2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

41 kere Maşallah kuzuma.Çok güzel çalışmışsın.Bir gün ben de böyle çalışabilecek miyim acaba?:44:Ben hep kağnı hızında ilerliyorum malesef.Ama neyse en azından az da olsa çalışıyorum.(Kendime teselli)Bence ikinci dediğini yap güzelim. Ben de senin dediğin gibi yapacağım.Bu şekilde çalıştıktan sonra üstüne sorularını da çözdün mü oh mis canım.Böylece daha iyi öğrenmiş oluruz.Hem ayrıntıları deftere geçirince ayrıntılar daha akılda kalıcı olur diye düşünüyorum meleğim.Sonra arada tekrar edersin, bazen mp3ten dinlersin.Sınava yakın zamanda da Hakan Dede'nin sezon finali videolarını izlersin.:126:İnşallah böylece tarih cepte olur.

Maşallah fıstıklarıma nazar değmesin.İsimleri hatırlayamadığım için kusura bakmayın canlarım.Herkes çok iyi çalışmış maşallah.Vallahi ben sizin hızınıza yetişemiyorum.

Ama üzüldüm.Topikte yine hüzünler, kara bulutlar dolaşıyor.Yapmayın ama canlarım böyle.Kendinizi üzmeyin e mi güzellerim.Sizler çok iyi çalışıyorsunuz.Daha ne olsun?Bundan iyisi Şam'da kayısı. Sizden çok çalıştığını düşündüğünüz insanlara da takılmayın.Önemli olan çok çalışmak değil, verimli çalışmak.Konuları iyi öğrenmek, sindirmek.Sizler de bunu iyi yapıyorsunuz bence.Konuları hızlı hızlı geçip hiçbir şey öğrenmeden soru çözmeyi mi tercih edersiniz, yoksa konuları çok iyi bilip üzerine sorularla destek yapmayı mı?Bir de ooo o zaman siz çalışmıyorsanız benim ölmem lazım.Ben günde ancak bir konu bitirebiliyorum.Ama yine de inşallah Rabbimin izniyle yetiştireceğim, başaracağım diyorum.Tabi ben de bazen umutsuzluğa düşmüyor değilim.Ama sonra yine sınavı kazanamazsam ne olur diye düşünüp yine moralimi düzeltmeye çalışıyorum.

Kızlar unutmayın!Rakiplerimiz sadece bizden çok çalışmakla bizimle yarışmıyor.Aynı zamanda bizim enerjimizi düşürerek ve moralimizi bozmaya çalışarak da çalışmamızı engellemeye çalışmakta.Bu yüzden ne yapıyoruz?Moralimizi her zaman yüksek tutmaya çalışıyoruz.Elbet üzüldüğümüz, kırıldığımız, stres yaptığımız, moralimizin bozuk olduğu zamanlar olacak.O zaman da buradan birbirimize destek olacağız inşallah.

Kızlar çok yazdım biliyorum.Umarım bana bu söylediklerimden dolayı kırılmazsınız.Eğer öyle bir şey düşünürseniz ve sizi kırarsam şimdiden özür dilerim.Hakkınızı helal edin olur mu meleklerim?Benim amacım sadece sizinle beraber kendime de destek olmak, moral vermek.
İnşallah yarın hepimiz toparlanmış olarak derslerimize çalışırız.

Son düzenleme:
Şimdi geleyim raporuma.Bugün nihayet geometriye de bir nokta koyabildim.Bugün katı cisimleri bitirdim.Konuyu çalışıp videosunu izledim.Konuyla ilgili 2 soru bankasından soru çözdüm.Başka da bir şey yapmadım.Birazdan tarihe başlamayı düşünüyorum.Yaşasın yeni bir ders yuppi!İnşallah bunu da hayırlısıyla bitirebilirim.Bir de sayısal mantığı bitirebilseydim iyii olacaktı.Ama ona tarihten sıkıldığımda tarihe ara verdiğimde çalışmayı düşünüyorum.

