2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Günaydın canlar:KK54:Sabah sabah hiç ders enerjim yok:KK14: Once upon a time 2 bölümü kalmıştı onları izledim:KK24: Öğleden sonrada bi yere davetliyiz:KK50: Akşam öğrenme çalışırım inşallah:44:
Bu arada not tutuyor musunuz:26: Ben yazı yazarken çok sıkılıyorum:KK31:

Alanımı yazarak çalışıyorum,kazma olduğum için...:KK14::KK14:

Diğerlerinde de ilk defa gördüklerimi yazıyorum.:21::21:

Akşama güzel bir rapor gelecek inşallah.En Büyük TÜRKİYE

kızlar gk-gy de sınav yayınlarını kullanan var mı? almayı düşünüyorum soruyorum kimse tınlamıyo bu sefer cevap gelir belki..

kızlar gk-gy de sınav yayınlarını kullanan var mı? almayı düşünüyorum soruyorum kimse tınlamıyo bu sefer cevap gelir belki..
kuzum ben sınav yayınlarını hiç kulanmadım.:26:
Alanımı yazarak çalışıyorum,kazma olduğum için...:KK14::KK14:

Diğerlerinde de ilk defa gördüklerimi yazıyorum.:21::21:

Akşama güzel bir rapor gelecek inşallah.En Büyük TÜRKİYE
hadi güzel rapor bekliyoruz senden:KK4:

Günaydın canlar:KK54:Sabah sabah hiç ders enerjim yok:KK14: Once upon a time 2 bölümü kalmıştı onları izledim:KK24: Öğleden sonrada bi yere davetliyiz:KK50: Akşam öğrenme çalışırım inşallah:44:

ben de unutabileceğim ve önemli yerleri not alıyorum canım.
daha kalıcı oluyor:KK34:

Bugün atamızın ölüm yıldönümü
Özlemle anıyoruz büyük önderimizi:KK42::KK42::KK42:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:

Ben Sınav yayınlarını hiç tavsiye etmem canım.Özellikle soru bankalarında cevap anahtarı hep yanlış.Ben daha önce Sınav'da çalıştım.Çok iyi biliyorum yani.Tabi sen bilirsin.Belki son basımları iyidir bir şey diyemem:KK31:

mrb kızlar...:92:eşimin işgüzarlığıyla haftasonumu yatılı misafirlerle geçirmek zorunda kaldım...onlara hizmet et ağırla derken, bittabi ders çalışamadım...dünden beri ayaktayım...:111:şimdi benim eğitim bilimlerinden soru bankası alasım var...pegem, yediiklim yargı dışında eğitim soru bankasının konu konu olduğu bi kaynak deyiverin bu arkadaşınıza...:115:

mrb kızlar...:92:eşimin işgüzarlığıyla haftasonumu yatılı misafirlerle geçirmek zorunda kaldım...onlara hizmet et ağırla derken, bittabi ders çalışamadım...dünden beri ayaktayım...:111:şimdi benim eğitim bilimlerinden soru bankası alasım var...pegem, yediiklim yargı dışında eğitim soru bankasının konu konu olduğu bi kaynak deyiverin bu arkadaşınıza...:115:

Ben de bugün daha çalışmaya başlayamadım.Halıları serdim.Havalar soğudu malum.Akşam az da olsa bakıcam.Sen saydığın yayınları neden almıyorsun canım.Çözdün mü onları:26:Beyaz Kalem dediğin gibi olabilir.Deneme tadında diye bir serisi var o adı üstünde deneme gibidir.Başka serilerine bakmak gerek.

Ben de bugün daha çalışmaya başlayamadım.Halıları serdim.Havalar soğudu malum.Akşam az da olsa bakıcam.Sen saydığın yayınları neden almıyorsun canım.Çözdün mü onları:26:Beyaz Kalem dediğin gibi olabilir.Deneme tadında diye bir serisi var o adı üstünde deneme gibidir.Başka serilerine bakmak gerek.

cnm o yayınlar elimde var ..gelişim konu çalışıyoruma ama elimdeki soru bankalarında bitirmişim onları ...elimde soru yok..konı konu olsun istiyorum bir de..sana kolay gelsin cnm...valla evlilerden bi farkın yok ..ama azmin var maşallah :nazar: akşam maç varmış eşim giderse bebişi uyutup bende çalışırım umarım..

