2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

morisim teklif güzel ama bunun gerçekleştirilebileceğini sanmıyorum. çünkü siteye daha cok üye olunması için birçok yarışmalar vs düzenleniyor, burayı da görüp yazdıklarımızı okuyup üye olanlar var. o yüzden sanmıyorum yapacaklarını kuzum ama istersen şansını dene canım.

eğer her yanlış anlaşılmadan dolayı topiği terk edeceksek başından beri burada hiçbirimizin olmaması gerekiyor.
bu 2. gitmek isteyişin ilkinde de yanlış anladın gitmek istedin bunda da.
ama bu yanlış anlaşılmalar da zaten hayatımızın parçası. hiçbirimiz kusursuz değiliz ve ben kimsenin gitmesini istemiyorum bu topikten gerçekten. aramızda oluşan sorunu ömür boyu sürdürecek değiliz hem. sen özür diledin orada bitti uzatmadık yani.

Son düzenleme:
hoşgeldin diyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim çok sıcak samimi ortam var burda maşallahh diyelim nazaar değmesin..

canım ben de zannetmiyorum da ziyaretçilerden bu kadar çekmekte canımı sıkıyor bi kaç gündür ders çalışamadığım için rapor vermedim canınızı sıkıp sizinde motivenizi düşürmek istemedim ama yazılanları hep okudum..

Son düzenleme:

yok canım her zaman yaz buraya lütfen
bak şu saat oldu tek yaptığım 60 öyt sorusu ve coğrafya tekrarı.
ben bu saatlerde 200 soru artı 2 konu bitirmiş oluyordum. yazmasam motive olamıyorum yazsam böyle oluyr
tek çözüm insanların gözlerini temizlemeleri
ama o da mümkün değil işte nazar değireceklerine oturup kendileri de çalışsa kendilerine fayda olur ama yok

bende anca 19. YY abdülazize kadar çalıştım canım.. her zaman dediğim şey canım Allah hakkımızda kim ne isterse ne düşünürse herkese iki katını versin.. (iyi düşünene duadır kötü düşünene beddua ama yapacak bişey yok)

kızlar sorunu tam anlayamadığım için yorum yapamadım :26: ama kapanmış bir tartışma falan varsa tekrar alevlendirmek istemiyorum neler olduğunu sorarak. umarım sorun her neyse bir an evvel çözülür

Son düzenleme:
Ayy kızlarr çok sağ olunn, ne körmüşüm yaaa. Evet cevap 798,çok teşekkür ederiimmm.
kuzum safransarı çözmüş. ben de o şekilde yapmıştım bu tarz soruları hep bu yoldan yapıyorum hiç kafanı başka formülle falan karıştırma. bu şekilde çözdüğünde her zaman doğru çıkıyor
oyy cupkekim çok geçmişler olsun kuzum. atlattın ne güzel, buyur hastaya en güzel hediye çiçek
kuzum daha moduna giremedik zamanla olucak inşallah
ay kuzum benim de daha önce gittiğim kuaförlerde hep uçlarından desem de 1 karış keserlerdi, ama düğünde halamın kızının önerisiyle başka bi kuaför denemiştim ilk defa, düğün saçımı çok beğendiğim için kesime de ona gittim. çok memnun kaldım. çok güzel kesti ve çok doğal oldu. katlar belli belirsiz. öyle bol kat da sevmiyorum hem saç çok az kalıyo çok kat yaptırınca. kaşlarımı da her yerde ipince yaparlardı, kalın yapın diye diye dilimde tüy biterdi, ama sağolsun kuafördeki kız, çok doğal yaptı kaşlarımı, kaşlarım kaşa benzedi valla seninki de uzar yakında kuzum merak etme. kökü sen de ya, bi daha başka kuaföre gidersin
oyyy çok sevindim. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin size. bebişin sana uğur getirsin. kız mı erkek mi adını ne koydunuz?
neden ki tatlım ya çok şaşırdım. eğer gerçekten yanlış anlaşılma yüzünden ayrılıyosan yanlış yaparsın. çünkü biz o sırada tamamen ziyaretçilerden bahsediyoduk, rengina durup dururken demedi ki onu, onun verdiği örnekte 400 soru demesi de tesadüfendi. yani çok çözüyodum artık az çözüyorum demek istedi. ki burda ben de renginaya 400 soru çözdüğü zaman bu mu az demiştim. hani olur ya insan daha fazlasını yapabilcek kapasitedeyken 400 de gözüne az gelebilir. ama burda amacımız dışardan biri olarak birbirimizi motive etmemizdir. ben şahsen gitmene üzülürüm. çünkü gerçekten ortada bi mesele yok yani. ve dün akşam da dediğim gibi ziyaretçiler sadece soru sayımıza nazar değdirmiyo bence, dostluğumuza da değdiriyolar. kötü gözle bakanlar diyolardır ki Allah Allah nasıl birbirlerinin çalışmasını kıskanmıyolar falan diyolardır. çünkü gerçekten burda çok sıcak bi ortamımız var. diğer topiklerde olmayan bi ortam var. kıskanılıyoruz işte anacım böyle yaparak sevindirmiyelim düşmanlarımızı
maşallah canım. gayet güzel bence. şimdi bi kez soru çözdün ya gerisi çorap söküğü gibi gelecektir