Gerçekten de hiç kolay değil haftaiçi okulda oluyorum bi saate kadar çalışamıyorum zaten bi de şu hocaların son yılda bile ödev vermeleri yok mu hiç düşünmüyorlar
Çok haklısın canım ama işte insan bazen kendini kötü hissediyor yeterli çalışamadığını düşünüyor ben mesela zamanı yetiremiyorum zamanım çok az herşeyi bir arada götürmem lazım okul staj dershane kpss...uyku sürelerimi azalttım bazen ruh gibi geziyorum gerçekten çok zor Allah hepimizin yardımcısı olsun bu süreçte bol bol enerji huzur sağlık ve umut versin hepimize inşallah
Raporuna ve çalışmalarına gelince bence sen de gayet iyi gidiyorsun tatlım en önemlisi geometriyi güzel bir şekilde bitirmişsin bak ben matematikçi olmama rağmen geometriden gözüm korkuyor valla
Kısacası az falan çalışmıyorsun sistemli gidiyorsun bence maşallah sana ve hepimize nazar değiyor sanırım o yüzden hepimize bol maşallah

günaydın kızlar dün data akademiye kayıt yaptırdım kayıt yaptırmadan önce karar vermekte oldukça zorlandığım için önce matematik hocasıyla görüştüm, o da derse gel dinle dedi. dün 3 saat dersini dinledim ve gayet iyi anladım. gerçekten güzel anlatıyor, hiçbir işlemi atlamıyor, tek tek çözüyor. öğrencilere de sordum, nasıl memnun musunuz diye hepsi de iyi bahsetti, diğer hocaları da çok iyi dediler. ben de gy-gk için yaptırdım kaydımı. bugün ödemeyi yapıp kitaplarımı da alcam, dersler de 18'inde başlıyor, sadece iki gün gitcem

Gerçekten çok doğru şeyler söylemişsin zümrem.

Bu aynı zamanda psikolojik bir savaş.

Hayırlı uğurlu olsun canım.

Ben de erkenden hortladım. Maşallah bana.

Ebob-Ekok ile ilgili soru çözdüm,şükür oturdu artık mantığı.

Alanımdan da konu çalıştım ve tekrar yaptım.

Şimdi de anneanneme gidiyorum.

Akşama görüşürüz,iyi çalışmalar güzellerim.

sağ ol monacım maşallah maşallah, hep böyle olsun sana da iyi gezmeler...

Efendim günaydınlarr mantarkayacım topiğimizin ortalaması bence zaten gayet iyi de az calısan benim
o yüzden topiğe yansıttım biraz galiba kusuruma bakmayın:26:
söylediklerinde cok hakısın ayrıca canım

hadi hayırlı olsun canım.

maaşallah kuzumm

ben de cıkayım yeni başlayacagım daha calısmaya

slm kızlar nasılsınız ben bir türlü buraya gelemedim bir sürü şeyler çıktı hiç fırsat bulamadım, laptopum sa sorun vardı program yükletmeye verdim anca geldi. Ders de çalışamıyorum hiç Dün ilk denememizi olduk çok kötü geçti ve kendime getirdi beni

Kızlar çalışmalarınız iyi gidiyordur , her şey yolundadır inşallah Ameliyat olacak arkadaşlar vardı en son inşallah sağlıklarına kavuşmuşlardır.
sedefcim bu zaman yönetimi konusunda bir şey söylemiştin bana da mesaj atar mısın hiç ders çalışmadan günler geçiyor

kızlar bizim dersane çok sıkıntı çıkardı daha kaynak vermediler herkese istediği kaynağı getireceğiz dediler bende kendim için data abim için ihtiyaç istedim. Herkes yazdı sonra kaybetmişler bu yazdıklarımızı kafalarına göre yazıp sipariş etmişler iki ay oldu hiç bir şey oturmadı dersaneye gidiyoruz ilk dersi kaldırmışlar oluyorlar boşa bekliyoruz , bi gidiyoruz ders programı değişmiş hocaların haberi yok boş boş oturuyoruz.Denemeyi bile bir arkadaş getirdi onu çoğaltıp verdiler öyle deneme olduk kendi kendimize , ne olacak bilmiyorum küçük bir yer olduğu için seçenek de yok eğitim de yok ona da başlayamadım daha matematik özürlüyüm onun için ayrı uğraşmak zorunda kalıyorum , türkçe hocası anlatmadığı konular hakkında soru veriyor konuya çalışıp öyle test çözmek zorunda kalıyorum. zaman yetmiyorrr sedefcim özel mesajını beliyorum

kuzum ara hakkını bırakma peşlerini artık ne edinebilirsen o kar sana,halden anlamalarını bekleme,çok can sıkıcı bir durum farkındayım ama elindekilerle bi yerden ilerle bekleme keyiflerini tatlım

kuzum canını sıkmak istemem ama dönem başında böyleyse dönem sonunda neler çıkar kim bilir o dershaneden pek hayır gelmez gibi eğer değiştirme imkanın varsa başka bir dershaneye geç derim

