2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bi yerde bi adaletsizlik var ama ben çözemedim monam
bugün bdv de de bahsi geçti öyleleri rahatlığından kazanıyo
okuldaki derse bile gelmeyen sevgilisiyle barlara giden kız şuanda öyle bi kurumdaki..
bugün ne giysem diye düşünüyor:KK5:

Bugün hem alan çalıştım hem ağladım.:KK43::KK43:

Millet kredi borcunu ödüyor,ben dersaneye borçlanıyorum.:KK50:

sn stresten kaybettin kuzum bildiğim kadarıyla bilgi eksikliğinden değil
o zaman stresimizi kontrol altna almayı öğreneceğiz. ben de hiç uykusuz gitmiştim sınava
sınavda uyudum bir b.k yapamadım:KK47:

bilsem:KK47: bizde de bir sürü not makale bimem ne
ama işte yapan yapıyorsa biz de yapacagız inşallahEn Büyük KK

benim başıma gelenler pişmiş tavuğun başına bile gelmedi sınavda neler yaşadım ben :KK14:

Kııız senin çalışmadım dediğin buysa çalışsan nolur kimbilşr:KK1:
Bnm de raporum pek parlak değil of vicdanım rahatsız gündüz dershanem vardı alan gördük kafam binbeşyüz oldu 2 saat kadr dinlendim sonra akşam da dizim var güneşi beklerken onu izledim bi tane dizi izliyom izlemeden edemedim neyse onun dışında çalıştıklarım osmanlı kültür uygarlık 120 soru sonra şimdiye kadar çalıltıklarımdan tekrar yapıp 60 soru çözdüm öyt den öğretme öğrenme model ve yaklaşımlarını bitirdim bi de öğrenme psikolojisinden tekrar amaçlı 60 soru çözdüm tekrar günü gibi oldu bugün ama az çalıştım ya yrından itibaren de okulum başlıyo tekrar ve çarşambaya bi dersten sunumum var onla uğraşmam gerekcek doğru düzgün çalışamicam moralim bozuldu ya:KK50:
kuzum sen buna çalışmak mı diyorsun
ciddi söylüyorum ben çalışmaktan saymıyorum milleti görünce. o yüzden vicdanım hiç rahat değil suanda. ama tabi çalışamamamda moral bozukluğumdan dolayı:KK31:duymamaya calısacagım hiçbir şeyi artık En Büyük KK

sorma o sorun bizde de hala mevcut, söz konusu şahıs taa hastaneden buraya laf yetiştiriyor
bir geçinemedi gitti
kaldım arada başım ağrıyo artık düşüncelerden
egzama illetine tutuldum yüzüm gözüm soyuluyo hep
boşvereceğiz badem böyle seyleri
ya bak anlattım mesela dün ama düşünüp çalışmazsak olan bize oluyor.
yine bu evde kalacagız yoksa

Son düzenleme:
ciddi söylüyorum ben çalışmaktan saymıyorum milleti görünce. o yüzden vicdanım hiç rahat değil suanda. ama tabi çalışamamamda moral bozukluğumdan dolayı:KK31:duymamaya calısacagım hiçbir şeyi artık En Büyük KK

maalesef en çok korktuğum şey de bu gülüm :KK50:

maalesef en çok korktuğum şey de bu gülüm :KK50:

bugün onu düşüne düşüne çalıştım ben kuzum
yoksa bu da cıkmazdı benden.

bazıları sinirlenince daha bir asılıyor ben sinirlenınce hayattan soğuyorum:KK47:
ne gerek var dedim yapmaya calıstım cok da verimli olmadı belki
ama işte böyle böyle öğreneceğiz yapabilmeyi

benim vatandaşlıkta idare bitince bitmiş gibi bişey oluyo güncelleri sınava kadar takip edicem
vatandaşlığı bu hafta bitirir tekrar ederim
sonra elimdeki kaynakları bitirip yeni kitaplar alıcam inşallah

