2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah monamm. şu önümüzdeki bi kaç ay geçsin. en azından yeni yıl gelsin bence. çünkü çoğumuz şu an konu çalışıyo. ondan sonra yaparız inşallah :13:

İnşallah kuzucum,aklınla bin yaşa sen.:nazar::nazar:

Benim kafam anca şeytanlığa çalışıyor.:KK19::KK53::KK53:

İyi geceler fıstığım,görüşürüz.:KK16::KK16:

yalnız şu an fark ettim. benimki ağustosta askere gidemicek :KK1: kasımda gidicek. mayısta mezun oluyo, başvurular nisanda olduğu için mezun olmadan başvuru yapamıyo, mecburen kasıma kalcak.
olsun ama ben gene de katılırım size, nasılsa kasımdan bi kaç ay önce bunalıma bağlarım ben, kendimi biliyorum :KK53:

Benimki de yok Ağustos yok Kasım...En son Ağustos diyordu.:KK6::KK53:

Ona kalsa bedelliyi bekleyecek,bilmem kaç yaşına kadar ama askerlik konusunda tavizim yok.:KK19::KK19:

İnşallah kuzucum,aklınla bin yaşa sen.:nazar::nazar:

Benim kafam anca şeytanlığa çalışıyor.:KK19::KK53::KK53:

İyi geceler fıstığım,görüşürüz.:KK16::KK16:
oyyy sen benim meleğimsinnnn deme öyle kendine :KK48:
seviyorum seni :KK54:
iyi geceler tatlı rüyalar. rüyanda peynir gör :KK60:
Benimki de yok Ağustos yok Kasım...En son Ağustos diyordu.:KK6::KK53:

Ona kalsa bedelliyi bekleyecek,bilmem kaç yaşına kadar ama askerlik konusunda tavizim yok.:KK19::KK19:

aynen türk erkeği askerliğini yapar yapmalı En Büyük TÜRKİYE ağustosta gitsin be kuzum bir an önce bitiriverir işte. hem bak 4 aya da inebilir. :nazar:

Son düzenleme:

aynen türk erkeği askerliğini yapar yapmalı En Büyük TÜRKİYE ağustosta gitsin be kuzum bir an önce bitiriverir işte. hem bak 4 aya da inebilir. :nazar:

Rengiş yanlışlıkla uykusunda beğeni tuşuna basıyor galiba.:KK53::KK53: Sesi çıkmıyor.

Bakalım kuzum ne göreceğim.:KK52::KK52:

Valla isterse 5 aydan fazla olsun.Askerlik konusunda kimseye acımam yok.En Büyük TÜRKİYE:KK19:

morisicim benim yaptığım plan biraz rahat bi plan. mesela 6 eğitim dersini 3 aya 2 şer olarak böldüm. yaptığım plana göre şubat sonu tüm derslerden konu çalışmam bitiyo. geriye 4 ay soru ve deneme için vaktim kalıyo. geç midir iyi midir kötü müdür bilmiyorum; ama benim için uygulayabilceğim plan olması önemliydi. çok yaptım öyle ağır planlar ama uygulamadıktan sonra ne fayda. bu sefer her şey birbirine giriyo. stres oluyosun. o günkü plana uyamayınca vicdan azabıyla birlikte yapamıyacağım duygusu oluşuyo. o yüzden planım rahat olmasına rağmen seviyorum. ağır ama emin adımlarla yürüyorum :KK51: :KK1:

aa tatar ramazanı izlemiyorum ama o adam çok karizmatik geliyo bana :KK69: sanki kendine çekiyo beni yaaa :KK52:
anam onur bunları okursa yarın cenazeme gelirsiniz artık :KK53:

badem burnun nasıl oldu? ameliyat olucak mısın kuzum?

sağol kuzum. ben de senin azmine hayranım. çünkü geçen yıl senin yerindeydim, vizelerde çok dağılırdım, vizeler bitince de toparlanmam zaman alırdı. ama sen bu gidişle hiç teklemeden ilk girişinde kazanıcaksın kuzum inşallah :KK19:
Saol canım inşallah:KK16:

peynir artık hit rüyamız bizim:KK51::KK9::KK9::KK9:
Rengiş yanlışlıkla uykusunda beğeni tuşuna basıyor galiba.:KK53::KK53: Sesi çıkmıyor.

