2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hepimizin hedefi ortak,hoşgeldin

soruyu görmedim bilesevdiceğinin reklam gibi araya girmesi cümlene bayıldım

kızla merhaba :) çok faydalı bi konu olmuş ben de hazırlanıyorum bundan sonra burayı takip edecem :) konu eksiklerimi tamamlamaya çalışıyorum önerebileceğiniz videolu anlatımlar var mıdır acaba ?

selam
o durum değişken biraz derse hocaya göre çok değişiyor:26: hangi ders için diyorsun bilmiyorum ama kızlar tarih için Hakan Dede nin anlatımını beğeniyor.

dikişler alındı artık rahatım çok şükür buralardayım sağlam raporlar vericiyim inşallah

Canım hoş geldiinn.

Hadi geçmişler olsun. Güzel raporlar bekliyoruz.

Öyle ama zırt diye aradı sorunun ortasında....

herkese selam olsun bu yıl tembelliğimde zirveye oturduğumu düşünüyorum

geçen yıl nasıl çalışıyormuşum öyle bu yıl 5te 1i kadar bile çalışmışlığım yok kendimi düzene sokamadan sınav gelecek diye korkuyorum neyse bugün kararlıyım çalışacağım Allah'ın izniyle

Kızlar benim de verimim çok fena düştü gerçekten hiç çalışmıyorum 3 gündür ne oldu bize böyle toparlanmamız lazım ben vize döneminde bile böyle savsaklamamıştım ya

bende iki gündür kalem oynatmamıştım kuzum ipin ucunu bırakınca daha beter oluyor

hoş geldin canımm seni aramızda görmek çok mutlu etti

yanlış bilmiyorsam geceleri çok geç yatıyorsun kuzum o saatte uyanmana şaşırmadım iyi çalışmalar canım Allah zihin açıklığı versin

sedefim inşallah benim saçımın başına gelen seninkine de gelmez çünkü bende düz kullanıyordum kat istedim ve saçlar kısacık kaldı inşallah senin kuaförün elinin ayarı vardır kuzum

bizler her gelene şimdiye kadar kaynak yazdık, üstüne tekrar başkaları gelip sordu biz üşenmeyip yine yazdık
demem o ki biz sürekli aynı şeyleri tekrar edeceğimize sizler o değerli vaktinizden ayırıp sayfaları karıştırırsanız daha makbule geçer.

Son düzenleme:

Bizde böyle bundan sonra....:118::118::118:

Ben de derse uçtum kızçelerim....

Geçmiş olsun cupcekcim o zaman son hız derse devam ediyoruz

sağol kuzummm sana da Allah zihin açıklığı versin evet erken uyumaya çalışacagım artık ya bugün düşündüm onu da

ben sana inanıyorum gecen yıldn daha da iyi olursun bu yıl hatta bebekim

cıktım ben de canlarım ne cok oyalandım bugun geç kalkınca

Son düzenleme:
Naber kızlar Biraz erken uyandım ama işlerim vardı hemen oturamadım derse geç oldu napayım ara vermeden çalışırım artık

Bu arada kimin ne dikişi alındı yaw ne kaçırdım ben :44:

Kızlar uzun zamandr yazamiyorum.baya ilerlemş konu hepsini okuyamadm.maşallah hepnze allah emeklernzi boşa çkartmasn.bnde cok sık çalşamasamda kendi çapımda ilerledim.stresten sanirim erken dogum yaptm.kasimn 12sinde doguracktm oglm ekm 30da dogdu.normal dogum yaptm.cokşükr toparlandm.inşlah daha da iyi ilerlcm.cografya,gelşm bti zaten darisi dger derslrn başina

Merhaba kızlar,

Yaklaşık iki buçuk aydır sizlerleyim.Karşıkıklı yardımcı olduk birbirimize,güzel muhabbetler ettik.Yani birbirimize çok hakkımız geçti.Kırdığım kırıldığım zamanlar oldu.Hepsi gelip geçti.Hepinizi teker teker öpüyorum.Başarılar diliyorum.Ben aranızdan ayrılıyorum.Kendinize çok iyi bakın ve'' dersaneyi'' unutmayın emi

niyeki ne oldu....................

dün ilk kez soru çözdüm kızlar vatandaşlıkta ilk konunun çalışması bitti, soru çözmeye başladım, dün 151 tanecik çözmüşüm bugün de dershaneye gittim, matematik dersi vardı... haftada iki gün gitcem salı ve perşembe...

dersane anladığım kadarıyla yanlış anlaşılma yüzünden bu yolu seçtin lütfen tekrar düşün kararını..

kızlar hep bu ziyaretçiler yüzünden nasıl engel olubiliriz diye düşündüm ve aklıma gelen yol bu durumu site yönetimiyle konuşmak oldu bakın kızlar site yönetimi forum girişine sadece 4 satırdan oluşacak bi kod ekleyecek bu kodun yapacağı işlem eğer kişi forum sayfasına girmek istiyorsa önceklikle kullanıcı adı kısmına bakacak boş ise giriş yapınız panelini (ekranını) karşısına çıkaracak.. ( kullanıcı adı girmeden alıtıla ya da mesaj yaz dediğimizde çıkarıyor ya öyle) kişi eğer kullanıcı adı ve şifresi girerse bunu veri tabanındakilerle karşılaştıracak o kişi kayıtlı ise forum girişine izin verecek kayıtlı değilse tekrar kullanıcı girişi yapınız panelini karşısına getirecek.. Bu foruma giriş için bir de her topice google aramasından girilmesin diye topiclere aynı kodu ekleyecek. Site php dili ile yapılmış php ye hiç bulaşmadım ama en kullanışlı ve en esnek dil dediğim durum çok basit bir şekilde yapılır kızlar..
bu arada yeni gelen eskiden olupta uzun zamandır yazmayıp tekrar gelen hocam hoşgeldiniz.. Başarılar dilerim..

Son düzenleme:
Selam kızlar ders çalışabildiğim yok bu hafta bide yazılı işi olunca üstünede hayat gailesi
neyse bi meraba demek adına burdayım iyi çalışmalar

canım bu senin önerin mi, yoksa yönetim uygulayacak mı?

site yönetiminden kimseyi tanımadığım için site yönetimiyle konuşmak istemedim.. Tanıdığı olan varsa site yönetimine iletsin diye yazdım.. Ama yoksa site yönetimine bende iletebilirim durumu sakıncası yok benim için..

Son düzenleme:
Selam kızlar ders çalışabildiğim yok bu hafta bide yazılı işi olunca üstünede hayat gailesi
neyse bi meraba demek adına burdayım iyi çalışmalar

merhaba :):) sıkıntı yapma kendine yazılı haftası geçince daha bi sıkı tutarsın.. Ne de olsa insanız yoruluyoruz

ben iletmem, sanırım rengina da iletmek istemez sen de söyleyebilirsin canım değişen bir şey olmaz
tamam canım sanırım rengina nın da bi sıkıntısı olmuştu yönetimle hatırladım.. ben ileteyim tüm forum için yapacaklarını zannetmiyorum umarım sadece bu topic için yaparlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…