2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızçelerim :KK3:
yargıdan 100 öğrenme psikolojisi, 100 rehberlik çözdüm. :81:
7iklimden ölçmeden 2. ünite olan ölçme araçlarında bulunması gereken niteliklere çalıştım. ölçmeyi çok seviyorum :97:
bugün gelişim çözmedim, canım istemedi. :100:

kızlar ben tarihte datanın kitabını almıştım ya, şimdi ben bu kitabı çok beğendim. çok kapsamlı, her şeye yer vermiş. fakat ket vurma mı yaşıyorum anlamadım, ama ben geçen yıl hakan hocadan tarihe çalıştığım için datadan çalışırken çok zorlanıyorum. sanırım şundan kaynaklanıyo. mesela hakan hoca daha madde madde anlatırdı. data daha bi roman havasında. biraz da sayılsalcı kafasında olduğum için herhalde oku oku hiç aklımda kalmıyo. ama maddeler aklımda kalıyodu hakan hocadayken. fakat hakan hoca da yeterli değil. data şart. datadan not çıkarmayı denemiştim. ama ilk 5 sayfasının notu bende 10 sayfa oldu. ki ben küçük yazarım. hem saatlerce sürdü, hem de elde var sıfır. ben şöyle bişey düşündüm, hakan hocadan dinlesem, dinlerken ondan not alsam, sonra eksik olan yerleri de datadan defterime not alsam, nasıl olur?yani datayı bilmediğim ayrıntılar için kullanayım dedim. yoksa bildiklerimi de karıştırmama ve unutmama sebep oluyo. :KK14: hem hakan hocayla bi altyapı yapmış olurum, hem de datadan üstüne cila çekmiş olurum dedim. :KK1:
data da aşırı ayrıntı var kuzum dediğin gibi
ben şimdiye kadar yargıdan çalışmıştım ama yargı datanın yarısı ancak eder.:KK14:
sen bir öyle dene o zaman aklına yatıyorsa devam edersin:KK31:

o değilse a ve idealizm derdım kuzum

evet canım cevap a ve idealizm.. Birinciye a demeni anlarım b güçlü bi çeldirici idi düştük (ama hala b yakın geliyo:18:)ama ben idealizm hakkında bişey hatırlamıyorum program geliştirme tamamen uçmuş.. beni bi aydınlatıversen kuzucum..

kızçelerim :KK3:
yargıdan 100 öğrenme psikolojisi, 100 rehberlik çözdüm. :81:
7iklimden ölçmeden 2. ünite olan ölçme araçlarında bulunması gereken niteliklere çalıştım. ölçmeyi çok seviyorum :97:
bugün gelişim çözmedim, canım istemedi. :100:

kızlar ben tarihte datanın kitabını almıştım ya, şimdi ben bu kitabı çok beğendim. çok kapsamlı, her şeye yer vermiş. fakat ket vurma mı yaşıyorum anlamadım, ama ben geçen yıl hakan hocadan tarihe çalıştığım için datadan çalışırken çok zorlanıyorum. sanırım şundan kaynaklanıyo. mesela hakan hoca daha madde madde anlatırdı. data daha bi roman havasında. biraz da sayılsalcı kafasında olduğum için herhalde oku oku hiç aklımda kalmıyo. ama maddeler aklımda kalıyodu hakan hocadayken. fakat hakan hoca da yeterli değil. data şart. datadan not çıkarmayı denemiştim. ama ilk 5 sayfasının notu bende 10 sayfa oldu. ki ben küçük yazarım. hem saatlerce sürdü, hem de elde var sıfır. ben şöyle bişey düşündüm, hakan hocadan dinlesem, dinlerken ondan not alsam, sonra eksik olan yerleri de datadan defterime not alsam, nasıl olur?yani datayı bilmediğim ayrıntılar için kullanayım dedim. yoksa bildiklerimi de karıştırmama ve unutmama sebep oluyo. :KK14: hem hakan hocayla bi altyapı yapmış olurum, hem de datadan üstüne cila çekmiş olurum dedim. :KK1:

