2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Görenler hiç değişmemişin diyor. Bide bana sorsalar ahhhh.

Kpss derdi bitirdi beni formumu dahi Kpss ye borçluyum:))

Son düzenleme:
[/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE

Bende 23 te evlendim.
24 hamileydim.
25 bebeğimi kucağıma aldım
Şuan 26 yım ay ne çabuk geçiyor yıllar.

Evlendiğimden beri yıllar ay gibi geçiyor. Aniden yaşlanacağım bu gidişle.[/QUOTE]

maşallahın var canım

Allah mutluluğunu daim etsin

oğlunu ısır yerime çok tatlı

bende 24 yaşındayım ne ara 24 oldum anlamadım

valla yıllar su gibi geçiyor

Son düzenleme:
maşallahın var canım

Allah mutluluğunu daim etsin

oğlunu ısır yerime çok tatlı

bende 24 yaşındayım ne ara 24 oldum anlamadım

valla yıllar su gibi geçiyor
[/QUOTE]

Sağol canım. 20 den sonra çabuk geçer derlerdide inanmazdım.

hoş bulduk arkadaşlar 2013 benim içinde çok zordu.2014 de kpss giriçem okulöncesi branşım ve hamileyim kasımda doğum yapıcam.Akıl verin nasıl çalışmam lazım dersaneye gittim geçen yıl ama şuan nasıl ve nerden başlasam bilemiyorum.doğumumda olcak bana akıl verin şimdiden başlasam mı çalışmaya nereden başlasam,çok kafam karışık tavsiyelere ihtiyacım var.

merhaba canım.
eğer 2013'ten temelin çok iyi değilse şimdiden başla
biliyorsun sınav zor dersaneye gidip gitmemek senin ölçüp tartacağın iş. eğer anlama şeklin dersaneyle olacaksa dersaneye git,
olmayacaksa evde çalış.
herkesin stili farklı
ve en zorlandığın ders hangisi? öncelikle ondan başla. 2013'e çalışırken ne hatalar yaptın?
bunları sırala. bize de yaz. birlikte değerlendirelim

Son düzenleme:
Sedefim bak ben bir de bunu aldım Kitapseç'te 16 liraydı.ikisi beraber satılıyor.

Son düzenleme:

canım eğer biri anlatınca ben daha iyi anlıyorum diyosan dershaneye git

eğer doğumun yakınsa bence şimdiden başla doğum olunca biraz ara verirsin çünkü

bebeğin pek sorun teşkil etmez sanki ilk aylarda hep uyuyolar

Son düzenleme:
saolun arkadaşlar,şuan dersaneye gdemm çünkü eşimin memurıyetınden dolayı uzak yerdeyız.annem 2.dönem yanımda olacak.zaten konuları tekrarlayacağım tek sorunum bol soru çözememiştim.ama işte tek başına olunca motıvasyon sıfır ders çalışmaya bi başlayabilsem.nerden başlasam karar vermk zor.

bide arkadaşlar sizce yeni konu anlatımlı kitaplarmı alsam yoksa geçen yılın kitaplarındanmı çalışsam.murat yayınlarının kitapları var bnde konu anlatımlı.sizler nasıl yapçaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…