2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kızlar bugün iyi çalışamadım 250 soru ancak çözmüşüm hem dünün etkisi hem de işlerim vardı üzgünüm
coğrafya konu tekrarı 100 soru
vatandaşlık konu tekrarı yaptım anayasaya giriş yaptım ama bitmedi ve 66 soru çözdüm
öğrenme konu çalıştım ve 30 soru
gelişim konu ve 60 soru. yine de maaşallah diyeyim de olan motivem de gitmesin

haklısın Bade bende çok şaşırdım kimsecikler yok.. Raporumu veriyorum hemen.. Bu gün kursum yoktu kurs var diye cuma gününden yemeğe varana kadar yaptığım için (maşallah) baya iyi çalıştım .. Pazar günleri tekrar günüm ama ben tekrarlarımı bitirdiğim tüm derslerden soru çözerek yapıyorum eğer yapamadığım bir yer varsa her ders için not tuttuğum defterim var onu açıp bakıyorum.. Maşallah diyerek başlıyorum

Öğrenme 80 soru
Öyt 54 soru
coğrafya 60 soru
tarih 40 soru
gelişim 45 soru
matematik konu + 68 soru
dün rehberlikten rahberlik model ve türlerini bitirmem gerekiyordu ama bitirememiştim bu gün onu çalışıp 69 soru da ondan çözdüm..

EftenPuften yazarak çalışan var mı diye sormuşsun ben yazarak çalışıyorum.. eğitim bilimlerinde belirli yerleri yazıyorum ama coğrafya ve tarihte uzun uzun not tuttum.. Baya zamanımı aldı ama çağdaş türk tarihini not almadan sadece iki kaynaktan okuyarak çalışıyorum.. Matematikten de yapamadığım soruları başka bir yere not alıyorum çözümüyle birlikte daha sonra inceliyorum..

kızlar şu iki soruya bi bakabilir misiniz?

Son düzenleme:

maşallah kızçem yine çalışmışsın öyle deme bakim

maaşallah calısmana kuzum
sorularına da b ve e diyorum ama 2.yi diğerleri olmaz dıye düşünerek e dedim:26:

o zaman sınavı almam onu alacağım yerde fem alayım bari

Bence de Fem al kızçem... Ben hiç Sınav çözmedim,çözmeyi de düşünmüyorum. SBS ve YGS'ye daha çok yakışıyor o kurum.

Maşallah güzellerime herkes pek güzel çalışmış.

Bugün ben de alan çalıştım,dün anlatılanların bir kısmını temize çektim.

Matematikten de ebob-ekok çözdüm.

Pek yoğun geçmese de verimli sayılabilir.

kızçelerim
yargıdan 100 öğrenme psikolojisi, 100 rehberlik çözdüm. :81:
7iklimden ölçmeden 2. ünite olan ölçme araçlarında bulunması gereken niteliklere çalıştım. ölçmeyi çok seviyorum :97:
bugün gelişim çözmedim, canım istemedi. :100:

kızlar ben tarihte datanın kitabını almıştım ya, şimdi ben bu kitabı çok beğendim. çok kapsamlı, her şeye yer vermiş. fakat ket vurma mı yaşıyorum anlamadım, ama ben geçen yıl hakan hocadan tarihe çalıştığım için datadan çalışırken çok zorlanıyorum. sanırım şundan kaynaklanıyo. mesela hakan hoca daha madde madde anlatırdı. data daha bi roman havasında. biraz da sayılsalcı kafasında olduğum için herhalde oku oku hiç aklımda kalmıyo. ama maddeler aklımda kalıyodu hakan hocadayken. fakat hakan hoca da yeterli değil. data şart. datadan not çıkarmayı denemiştim. ama ilk 5 sayfasının notu bende 10 sayfa oldu. ki ben küçük yazarım. hem saatlerce sürdü, hem de elde var sıfır. ben şöyle bişey düşündüm, hakan hocadan dinlesem, dinlerken ondan not alsam, sonra eksik olan yerleri de datadan defterime not alsam, nasıl olur?yani datayı bilmediğim ayrıntılar için kullanayım dedim. yoksa bildiklerimi de karıştırmama ve unutmama sebep oluyo. hem hakan hocayla bi altyapı yapmış olurum, hem de datadan üstüne cila çekmiş olurum dedim.

Bugünkü raporum: Alan konu,vatandaşlık konu ve 100 soru ve öyt konu

Öyt'den soru çözemedim,matematik çalışamadım:44:Artık yarına inşALLAH kızlar.Çok yoruldum bugün bu kadar oldu.

ben hariç bana maaşallah demeyin ceza olsun

çalışmana maşallah diyorum canım.. Sedefim ikinci dediğin gibi yapsan daha iyi olur hem pekiştirmiş olursun hem de eksik olana daha çok dikkat ettiğinden dolayı ayrıntı kısım aklında kalmış olur..

Hoş geldin güzellik.

Ben de aynı senin gibi yapıyorum,bilmediğim şeyleri not alıp cilalıyorum.

Bugünkü raporum: Alan konu,vatandaşlık konu ve 100 soru ve öyt konu

Öyt'den soru çözemedim,matematik çalışamadım:44:Artık yarına inşALLAH kızlar.Çok yoruldum bugün bu kadar oldu.

Maşallah canım,alan felaket yoruyor.

Bu arada kendime maşallah demeyi unutmuşum.

Kafam kazan gibi balım. Alan çalışıyorum ama alan soru örneklerine bakınca trene bakar gibi bakıyorum.

ben daha alana baslamadım ya:26: bir ara calıstım geri bıraktım
kitap sipariş ettim gelsin de başlayacagım inşallah
hiç başlayasım da yok valla

çalışmana maşallah diyorum canım.. Sedefim ikinci dediğin gibi yapsan daha iyi olur hem pekiştirmiş olursun hem de eksik olana daha çok dikkat ettiğinden dolayı ayrıntı kısım aklında kalmış olur..

sağol morisicim. tamam o zaman ben en iyisi öyle yapayım. yoksa bu şekilde tarihte yerimde sayıp durucam. artık ona ağırlık vermem gerekiyo
sorularına bende kızlar gibi düşündüm ama yanlışmış :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…