2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

herkese selamun aleyküm hocalarım

bana rapor vermek zor gelio çünkü sizler kadar çok çalışmıyorum malesef.

ama sizin yazdıklarınızı okuyorum.

231 gün sonrasını düşünün ve çalışmaya devam edin kızlar. ben telaşlanıyorum inşallah kötü etkilemez şu telaşım beni. sizi gördükçede çalışıyorum derslere o yüzden lütfen durmayın

Canlarım ben de osmanlıyı izlemeye gidiyorum.:126:Sonra yine gelirim.Öptüm hadi hepinizi, kendinize iyi bakın.İyi çalışmalar.

Niçin öyle diyorsun arkadaşım her eden kendine eder ben anlamadım neler oluyor...

İşte canım maalesef. çözümü de yok ki
nazar her zaman oluyor yani.
ya ara ara veririz rapor ya hiç vermeyiz.
çünkü ben de mesela şuan hiç motive yok sayelerinde

Valla canlarım benim cephede durum rezalet...

Sabah 2 sayfalık alan konusunu 2 saatte bitiremedim.

Kafam kazan gibi,sanki sağlı sollu mengeneyle sıkıştırıyorlar gibi...

Buna rapor denirse veriyorum sayın ziyaretçiler merakta kalmayın.

Alandan : okuma türleri

Vatandaşlık : vergi türleri

Öğrenme psikolojisi : Klasik koşullanma

Boyuna da cep kitaplarımdan okuyorum ki,kafamın kalınlığı gitsin.

Kızçem çok haklısın,kendi kendimize mi çekiyoruz belayı bilemedim.

Sana yakışan da buydu,tekrar hoş geldin.

Sen de yazmıyon ya len... Geçen bi kaynatalım dedik,bdv'ye takıldın sen.

Hadi bakalım canım,güzel bir rapor ver inşallah.

Yok ya ikinci topiğe,bu sefer gebeririz artık.

Hocam yaz ya okuma sadece,birlikten kuvvet doğar.

Bu arada karar verdim,topiği her gün okuyup üfleyeceğim.

Nefesim kuvvetlidir,ziyaretçiler püskürecek merak etmeyin.

kızlar anayasadan soru çözüyorum çözmesine de çok yanlışım çıkıyor napim sizce :26:

slm kızlar nasılsınız gelip haber veremiyorum planlı çalışamıyorum ben sadece göreceğim dersleri tekrar ediyorum hocalarının verdiği testleri çözüyorum gün bitiyor.Hiç verimli olmuyor çok kızıyorum kendime

Dersanede çözdüğümüz deneme sınavı çok iyi geldi neler yapamadığımı gördüm arkadaşlarla da değerlendirdik çok verimli oldu diye bugün dersaneye deneme götürdüm. Rehberlik hocasının yanına gittim bu hafta deneme olmayacak mıyız diye sordum ( dersaneden sorumlu olan hocanın eşi hasta yok)_Ben bilmiyorum hocanız da yok dedi.Ben deneme getirdim onu yapalım o zaman hocam dedim. O çok külfetli oluyor , kağıdımız yok, fotokobi çekmek çok zaman alıyor dedi.Şok oldum ya . Hoca da yok kitaplar denemeler de gelemedi tabi eşinin hasta olması sizi ilgilendirmiyor olabilir dedi Deliye döndüm üslubu o kadar kötüydü ki insan değiliz sanki üzülmüyoruz . Kendi aranızda para biriktirin deneme alalım hemen yarına gelir dedi. Onu hiç bişey diyemem arkadaşlarla konuşayım dedim çıktım. Sınıfta sinirden bağırdım çağırdım elim ayağım titredi ya her hafta deneme olacaktık güya para verip biz alacakmışız, deneme götürüyorum külfetli olacak diye çekmiyorlar bile her şeyi bıraktım bu nasıl bi tavırdır konuşmadır

Canım bu hangi kurum ya ? :44:

canım arkadaşlarınız hep beraber gidin biz böyle anlamamıştık diye

canım ben , abim ve bir kaç kişi şikayetçi hep biz gidip soruyoruz niye böyle olmuyor niye yapıyorsunuz diye çıkıntı olduk resmen

sadece sizinle olmaz canım hep beraber gitmeniz lazım.
onları böyle uyarmadıkları için umursamıyor onlar da sanrım.

sadece sizinle olmaz canım hep beraber gitmeniz lazım.
onları böyle uyarmadıkları için umursamıyor onlar da sanrım.

sorumlu müdür yok eşinin rahatsızlığından dolayı, o olduğunda da aynıydı kendi kendimize deneme oluyoruz çıkışta kalıp matematiği iyi olan matematik anlatıyor , türkçesi iyi olan türkçe anlatıyor , vatandaşlık dersi vermiyorlar haftaya da ona başlayacağız Bize sağladıkları imkan sadece sınıf oda arkada zili bile duymuyoruz

Son düzenleme:

cnm ya resmen sömürüyorlar sizi..tek dershane olduğu için rahatlar bence...rakip kpss dershaneleri açılsa emin ol böyle olmaz

cnm ya resmen sömürüyorlar sizi..tek dershane olduğu için rahatlar bence...rakip kpss dershaneleri açılsa emin ol böyle olmaz

evet maalesef öyle dersane var sınav körfez ve fem var ama kpss adına bir sınıf açıyorlar.Bizim sınıfı görseniz maliye, iktisat , turizm işletme ,beden öğretmeni , sınıf öğretmeni , önlisans lisans hatta açık liseden okuyan bile var hepsinden karışık

Çok kötü canım Allah kolaylık versin.Moralini bozmak istemem canım ama gerçekten baştan savma yapmışlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…