman oluyor yani.
ya ara ara veririz rapor ya hiç vermeyiz.
çünkü ben de mesela şuan hiç motive yok sayelerinde

o zaman sadece çalıştığınız konu yazılsın soru sayısı verilmesin cnm..ben yine de kendiminkini yazarım ..ben öyle motive oluyorum çünkü..he he zaten nazarlanacak kadarda çalışamıyorm

ellerine sağlık canım ben mutfak işlerini pek sevmiyorum; ama ablamla ortaklaşa deneyebilirim

kuzum kusura bakma akşam çıkmak zorunda kaldım. benim üst komşunun yatak gıcırtısından şikayetçiydim ya onun bu hafta ailesi geldi yanına ve ailesi sürekli ona geceleri uyumasını söylediler. ben fark etmiştim zaten adam hiç uyumuyo. neyse bi kaç gecedir hiç ses yoktu. uyudu herhalde. ama akşam gene sürekli yatak gıcırtısı vardı. bıktım vallahi artık. sonra çok başım tuttu. yatak odasına gittim. annem uyanmasın diye de pc yi alamadım yanıma. kusura bakma canım. konuşurken pat diye çıkmak zorunda kaldım ama çok başım ağrıyodu. geceleri de ne güzel çalışmayı düşünüyodum. ama bu adamın yatak gıcırtısıyla biraz zor. aslında uyusa yatak o kadar gıcırdamaz. ama tahminimce hep o yatak üstünde oturuyo. o yüzden de hep gıcırdıyo
oyyy valla ben de gerçek hayatta aynı senin gibi düşünüyodum. iyi insan hiç göremiyorum. insanlarda hep bencillik, kıskançlık var. bazen diyorum keşke kötü biri olsaydım, kimseyle anlaşamıyorum, sevdiğim insanlar çok çok azaldı. taa ki burayı bulana kadar. burası da sanal diye zarar gelmicek gibi bişey yok. ama burada bazı kişilerden gerçek hayatta bulamadığım sıcaklığı buldum. senin gibi dedim ki demek ki iyi insanlar hala varmış. :13: sen de hep burda aramızda ol tatlım
ellerine sağlık canım ben mutfak işlerini pek sevmiyorum; ama ablamla ortaklaşa deneyebilirim

mutlaka yapmalısın bence kuzum bi kere yapınca hep girersin mutfağa

o zaman sadece çalıştığınız konu yazılsın soru sayısı verilmesin cnm..ben yine de kendiminkini yazarım ..ben öyle motive oluyorum çünkü..he he zaten nazarlanacak kadarda çalışamıyorm

Ben de o şekilde motive oluyorum canım
ama işte bırakmıyor kem gözlüler

Kızçelerim bana darılmayın ama biz şu ziyaretçileri kafamıza fazla takmaya başladık

Neye inanırsak o olur bence ilgilenmeyelim

Zaten kimseye ya uzaktan gözetlemeyin ya da gelin yazın diyemeyiz

Bende sizin çalıştığınız sorulardan, konulardan gaz alıyordum başta

Devam edelim lütfen, yoksa bu topik tatlılardan, helvalardan, dertlerden başkası olmayacak ki bu da geyiğe giriyor :)

Hadi bakalım boşverin elalemi zaman geçiyor hızla

bademe katılıyorum
bence de yazalım. kimseyi zorlayamam ama ben yazıcam. kötü gözle bakanları Allah'a havale ediyorum. biz maşallahımızı eksik etmeyelim. nazar duamızı da topiğimizin ilk sayfasına ekledik zaten. dualarımız bizi korur. buna inanalım. bademin dediği gibi neye inanırsak o olur

açıkcası kimse yazmayınca ben garip kalmış gibi hissediyorum tamam çok fazla çalışıp yazdığım söylenemez ama böyle de çok eksik kalırız sanki :26:

Ama benim hç aklımd yokken çalışamıyorum
topiğin enerjisini düşürmemek adına daha bu konuyu açmam kuzularım

ama yaa ulan ne geliyorsa benim başıma geliyor ha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…