canım bende data ve ihtiyaç kullanıyorum..kendi yaptığımı söyleyim fikir olsun tatlım ihtiyaçtan çalışıyorum testlerini çözüyorum ama öyle temiz bir defterim yok böyle müsfedde gibi bir tarih defteri sorulardan öğrendiklerimi konuya hemen ekliyorum,Türk islam tarihini çalıştım bu şekilde sorularını fala çözdüm dün iyice oturdu konuyu bu gün data dan okuyacağım kalan eksikleri oradan not alacağım defterime hem konu bildiğim için önemli önemsiz ayırt edebiliyorum çok zaman almıyor böyle yapınca.en sonunda da çok biriktirmeden tabi,asıl tarih defterine geçiriyorum konuyu hemde tekrar ediyorum.gayet okunur ve şirin duruyor bi sürü abuk subuk surat şekil ekli defterimde belki hiç temize çekmem öyle çalışırım

geometriye nokta koymuş birini gördüm sanki Maşallah kuzum çalışmaların gayet güzel,tarih her gün tekrar istiyor en azından ben öyleyim:26:

Hayırlı olsun canım,verimli geçer inşallah... içine sinmiş ne güzel

slm kızlar sabah kuaföre gittim ama pişman oldum belimden aşağıda olan saçlarım kısacık kaldı bu kuaförlerin elinin ayarı hiç yok mu yaaaders çalışmadım birazdan başkayacağım canlarım öpüyorum

kuzum ara hakkını bırakma peşlerini artık ne edinebilirsen o kar sana,halden anlamalarını bekleme,çok can sıkıcı bir durum farkındayım ama elindekilerle bi yerden ilerle bekleme keyiflerini tatlım

canım açıldı açılalı soruyoruz kitaplar ne zaman gelecek diye hep yarın , bu hafta içinde diye oyalıyorlar. sınıftaki herkes anladı zaten herkes kendi soru bankasını sipariş etti , deneme sınavını bile biz ayarladık vadandaşlık dersi yok onu biz ayarladık pazartesileri çalışalım diye çıkışta matematik çalışıyoruz tetsleri olanlar getiriyor not bulanlar not getiriyor , her şeyi biz ayarlıyoruz dersanenin bişey yaptığı yok

tatlım başka seçeneğin yoksa kötünün iyisini kovalayacaksın artık,üzülmek sana zarar.git bıktırana kadar sok gözlerne kendini.anladıkları dilden konuş ya da birleşin sınıfça bişeyler yapın:26:

zaman yönetimi demisin tatlım ben naçizane bi fikri vereyim erken uyan,çok geç olmadan uyu bir de günü üç parçaya böler kullan

7 ile 12 arası

13 ile 19 arası

20 ile 12 arası

gibi ben kabaca böyle bölüyorum üç öğün yani

kızlar selamlar

gece rapor vermeye gelmedim çünkü raporluk birşey yok, çıkmış alesleri çözüyorum sadece

raporlarınıza maşallah

sedefcim, bende yeni yayınlar yok ama eskilerden şu şekilde ilerliyordum tarihte... yaz aylarında 4-5 tarih konusunu hakan dededen ve başka bir videodan dinleyip önemli gelen yerlerini not almıştım. bana anlatım şekli olarak ihtiyacın tarih kitabı iyi geldiği için önce konuyu ondan öğreniyorum. daha sonra hızlı bir şekilde yargı ve datadan okuyorum. dediğin gibi yeni bir bilgi görürsem defterime yazıyorum. aynı şekilde soru çözerken de bilmediğim kavram veya bilgileri de yazıyorum deftere. o şekilde oluyor bende datadan direk özet çıkarmak çok yorucu olur, ben okurken bile yoruluyorum. dediğin gibi maddesellleştirmediğinden roman havasında bir kitap.

kuzum canını sıkmak istemem ama dönem başında böyleyse dönem sonunda neler çıkar kim bilir o dershaneden pek hayır gelmez gibi eğer değiştirme imkanın varsa başka bir dershaneye geç derim
canım bulunduğum yer küçük bir ilçe kpss adına dersane yok zaten toplamışlar bütün lisans önlisans ygs hocaları giriyor. Allahtan hocalarımız iyi anlatıyor. Birde canım ders saatleri en fazla olan bu dersaneydi

Canım benimde saçlarım çok uzundu kısa kestirdim haziranda çok rahattı kullanımı, çokda sevdim geçen hafta tekrar gittim uzadı diye bu sefer çok kısa kesti şimdi uzasın diye sürekli duş alıyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…