2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Günaydın dostlarr

Günaydın

bende de yaprak testi var ,beğendim ben istikrarın sorularını

giremedim bayadır hastahaneye git gel bi haftadır pek çalışamadımannemi götürüp getiriken bi anda karar verdim yanağımdaki beni aldırdım,dikişler zorluyor biraz ama dayanılmaycak gibi değil

geçmişi okuyamadım

baya geri kaldım derslerden bi fırçalayım kendimi ,toparlanıp geleyim

keyfiniz yerine gelmiş,kara bulutlar dağılmış gibi MAŞALLAH hepinize

kaçtım fıstıklar çok oyalandım bu gün

ay elim kremliyken laptopun mousesi oynamıyor
bitireyim de öyle yazayım dedim yakaladınız

Bakımını yirim.

1 üye 15 ziyaretçi

İyice çoğaldılar bu ara.

İnşallah kızçem bekleriizzz.

Yahu daha ne olacak. Geometri için emek veriyorsun daha ne.

Dikkate alınacaktır kızçem.

Geçmiş olsun canım benim. En kısa zamanda raporunu bekliyoruz.

Nasıl gidiyor Canlar
dersane olduğunda gelemiyorum Öğleden sonra dersanede çalışıyorum akşamda yorgun oluyorum Erkenden uykum geliyorCuma ve haftasonu boşum ama keşke boş olmasam
64 tane tarih çözdüm ama devam edemiyorum evde çalışasım gelmiyor dizi izliyorum paso:18:

maşallah daha ne olsun fıstık. geometri bitti sayılır görmek önemli bu derste. göremeyince ıhh istediğin kadar formül bil gene olmuyo, gıcık bi ders
hımm tamam tatlışım. yazdım bunu bi kenara
geçmiş olsun kuzummm en kısa zamanda raporunu bekliyoruz. şükür toparladık.
İyice çoğaldılar bu ara.
sen böyle deyince aklıma zombiler geldi dünya savaşı z ve 28 hafta sonra, 28 gün sonra filmlerinde bu replik hep geçiyo. zombiler için ''iyice çoğaldılar bu ara'' diyolar
kuzum dizi izleme demiyorum, izle. ama kendince premack ilkesini uygula. şu konuyu çalıştıktan sonra dizi izlicem de.

öğrencimi gönderdim, kahvaltımı ettim. bugünki planıma göre gelişim, öğrenme, rehberlik çözücem. bir de ölçme çalışıcam.
bu arada akşam ayşegülümü unutmuşum yatarken aklıma takıldı nasıl unuturum ben seni gülümmm sen de maşallah nişandı düğün hazırlığı derken derslerini hiç ihmal etmiyosun.
bi de su kızçemin bi ara neti yoktu girememişti. gene gitti neti herhalde. yoksa dershaneden sonra dershanede kalmayıp kahvesini yapıp buraya geliyodu ama inş çalışıyodur

Ama olmaz ki kuzum... Sedefimin dediği gibi yap...Bir program yap kendine ve diziler de programa uyduğun günlerde ödülün olsun.

sen böyle deyince aklıma zombiler geldi dünya savaşı z ve 28 hafta sonra, 28 gün sonra filmlerinde bu replik hep geçiyo. zombiler için ''iyice çoğaldılar bu ara'' diyolar

Vay be... Bilmeden replik söylemişim. Ama cidden bizden çok takılıyorlar sayfada kuzum. Bir de gece yarısı muhabbetimizi sevdiler zannımca,her gece burdalar.

Sevdicekle konuştum kk mevzusunu çözdük kızlar
kpssye takıl canını sıkan yerlere takılma diyor tamam dedim ben de
evlenince de mi gireceksin diyor evet dedim. o zaman öyle cok girmeni istemem vs dedi
bakarız dedim

Gireceğiz tabi kızııım.

Yemek tarifi,yıldönümü muhabbetleri,bebek muhabbetleri.

Aynı şeyi biz de konuştuk.