Kızlar size bir şey anlatayım.Bugün biraz moralim bozuldu.Üzüldüm.:KK14:Bizim akrabalardan biri daha evleneli 1 yıl olmadı ama boşanacak.Bugün annemler eşyaları toplamaya yardıma gittiler.Gelin ziynetleri alıp kaçmış.:KK50:Ya bu devirde kimseye güven kalmamış.Vallahi benim de gözüm korktu artık evlilikten.:KK50::KK50::18:Hem de kız kaçarak evlenmişti. İnsanlar her şeylerini yaptı, en iyi eşyaları aldılar, en güzel evlerden tuttular.Her şeyi dört dörtlüktü ama gel gör ki insanlara güven olmuyor.:KK50:

Bu aralar etrafımda o kadar çok insan boşanıyor ki anlatamam.Önce babamın bir akrabası ayrıldı.Sonra kuzenlerimden biri ayrıldı.Şimdi de bu.:KK50:Bu yüzden de biraz ders çalışamadım.Şimdi insanlara güvenmeye korkar oldum bu aralar.

ben de evlilikten çok korkuyorum böyle şeyleri duyunca :KK31: allah iyi insanlarla evlenmeyi nasip etsin ...

aynen canım... nurlar içinde yatsın atamız En Büyük TÜRKİYE

kızlar gece uyurken bir arkadaşım aradı 10 kasımla ilgili program var aç diye, 3 e kadar onu izledim ve geç kalktım bugün. birazdan çayımı alıp dersin başına geçicem. kolay gelsin hepinize :KK16:

Canım ben geçen sene Sınav'ın gk-gy soru bankasını çözmüştüm.:KK6:Arkadaşın da dediği gibi cevap anahtarlarında yanlışlıklar çıkıyor.Bir de bana biraz zor gelmişti soruları.:KK50:Yine de sen bilirsin tatlım.Belki sen beğenirsin.:KK34:

ben de evlilikten çok korkuyorum böyle şeyleri duyunca :KK31: allah iyi insanlarla evlenmeyi nasip etsin ...

aynen canım... nurlar içinde yatsın atamız En Büyük TÜRKİYE

kızlar gece uyurken bir arkadaşım aradı 10 kasımla ilgili program var aç diye, 3 e kadar onu izledim ve geç kalktım bugün. birazdan çayımı alıp dersin başına geçicem. kolay gelsin hepinize :KK16:

Amin canım.:KK16:Rabbim herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın.:KK16:Ben de çok korkuyorum.:18:Zaten eskiden de korkuyordum.Bir de bu olayları duyunca daha da tırsar oldum.:KK50::18::18:

Kuzucuklarım dün geceki raporumu yazayım.Pek iyi değil ama.:KK50:Analitik geometri bitti.:KK76:Geometriden bir konum kaldı.:21:O da katı cisimler.Bugün onu bitireceğim.:KK55:Eğer vaktim kalırsa tarihe başlayacağım.:KK6:Hadi öptüm şekerler.:KK54:İyi çalışmalar.

slm canlarım bugün internette arıza vardı sabah giremedim şimdi düzeldi çok şükür:21::21:
ben de bu sayede paşa paşa dersime çalıştım güzel bir rapor çıkacak ortaya :KK6:

ben de yazı yazarken çok sıkılıyorum canım ama ilk defa gördüğüm bir şey olursa yazıyorum unuturum diye :KK34:

canım ben geçen dönem modüler soru bankasını almıştım hiç hoşuma gitmedi soru dağılımını dengeleyememişler bazı soruları çok çok basitti komik derecede bazı soruları hiç duyulmamış şeyler içeriyordu ve cevap anahtarında yanlışlık fazlaydı yeni basımda bunlar düzeltildi mi bilmem

kesinlikle ÖZLEMLE anıyoruz canım En Büyük TÜRKİYE

"Dermansız derdim var” deme, dört tarafı duvarla çevrili bir odaya girebilmek için en az bir girişin olması gerekir. …
Yolun sonuna geldiğini düşündüğün zaman yüzseksen derece dön, işte yolun başındasın… Her yolun sonu, geriye dönüldüğünde bir başlangıçtır..

bayıldım buna, sizle de paylaşmak istedim :KK16:

"Dermansız derdim var” deme, dört tarafı duvarla çevrili bir odaya girebilmek için en az bir girişin olması gerekir. …
Yolun sonuna geldiğini düşündüğün zaman yüzseksen derece dön, işte yolun başındasın… Her yolun sonu, geriye dönüldüğünde bir başlangıçtır..

bayıldım buna, sizle de paylaşmak istedim :KK16:

Gerçekten de çok güzelmiş:KK31:

vay canına hiç kimse yok :KK53:
neyse raporumu verimde bende yatmaya gidiyorum

vatandaşlıktan yürütmeyi baştan bitirdim 100 soru çözdüm yargıyı bitirdim 60 soru çözdüm
yarında onları baştan tekrar edip soru çözmeyi planlıyorum karıştırıyorum biraz
sonra zaten idare hukuku bitince bitmiş sayıyorum vatandaşlığı
çünkü güncel bilgiler için ayrı bir defter tutup farklı bir dersmiş gibi çalışacağım malum sürekli yeni şeyler geliyor:KK14:

X