2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Hocam niye utanıyorsun aşk olsun...:KK20: Her gün bir olmaz ki...:KK31: Önemli olan her gün az da olsa çalışabilmek.:KK15: Maşallah,Rabbim emeklerini zayi etmesin.:KK16::KK16:

amin monam ya...inşallah biraz daha hızlanırsam iyi olacak...denemeler yapıcaz daha hep beraber konuları kolaylasam bi..

aynen canım insan tembelliğe çabuk alışıyor maalesef:KK50:
kızlar dershaneden geldim artık kaldığım yerden devam edicem çalışmalarıma yeter bu kadar savsaklama akşama raporumu vericem inşallah görüşürüz:KK54:

Jokercim hani sana bi uzaktan eğitim önermiştim ya,indirim varmış %50...:KK15: Bi göz at istersen.:KK76:

Ben sinirlerime hakim olabilen bir insan değilim. Olmayan bir şeyle itham edilince ayrıca tutamıyorum kendimi bu bir gerçek.
Ama bu tür yanlış anlaşılmaların bizim topikte olmaması gerek.
Çünkü bizim amacımız geyik yapmak değil sırf sohbet edip gülüp eğlenmek hiç değil
Hayatımızı kurtarmak için buradayız
üstüne bu türlü şeyler lütfen olmasın artık
ki ben inanmıyorum buradaki kimsenin artniyetli olacağına. Olayı uzatmak için yazmadım aksine kapatmak için yazıyorum bunu.
Lütfen bir daha olmasın böyle şeyler.

kuzum safransarı çözmüş. ben de o şekilde yapmıştım :KK16: bu tarz soruları hep bu yoldan yapıyorum hiç kafanı başka formülle falan karıştırma. bu şekilde çözdüğünde her zaman doğru çıkıyor :KK31:

oyy cupkekim çok geçmişler olsun kuzum. atlattın ne güzel, buyur hastaya en güzel hediye çiçek Eki Görüntüle 861256

kuzum daha moduna giremedik :KK1: zamanla olucak inşallah :KK34:
ay kuzum benim de daha önce gittiğim kuaförlerde hep uçlarından desem de 1 karış keserlerdi, ama düğünde halamın kızının önerisiyle başka bi kuaför denemiştim ilk defa, düğün saçımı çok beğendiğim için kesime de ona gittim. çok memnun kaldım. çok güzel kesti ve çok doğal oldu. katlar belli belirsiz. öyle bol kat da sevmiyorum hem saç çok az kalıyo çok kat yaptırınca. kaşlarımı da her yerde ipince yaparlardı, kalın yapın diye diye dilimde tüy biterdi, ama sağolsun kuafördeki kız, çok doğal yaptı kaşlarımı, kaşlarım kaşa benzedi valla :KK37: seninki de uzar yakında kuzum merak etme. kökü sen de ya, bi daha başka kuaföre gidersin :KK34:

oyyy çok sevindim. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin size. bebişin sana uğur getirsin. kız mı erkek mi adını ne koydunuz? :KK31:

neden ki tatlım ya :KK53: çok şaşırdım. eğer gerçekten yanlış anlaşılma yüzünden ayrılıyosan yanlış yaparsın. çünkü biz o sırada tamamen ziyaretçilerden bahsediyoduk, rengina durup dururken demedi ki onu, onun verdiği örnekte 400 soru demesi de tesadüfendi. yani çok çözüyodum artık az çözüyorum demek istedi. ki burda ben de renginaya 400 soru çözdüğü zaman bu mu az demiştim. hani olur ya insan daha fazlasını yapabilcek kapasitedeyken 400 de gözüne az gelebilir. ama burda amacımız dışardan biri olarak birbirimizi motive etmemizdir. ben şahsen gitmene üzülürüm. çünkü gerçekten ortada bi mesele yok yani. ve dün akşam da dediğim gibi ziyaretçiler sadece soru sayımıza nazar değdirmiyo bence, dostluğumuza da değdiriyolar. kötü gözle bakanlar diyolardır ki Allah Allah nasıl birbirlerinin çalışmasını kıskanmıyolar falan diyolardır. çünkü gerçekten burda çok sıcak bi ortamımız var. diğer topiklerde olmayan bi ortam var. kıskanılıyoruz işte anacım :KK51: böyle yaparak sevindirmiyelim düşmanlarımızı :KK14:

maşallah canım. gayet güzel bence. şimdi bi kez soru çözdün ya gerisi çorap söküğü gibi gelecektir :KK8:

kızlar ben daha yeni geldim. ama halleyli pasta yapmaya gidiyorum :KK56::KK1: onu bitirince tarih videosu dinlicem inşallah :KK8:

evin adresini verim mi sedef adet zamanım yaklaşıyor da tatlı aşeriyom :KK1::KK1:

onlar kurtulur da biz naparız bilemiyorum gülüm :KK14:

evimizin gadını çocuklarımızın anası oluruz :KK55::KK55: en azından ne yapacaklarına karar verirlerse biz de bu sınav olacak diye ümit etmeyi bırakıp başka işlere bakarız be yavrum boşuna umutlanmayız inşallah doğru dürüst bi açıklama yaparlar..

55Seda55 hocam allah analı babalı büyütsün.. Maşallah çalışmalarınıza..:nazar:
Sarfansari hocam maşallah..:nazar:
çocuk demişken ikiz çocuklara bakın kızlar hala kendilerini anne karnında sanıyorlar çok şirinler..
[video]http://www.izlesene.com/video/birbirine-sarilmis-halde-dogan-ikizler/7109045[/video]

Gidip bir şeyler yiyeyim bari
yoksa yine canım pizza isteyecek:KK52:

$S4031999.jpg $S4031999.jpg
Gidip bir şeyler yiyeyim bari
yoksa yine canım pizza isteyecek:KK52:

bu olur mu cnm

afiyet olsun kızlar :KK56: şişecek bi taraflarımız :KK1:

kısa ve öz olan raporumu veriyorum tarihten 19. yy 'da abdülazize kadar gelebildim. Sonra sıkıldım rehberliğe başladım rehberlikten de iletişim bitti.. rehberlikten tek örgüt kısmı kaldı onu da hiç sevmem iki üç sürünür gari elimde :KK25:

kızlar sadece sol tarafımda kabarcıklar çıktı ya anlamadım nedenini bi insan kabarır da tek taraflı mı kabarır ya vücudum anormalleşti geçmesini bekleyeceğiz artık..

çalışmalarınızda kolay gelsin.. Allah zihin açıklığı versin..

afiyet olsun kızlar :KK56: şişecek bi taraflarımız :KK1:

kısa ve öz olan raporumu veriyorum tarihten 19. yy 'da abdülazize kadar gelebildim. Sonra sıkıldım rehberliğe başladım rehberlikten de iletişim bitti.. rehberlikten tek örgüt kısmı kaldı onu da hiç sevmem iki üç sürünür gari elimde :KK25:

kızlar sadece sol tarafımda kabarcıklar çıktı ya anlamadım nedenini bi insan kabarır da tek taraflı mı kabarır ya vücudum anormalleşti geçmesini bekleyeceğiz artık..

çalışmalarınızda kolay gelsin.. Allah zihin açıklığı versin..

yediğin şeylerden olabilir canım ya da böcek ısırmıştır :26:

X