Sen evdeyken fazla girmem,ihmal etmem seni didim. Sonrası yelkenler fora zaten.

cok gecmiş olsun tatlım Allah şifa versin
hadi o zaman en kısa zamanda aramızda görmek istiyoruz seni
eftenim uyabileceğin plan yap ve öyle başla kuzum
haftada en fazla 1 dizi yeter bence. fazla takılırsan çalıştığını da unutuyor insan
bu sene biraz daha sıkı tutalım dizileri sonra sere serpe izleriz inşallah e mi

Son düzenleme:
Gireceğiz tabi kızııım.

Yemek tarifi,yıldönümü muhabbetleri,bebek muhabbetleri.

Aynı şeyi biz de konuştuk.

Sen evdeyken fazla girmem,ihmal etmem seni didim. Sonrası yelkenler fora zaten.

aynen
ben evdeyken kkda takılacaksın ben ne yapacagım diyor
düşünürüz hele bir zamanı gelsin dedim

farkettim özellikle gece 12 den sonra geliyolar
bizim sohbet de kaçırılcak gibi değil amaaaa

amaann kuzum sanki evlenince her dk seni kontrol etcek. kendi de mutlaka bişeyler yapıcak, maç izlicek vs. sen de o sırada kkya gelirsin benimki diyo evlenince hep pes oynıcaz taam mı hee taam oldu paşam başka? sen oynamazsan hasanı çağırırım hasanla oynarız diyo (hasan kuzeni) valla süper olur, siz oynarken ben de kk da takılırım diyorum :76: tamam o zaman süper bi plan diyo herkes memnun. sen evlenince eve digitürk alın. o onunla oyalanıversin

Benimki kitap okumaktan nefret ediyor. Adam 22 yaşında ve okuduğu tek kitap Simyacı.

Bana kitap oku diye ısrar etmeyeceksin değil mi dedi... Okumama karışma ben de zorlamam dedim.

Zaten milyon tane işimiz olacak...

Benimki kitap okumaktan nefret ediyor. Adam 22 yaşında ve okuduğu tek kitap Simyacı.

Bana kitap oku diye ısrar etmeyeceksin değil mi dedi... Okumama karışma ben de zorlamam dedim.

aynen kuzum ya benimki de hiç kitap okumuyo 150 soruda evlilik okulu diye bi kitap almıştık bi onu okudu. ama o da kitap sayılmaz. evlilik öncesi sorular cevaplar vs..
ama son 2 yıldır ben de hiç doğru dürüst okuyamıyorum. oysaki çok seviyorum kitap okumayı ama kitap okuyacağıma ders çalışırım diyorum. ki bu düşünce de çok yanlış biliyorum
evlenince de dedğin gibi bir sürü iş çıkıcak. ancak yatarken uykumuz gelmezse okuyabiliriz.
rengina kitap elinde uyuyakalır

oyy siz de yaşıt mısınız kuzummm

Çok geçmiş olsun tatlım.Kendini iyi hissedince dersleri de toparlarsın canım.Ben sana inanıyorum.

İnşallah daha fazla uğramaya çalışacağım topiğe.

maşallah daha ne olsun fıstık. geometri bitti sayılır görmek önemli bu derste. göremeyince ıhh istediğin kadar formül bil gene olmuyo, gıcık bi ders

Geometri benim için matematikten daha gıcık bir ders.Bir şeyler yapmaya çalışıyorum geometri için ama artık olduğu kadar...Formülleri bilsen de soruyu görene kadar bayağı vakit alıyor.Önemli olan soruda görmek.

kpss de çok kasıntı geometri soruları gelmiyo ama kuzum. sen elinden geleni yapıyosun, gerisi nasip zaten

Evet kuzum,ben okumaya çalışıyorum her gün çok az da olsa... Çok faydası oluyor ama ben faydadan ziyade haz alıyorum,çok mutlu ediyor beni okumak. Haklısın kızçem,uyur kalır.

oyy siz de yaşıt mısınız kuzummm

Evet Sedefim yaşıtız,ben 6 ay büyüğüm hatta.

Canım gayet iyi gidiyorsun sen maşallah,canını hiç sıkma.

Neyse canlarım ben çıkıyorum.Birazdan anneanneme gideceğim.Gelince kaldığım yerden Kpss'ye devam.Herkese iyi çalışmalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…