2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

evlilik gözümde öyle büyüyor ki sanki tüm dünyam değişecek gibi geliyor

başka seçeneğim yok gibi duruyor zaten hiçbişey yolunda gitmiyor bir de bu çıktı
çok üzgünüm renginam ya

ah benim kuzum yaa
sen burnundan mı ameliyatlıydın :26:
sağlık daha önemli ama ve hem bak Allah'tan sınava iyi ki eylülde gireceksin.
vardır Allahın bir bildiği
lütfen üzülme
her zaman yanındayım konuşmak istersen biliyorsun

yok canım burnumdan değil. doğru canım vardır bir hikmeti
sağol biliyorum hep yanımdasın

Canım 2013 mü 2014 mü bu denemeler ben de alayım olmazsa gerçi daha deneme çözmek için yeterli değilim konu olarak ama yine de sonradan çözerim

Çok çok Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin sağlık gitti mi hiçbir şeyin önemi kalmıyo cidden
Bu arada senin bölümün ne canım eylülde sınav falan demişin ben kaçırdım nasıl eylülde yani:26:

Son düzenleme:
''En iyi arkadaşım aynadır, ben ağlarken o gülmez...... Zaten gülse ben korkudan ne yaparım :))''
kızlar çok beğendim moraliniz düzelsin biraz

iyi akşamlar canlarım sizlere haberim var cuma günü bana ücretli sosyal bilgiler çıktı kabul ettim bende pazartesi işlemleri bitirip salı başlıcam sizide dersleride ihmal etmicem Allahın izniyle yarın grmek üzere

hayırlı olsun nilkon :)

hayırlısı olsun canım
burayı ihmal etme emi

sağolun kızlar dün çalışamadım bugünde boşa gitmesin dedim

geçmiş olsun canım.. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun.. Allah'ım sağlık sıhhat versin.. Hasta iken ders çalışman takdire şayan maşallah diyorum..

evlilik gözümde öyle büyüyor ki sanki tüm dünyam değişecek gibi geliyor
Evet dünyan değişiyor, sınırlı ehliyetli oluyorsun mesela anayasa calisiyordum da:)

Bade ve ben önlisans mezunu olarak gireceğiz kpss sınavına. Ondan bizim sınav eylülün sonunda. Öğretmen adayı değiliz ama memur adayı olarak bu topikteyiz
''En iyi arkadaşım aynadır, ben ağlarken o gülmez...... Zaten gülse ben korkudan ne yaparım :))''
kızlar çok beğendim moraliniz düzelsin biraz
Güzel söz

Rengiş raporunu merakla bekliyorum :):)

morisim calıstım kuzum hala daha calısıyorum ama son 1 saatte yine canımı sıkan durumlar oldu. şükür hallettik ama
bu yüzden aksattım biraz
ama gün daha bitmedi

Son düzenleme:

morisim calıstım kuzum hala daha calısıyorum ama son 1 saatte yine canımı sıkan durumlar oldu. şükür hallettim ama
bu yüzden aksattım biraz
ama gün daha bitmedi

şükür yavrum anlatmak istersen dinlerim canım.. evet canım gün daha bitmedi :):) hadi tekrar derse

Fıstığım benim sıkma kendini çok sıkıldın bu ara sen...Her şeyin başı sağlık,Rabbim sağlık versin sana...

Hayırlıı olsun hocam.

Kızçelerim maşallah hepinize... Bana da maşallah 200 gelişim 50 öğrenme çözdüm.

morisim Allah razı olsun yaptım kamerayı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…