İyi düşünmüşsün canım.Dediğin gibi yap.Data neden sonuç ilişkilerine çok iyi yer vermiş canım.Roman havası daha iyi aslında ama madem sen zorlandın,üst bilişini kullan derim:KK1:Eğitimle kafayı bozdum da

Kızlar bugün iyi çalışamadım:KK5: 250 soru ancak çözmüşüm hem dünün etkisi hem de işlerim vardı üzgünüm:KK50:
coğrafya konu tekrarı 100 soru
vatandaşlık konu tekrarı yaptım anayasaya giriş yaptım ama bitmedi ve 66 soru çözdüm
öğrenme konu çalıştım ve 30 soru
gelişim konu ve 60 soru. yine de maaşallah diyeyim de olan motivem de gitmesin

leeenn bu raporun nesi kötü :KK52: maşallahhhh kuzucuğuma harikasınnnn :nazar::nazar: geçti gitti geride kaldı rengoşun tembel günleri :KK48:

evet canım cevap a ve idealizm.. Birinciye a demeni anlarım b güçlü bi çeldirici idi düştük (ama hala b yakın geliyo:18:)ama ben idealizm hakkında bişey hatırlamıyorum program geliştirme tamamen uçmuş.. beni bi aydınlatıversen kuzucum..

kuzum valla idelaızm dedim ama aydınlatamam:KK9::KK9:
o olmazsa odur diyerek gittim şimdi ne söylesem yalan olur yani:KK25:

Kızlar bugün iyi çalışamadım:KK5: 250 soru ancak çözmüşüm hem dünün etkisi hem de işlerim vardı üzgünüm:KK50:
coğrafya konu tekrarı 100 soru
vatandaşlık konu tekrarı yaptım anayasaya giriş yaptım ama bitmedi ve 66 soru çözdüm
öğrenme konu çalıştım ve 30 soru
gelişim konu ve 60 soru. yine de maaşallah diyeyim de olan motivem de gitmesin

bir de çalışsaydın Allahtan çalışmamışsın :nazar::KK9::KK9:

Yok ya aslında ikisi de açık soruların ama o kadar paranoyaklaştık ki illa bir hinlik arıyoruz.:KK14:

Güneş hareket ediyor,doğup batıyor ama bitkiler olduğu yerde çakılı,o sebepten öyle düşünüyorlar.

İdealizmi de ben program geliştirmeden tamamen farklı normal kullanımı gibi düşündüm.Hani adam kafaya koymuş,idealim şu diye.

Morisi...:KK3:

1.a 2. de idealizm mi ? :18::18:

evet monacım..

sağol morisicim. tamam o zaman ben en iyisi öyle yapayım. yoksa bu şekilde tarihte yerimde sayıp durucam. artık ona ağırlık vermem gerekiyo :KK31:
sorularına bende kızlar gibi düşündüm ama yanlışmış :26:

canım ben de tarihi uzun uzun yazdım ama video dinlemeden. İki kaynaktan çalışarak not aldım sorulara geçince notlarımın içinde olmayanları açıp defteri not düştüm.. Sorularda karşılatıklarıma daha çok dikkat ettiğim için onları daha net hatırlıyorum..

leeenn bu raporun nesi kötü :KK52: maşallahhhh kuzucuğuma harikasınnnn :nazar::nazar: geçti gitti geride kaldı rengoşun tembel günleri :KK48:
kuzum benım cok sağol ama ben niye vicdan azabındayım şuan :26:
evet tembelliğim geride kaldı az da olsa:KK9:
bir de çalışsaydın Allahtan çalışmamışsın :nazar::KK9::KK9:

kuzum yok valla günde 400 soru konularla beraber gitmeyi düşünüyordum
bugün ve dün aksattım bunu o yüzden az geldi de bana :26:

haklısın Bade bende çok şaşırdım kimsecikler yok.. Raporumu veriyorum hemen.. Bu gün kursum yoktu kurs var diye cuma gününden yemeğe varana kadar yaptığım için (maşallah) baya iyi çalıştım :nazar: .. Pazar günleri tekrar günüm ama ben tekrarlarımı bitirdiğim tüm derslerden soru çözerek yapıyorum eğer yapamadığım bir yer varsa her ders için not tuttuğum defterim var onu açıp bakıyorum.. Maşallah diyerek başlıyorum :KK9:
:nazar::nazar:
Öğrenme 80 soru
Öyt 54 soru
coğrafya 60 soru
tarih 40 soru
gelişim 45 soru
matematik konu + 68 soru
dün rehberlikten rahberlik model ve türlerini bitirmem gerekiyordu ama bitirememiştim bu gün onu çalışıp 69 soru da ondan çözdüm..:nazar::nazar:

EftenPuften yazarak çalışan var mı diye sormuşsun ben yazarak çalışıyorum.. eğitim bilimlerinde belirli yerleri yazıyorum ama coğrafya ve tarihte uzun uzun not tuttum.. Baya zamanımı aldı ama çağdaş türk tarihini not almadan sadece iki kaynaktan okuyarak çalışıyorum.. Matematikten de yapamadığım soruları başka bir yere not alıyorum çözümüyle birlikte daha sonra inceliyorum.. :nazar:

kızlar şu iki soruya bi bakabilir misiniz?

Eki Görüntüle 856950 Eki Görüntüle 856951

maşallahhhh çok geçmişe bakamadım ama bugünümüzün en güzel raporu bu olmuş herhalde kuzum :nazar::nazar::nazar::KK19:

ben daha alana baslamadım ya:26: bir ara calıstım geri bıraktım
kitap sipariş ettim gelsin de başlayacagım inşallah
hiç başlayasım da yok valla:KK25:

Canım alan kitapları çıkmadı diye biliyorum,hangi kitabı sipariş ettin:26:

Kızlar hepinize maşallah diyorum:nazar::nazar::nazar:Monam alan yedi bitirdi beni:KK37:

sedefcim, yakalamışken sorayım.
yediiklimin alesini alan sen miydin? Dışı mavi olan konu anlatımlı olanı alsam mı diye düşünüyorum
fikir verebilir misin

Canım alan kitapları çıkmadı diye biliyorum,hangi kitabı sipariş ettin:26:

Kızlar hepinize maşallah diyorum:nazar::nazar::nazar:Monam alan yedi bitirdi beni:KK37:

Ercilasun yoktu ben de canım pcden çalışıyordum öyle de hiçbir şey anlamıyorum
o yüzden sipariş ettim
piyasaya cıkanları zaten almam hep kopyala yapıştır:KK25:

Ercilasun yoktu ben de canım pcden çalışıyordum öyle de hiçbir şey anlamıyorum
o yüzden sipariş ettim
piyasaya cıkanları zaten almam hep kopyala yapıştır:KK25:

Anladım canım.Dediğin gibi kitaptan çalışmak daha iyi altını çizerek falan..Ben bilgisayardan çalışıyorum,zor oluyor ama alıştım biraz.:44:

kuzum valla idelaızm dedim ama aydınlatamam:KK9::KK9:
o olmazsa odur diyerek gittim şimdi ne söylesem yalan olur yani:KK25:

Yok ya aslında ikisi de açık soruların ama o kadar paranoyaklaştık ki illa bir hinlik arıyoruz.:KK14:

Güneş hareket ediyor,doğup batıyor ama bitkiler olduğu yerde çakılı,o sebepten öyle düşünüyorlar.

İdealizmi de ben program geliştirmeden tamamen farklı normal kullanımı gibi düşündüm.Hani adam kafaya koymuş,idealim şu diye.

teşekkür ederim kızlar.. :KK42:

maşallahhhh çok geçmişe bakamadım ama bugünümüzün en güzel raporu bu olmuş herhalde kuzum :nazar::nazar::nazar::KK19:

teşekkür ederim Sedefim..:KK42:

Ya konu çalışmak mesele değil...Bi soru görünce trene bakar gibi bakıyorum.:KK14:

Herkes senin gibi canım sıkma canını,olur inşAllah:KK16:Türkçecileri bilmem de canım Edebiyatçıları bi görsen kendimi geri zekalı gibi hissediyorum.Sınıftakiler fenaa:KK50:Sınıf hep edebiyatçı düşünsene.

X