2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

inşallah monamm. şu önümüzdeki bi kaç ay geçsin. en azından yeni yıl gelsin bence. çünkü çoğumuz şu an konu çalışıyo. ondan sonra yaparız inşallah :13:

İnşallah kuzucum,aklınla bin yaşa sen.

Benim kafam anca şeytanlığa çalışıyor.

İyi geceler fıstığım,görüşürüz.

Benimki de yok Ağustos yok Kasım...En son Ağustos diyordu.

Ona kalsa bedelliyi bekleyecek,bilmem kaç yaşına kadar ama askerlik konusunda tavizim yok.

İnşallah kuzucum,aklınla bin yaşa sen.

Benim kafam anca şeytanlığa çalışıyor.

İyi geceler fıstığım,görüşürüz.
oyyy sen benim meleğimsinnnn deme öyle kendine
seviyorum seni
iyi geceler tatlı rüyalar. rüyanda peynir gör
Benimki de yok Ağustos yok Kasım...En son Ağustos diyordu.

Ona kalsa bedelliyi bekleyecek,bilmem kaç yaşına kadar ama askerlik konusunda tavizim yok.

aynen türk erkeği askerliğini yapar yapmalı ağustosta gitsin be kuzum bir an önce bitiriverir işte. hem bak 4 aya da inebilir.

Son düzenleme:

Rengiş yanlışlıkla uykusunda beğeni tuşuna basıyor galiba. Sesi çıkmıyor.

Bakalım kuzum ne göreceğim.

Valla isterse 5 aydan fazla olsun.Askerlik konusunda kimseye acımam yok.

Saol canım inşallah

peynir artık hit rüyamız bizim
Rengiş yanlışlıkla uykusunda beğeni tuşuna basıyor galiba. Sesi çıkmıyor.

Bakalım kuzum ne göreceğim.

Valla isterse 5 aydan fazla olsun.Askerlik konusunda kimseye acımam yok.

hahaha kremleniyordum kızcem
ben de biraz oyun bölümünde takılıp uyurum

Ay aklınla bin yaşa Sedefim.Ne kadar güzel düşünmüşsün.Ben bu fikri tuttum vallahi.

Tuğbacım yıl dönümünüz hayırlı olsun tatlım.Hep mutlu, huzurlu olun canım.

Arkadaşlar tek tek alıntılayamadım.Herkes süper çalışmış.Herkese maşallah diyorum.Tü tü tü nazar değmez inşallah.

Yine coşmuşsunuz bu gece.Çok güldüm vallahi.Siz benim yüzümü güldürdünüz Allah da sizin yüzünüzü güldürsün güzellerim.Ben de katılmak istiyorum ama ben gece çalışıp gündüz uyuduğum için pek katılamıyorum sohbetlerinize.İnşallah başka bir güne artık...

Son düzenleme:
Raporum geliyor şekerlerim.Pek iyi değil ama yine de çalıştım deyip moralimi bozmak istemiyorum.Dün çember ve dairede alan konusunu çalıştım.Ay nasıl bir konu ya!!!Anlamaya çalışana kadar göbeğim çatladı vallahi.Hiç sevmiyorum şu geometri denen mereti.Neyse Allahtan az kaldı, bitiyor birkaç güne.Çember ve dairede alanla ilgili 146 soru çözdüm.Başka da bir halt yemedim malesef.Daha videosunu izleyip sayısal mantığa başlayacaktım.Ama artık onları da bugün hallederim inşallah.

Hadi lokumlarım ben kaçıyorum.Hepinizi saygıyla selamlıyor ve öpüyorum.Kendinize iyi bakın.

Günaydın kızlar
Eğitim bilimleri soru bankası almak isteyenler için ben de istikrarın modüler olanı vardı ondan çözüyorum güzel soruları var seçici sorular da var baya hiç görmediğim şeylerle karşılaşabiliyorum konu konu gidiyor ve çözümlü yani arayışta olanlara tavsiye edilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…