Bakalım kuzum ne göreceğim.:KK52::KK52:

Valla isterse 5 aydan fazla olsun.Askerlik konusunda kimseye acımam yok.En Büyük TÜRKİYE:KK19:

hahaha:KK9: kremleniyordum kızcem:KK12:
ben de biraz oyun bölümünde takılıp uyurum:KK14:

inşallah morisicim.. aynen kafam rahat en azından. ahh sizlerle şöyle şubattan sonrasına da bir an önce gelelim de soru sayılarımızda uçalımmm :KK55:
ortak denemeler de çözelim diyorum ben. ya hep birlikte kitapseçten alırız, ya netten indirip çıktısını alıp çözeriz. mesela bi yayının 10 lu denemesini alır, her hafta 1 ini çözeriz. isteyen kendine ait başka denemeler de çözsün ama ortak bi tane hafta içi çözeriz hepimiz. haftasonuna kadar süre veririz, kiminin işi var, kiminin eşi herkes aynı gün uyamaz. haftaiçi çözeriz, haftasonu da birbirimize yapamadıklarımızı sorarız. kendi aramızda tatlı bi rekabet de olur hem. netlerimize bakarız. ortalama nasılız gibilerinden. özellikle dershaneye gitmeyenler açısından iyi olur diye düşünüyorum. :KK31:

Ay aklınla bin yaşa Sedefim.Ne kadar güzel düşünmüşsün.Ben bu fikri tuttum vallahi.:KK16:

Tuğbacım yıl dönümünüz hayırlı olsun tatlım.Hep mutlu, huzurlu olun canım.:KK16::KK16:

Arkadaşlar tek tek alıntılayamadım.Herkes süper çalışmış.Herkese maşallah diyorum.Tü tü tü nazar değmez inşallah.:nazar::nazar:

Yine coşmuşsunuz bu gece.:KK1::KK1::KK9::KK9:Çok güldüm vallahi.Siz benim yüzümü güldürdünüz Allah da sizin yüzünüzü güldürsün güzellerim.:KK16:Ben de katılmak istiyorum ama ben gece çalışıp gündüz uyuduğum için pek katılamıyorum sohbetlerinize.İnşallah başka bir güne artık...:KK16:

Son düzenleme:
Raporum geliyor şekerlerim.Pek iyi değil ama yine de çalıştım deyip moralimi bozmak istemiyorum.:KK49:Dün çember ve dairede alan konusunu çalıştım.Ay nasıl bir konu ya!!!:KK50::KK50:Anlamaya çalışana kadar göbeğim çatladı vallahi.:KK50:Hiç sevmiyorum şu geometri denen mereti.:KK50::KK50:Neyse Allahtan az kaldı, bitiyor birkaç güne.:KK76::21::21::KK16:Çember ve dairede alanla ilgili 146 soru çözdüm.:KK6:Başka da bir halt yemedim malesef.:KK50::KK50:Daha videosunu izleyip sayısal mantığa başlayacaktım.Ama artık onları da bugün hallederim inşallah.:KK16:

Hadi lokumlarım ben kaçıyorum.Hepinizi saygıyla selamlıyor:KK42::KK42: ve öpüyorum.:KK54::KK54::KK9::KK9::KK1:Kendinize iyi bakın.:KK16:

Günaydın kızlar:KK16:
Eğitim bilimleri soru bankası almak isteyenler için ben de istikrarın modüler olanı vardı ondan çözüyorum güzel soruları var seçici sorular da var baya hiç görmediğim şeylerle karşılaşabiliyorum konu konu gidiyor ve çözümlü yani arayışta olanlara tavsiye edilir:KK1:

X