Aklımıza sınavdan cıktığımız an gelsinEn Büyük KK
işte o zaman iyi çalışırız

Canım başkalarının yaptıklarını düşününce insan kendi kendini yiyip bitiriyo ben de çok takıyorum milletin yaptıklarını çok çalışıyorlar ettafımdakiler ama bunu düşünmek daha çok şevkimi kırıyor benim motivasyonum düşüyor düşün bizim okulun yarısından çoğu dersleri üstten aldı yazın millet okulla zaman kaybetmiyor ben herşeyi bir arada götürmeye çalışıyorum:KK50:

slm kızlar:KK24:...gece 12 moduna henüz girememişsiniz hayırdır..:nazar: bu haftasonu yatılı misafir ağırladım, yoruldum onlar gidince eşimle dışarı çıktık, kitapçıya gtiim.eve gel, ütü yap derken içim rahat etmedi gelişimden 60 soru çözdüm.maşallah da yazmıyorum az ama neyse gün boş geçmesin, böyle böyle boş gün geçirmemeye alışırım en azından..:KK34:

alan kitapları hala basılmamış..bende femin eğitim soru bankasını aldım..bende hiç fem yoktu da:KK31:..

Canım başkalarının yaptıklarını düşününce insan kendi kendini yiyip bitiriyo ben de çok takıyorum milletin yaptıklarını çok çalışıyorlar ettafımdakiler ama bunu düşünmek daha çok şevkimi kırıyor benim motivasyonum düşüyor düşün bizim okulun yarısından çoğu dersleri üstten aldı yazın millet okulla zaman kaybetmiyor ben herşeyi bir arada götürmeye çalışıyorum:KK50:

canım tabi ki senin motiven düştüğü bazı şeylerden başkaları şevklenir
olabilir elbette
sen de o zaman şevkleneceğin şeyleri düşünerek çalış.
ki zaten senin çalışmaların okulun olmasına rağmen maaşallah iyi
ben okulla hiç çalışamıyordum yani.
ama kendime kızıyorum evdeyim dersaneye gitmiyorum, çalışmıyorum dısarıda ona rağmen yine de istediğim gibi olmuyor
yoksa bizim topiğin ortalaması bence cok iyi
ben hep kendimi yetersiz görüyorum

Son düzenleme:
Ben yatayım güzellerim.:KK14: Sabah çoook erken kalıp çalışacağım...:KK30::KK8:

Öğleden sonra da anamla gezmeye gideceğim.:KK53::KK53:

İyi geceler.:KK16::KK16:

olabilir elbette
ama kendime kızıyorum evdeyim dersaneye gitmiyorum, çalışmıyorum dısarıda ona rağmen yine de istediğim gibi olmuyor

Öyle görme canım hem senin ön bilgilerin var ilk defa gircek bi çok insana göre bir adım öndesin çok daha kolay toparlayabilirsin hem motivemizi düşürmemmemiz lazım gerçekten de böyle başkalarını kazandırıyoruz en iyisi kulakları tıkayıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak...

olabilir elbette

üzülme renginam, mutlaka ki donanımlısın..sadece korkuyorsun korkuyoruz tekrar hüsrana uğramaktan...

joker bence gerçekten iyisin, okulla kpss yi birarada götürmek hiç de kolay değil..

kızlar bende yatmaya gidiyorum..yarın beim cimcime erkenden uyanır...öptüm hepinizi...kırk yılda bir gece 12 sonrasına kaldım ama gülemedik ya:KK19:...rengişim formdan düşmüşsün tatlım..:KK30:napsak ki

Ben yatayım güzellerim.:KK14: Sabah çoook erken kalıp çalışacağım...:KK30::KK8:

Öğleden sonra da anamla gezmeye gideceğim.:KK53::KK53:

İyi geceler.:KK16::KK16:
hadi iyi geceler kuzum :KK54::KK54::KK54::KK19:

Öyle görme canım hem senin ön bilgilerin var ilk defa gircek bi çok insana göre bir adım öndesin çok daha kolay toparlayabilirsin hem motivemizi düşürmemmemiz lazım gerçekten de böyle başkalarını kazandırıyoruz en iyisi kulakları tıkayıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak...

aynen canım
:KK31:

üzülme renginam, mutlaka ki donanımlısın..sadece korkuyorsun korkuyoruz tekrar hüsrana uğramaktan...

joker bence gerçekten iyisin, okulla kpss yi birarada götürmek hiç de kolay değil..

kızlar bende yatmaya gidiyorum..yarın beim cimcime erkenden uyanır...öptüm hepinizi...kırk yılda bir gece 12 sonrasına kaldım ama gülemedik ya:KK19:...rengişim formdan düşmüşsün tatlım..:KK30:napsak ki

düştüm valla sorma canım:KK9:
2 güne toparlanırım :KK6:

X