kızlar ben daha yeni geldim. ama halleyli pasta yapmaya gidiyorum onu bitirince tarih videosu dinlicem inşallah

kızlar haberleri izleyen varmı? eğitimde sıkı yönetim için yasayı bekliyorlar dersaneler kapatılıp memurluğa mülakat gelecekmiş

Son düzenleme:
kızlar sorunu tam anlayamadığım için yorum yapamadım :26: ama kapanmış bir tartışma falan varsa tekrar alevlendirmek istemiyorum neler olduğunu sorarak. umarım sorun her neyse bir an evvel çözülür

ortada sorun yok ki holofiracım

kızlar haberleri izleyen varmı? eğitimde sıkı yönetim için yasayı bekliyorlar dersaneler kapatılıp memurluğa mülakat gelecekmiş

aslında çıkıp kimseyi işe almak istemiyoruz hadi başka kapıya deseler onlar da kurtulur bizde

Bebeğiniz ve siz sağlıklıymışsınız hocam,şükürler olsun. Maşallah çalışmalarınıza da... Daha sık gelin e mi ?

Ben gerçekten anlayamıyorum. Bunun gereği gerçekten yoktu,ilk zamanlardaki kırgınlığını hoş karşıladım,çünkü yeni gelen herkes aynı şeyi hissediyor ama bu gerçekten olmadı.

Maşallah demeyi unutmuşsun hocam,ben diyeyim. Maşallah....

Ben de söyleyemem yönetime,çenemden dolayı mimliyim.:18:

hoşgeldin diyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim çok sıcak samimi ortam var burda maşallahh diyelim nazaar değmesin..

Hani rapor ?

Azıcığını söyle hocam,merak etsinler.

Ben evlenip evimin kadını olacam anasını satiyim....

kuzum ya aslında ortada küçük bi yanlış anlaşılma olmuş..ve de bitmiş...bu tür yanlış anlaşılmalar her zaman her ortamda olabiliyor...sen zaten özür diledin rengiş de uzatmadı olay kapandı..bunun için burayı takipi bırakman üzücü..tekrar geri dönersin umarım...

kızlar mrb...bi kaç gündür hiç bişey çalışmadığım için utandım yazmadım bişeycikler...:26: ama bugün raporumu veriyorum alan konu+dil gelişimi ve ahlak gelişimi konu ve 160 sorucuk çözüldü..akşamda devam edeceğim çalışmaya..baya baya tembelleşiyorum ya..:44: bu eğitimde sıkı yönetim neyin nesi acaba...ya offf ...

Sağol canımRenginacım sen sabah erken mi kalkıyorsun?Nasıl yetiştiriyorsun canım maşallahHem konu çalışmışsın hem de 400 küsür soru..Ben çok çabalasam da yapamam.

Sorun bundan ibaretti kızlar.Üzerime alındım.Yanlış anlamışım özrümü diledim evet çünkü özür dilemek büyüklüktür.Gitme nedenime gelince kendimi iyi hissetmiyorum.Belki arada hatrınızı sormaya gelirim.Bu bir tepki falan değil.

geçen eşim diyor ki bana: sen bu aralar dizilere fena sardın..valla değil...rastlarsam izliyorum o da gözüne batıyor..başımda zeplin gibi beni kontrol de , bıkmadı ayy her sene aynı repliklerden.. zaten ben çalışmayınca vicdan yapıyorum bu da üstüne tuz biber ekeliyor..

Sana sadece şunu söyleyeceğim ki,sen bizi hiç tanıyamamışsın.

Ne diyelim,Allah yolunu açık etsin.

cnm direkt sana yazmamış ki .. bu ziyaretçi mevzuundan herkes şikayetçi zaten...topicin izleyicisi çok..ve sadece rengiş değil biçok arkadaş burda yazınca soru sayısını ertesi günler çalışma performansının düştüğünü söylüyor..

Hocam niye utanıyorsun aşk olsun... Her gün bir olmaz ki... Önemli olan her gün az da olsa çalışabilmek. Maşallah,Rabbim emeklerini zayi etmesin.

aynen canım insan tembelliğe çabuk alışıyor maalesef
kızlar dershaneden geldim artık kaldığım yerden devam edicem çalışmalarıma yeter bu kadar savsaklama akşama raporumu vericem inşallah görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…