2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hocam nasıl dikkat ettin sen öyle:nazar: buldun hemen:KK9:

bende istiyorum spora gitmeyi ama olmuyor:KK43: değişiklik olmuş,hem vucudunda dinç olur,kendini çok yormazsın...ohh miss:KK4:

cnm face de ortak kullandığımız bi kpss sitesi sanırım...faceyi açınca sayfamda göründü hocamın yazısı...zaten aynısını burda da sormuş bi de yurtdışındayım sınırlı kitap getirtebiliyorum deyince ordan anladım:KK34:

valla bizim spor salonu belediyenin inanırmısın aylık 10 tl :KK53::KK53::KK53: ve haftanın 3 günü gidiliyor...baktım tüm spor aletleri herşey var...hoca bir de demesin mi kayıt olursan bi dahaki ay ücretsiz diye..:KK53::KK53::KK53: çok sevindim yani..komşum vesile oldu sağolsun öyle haberim oldu..kapanmasın daha çok katılım olsun diye yapıyorlarmış böyle..

Günaydın kızlar:KK3:
Saol canım:KK16: bu arada dünkü güzel mesajını alıntılayamadım çünkü o kadr sayfa arasından bulamadım:KK31:
Çok teşekkür ederim soruyu çok güzel ve açıklayıcı anlattığımı söylemişsin mutlu oldum:KK16:

Asıl ben teşekkür ederim tatlım.:KK54:Bana yardımcı olduğun için.

Merhaba dünya güzellerim.:KK3::KK3:Bugün geometrik kavramlar ve vakit kalırsa üçgende açılar bitecek.:KK6:Akşama raporumu sunmaya gelirim.Kendinize iyi bakın.Herkese kolay gelsin.:KK16:

Son düzenleme:
Bugün hiç tadım yok,her yerim dökülüyor...:KK25::2:

Akşama inşallah bomba gibi bir raporla dönerim.:KK4::KK4:

Öperim hepinizi kokulu kokulu.:KK23::KK54:

Ben raporumu şimdiden vereyim kızlar: Sabah 1 saat alan çalıştım.Sonra klasik hafta sonu temizliği,yemek falan derken...Öğleden sonra GK GY Eğitim denemesi yaptım,Fem akademinin 1.denemesi.İnanılmaz zor bir denemeydi kızlar.Soruları çok kaliteli.Bana 2013 KPSS sorularını hatırlattı.Türkçenin yarısına yakını Ales tarzı hazırlanmış.Sınavım çok kötüydü.Ama sorular Gerçek sınav formatında.Kesinlikle çözmenizi tavsiye ediyorum.Eğitime üzüldüm.Ben KPSS'de 64 net yaptım.Bu sınavda 52 netim var:KK17:Çoğunu unutmuşum.Bundan sonra bütün denemelere girmek istiyorum kızlar.Farklı sorular görmek gerek özellikle de tarihte:KK76: Eğer kendime gelebilirsem(ancak saat 8 gibi olabilir)Eğitim çalışmayı düşünüyorum:KK37:

Canlar bu vatandaşlığı 2. döneme atsam olurmuki:26:KK70:ersanede başlamadı daha anlatmaya:KK31:
Kitaptan okumak eziyet gibi geliyor:KK25: Tarihde zorlanacağım sanırdım ama vatandaşlık çalışasım gelmiyor:KK50:

Canlar bu vatandaşlığı 2. döneme atsam olurmuki:26:KK70:ersanede başlamadı daha anlatmaya:KK31:
Kitaptan okumak eziyet gibi geliyor:KK25: Tarihde zorlanacağım sanırdım ama vatandaşlık çalışasım gelmiyor:KK50:

Bence 2.döneme bırakma canım.En azından bazı terimlerine aşinalığın olsun.Dershanen neden başlamadı ki anlatmaya acaba :44:

Bence bırakma çünkü çoğu şey ezber istiyor anayasada. tamam en basit ders yorum yok ama akılda kalması için tekrara mahkum bir ders...

Merhaba kızlar
Bugün başıma neler geldi :KK43:
Sabah uyandım lavobaya gittim bir baktım üstüm başım yerler kan. Baktım ki ameliyat yerim kanama yapmış
Aklım çıktı varya o an anlatamam
Kan gittikçe halsizleştim rengim soldu
Anacağım üzüldü garibim
Doktorum cerrahi müdahale şart dedi
Tüm gündür üzgünüm
Aynı şeyleri başa sarmak çok ürkütüyor beni

Ona rağmen 1 ünite çalıştım anayasaları bitirdim 100 soru çözdüm
Rabbim sağlık versin gerisi çok boş :KK50:

Bence 2.döneme bırakma canım.En azından bazı terimlerine aşinalığın olsun.Dershanen neden başlamadı ki anlatmaya acaba :44:

Dersanede 2 tarihci geliyor şimdi canım :44:Biri duraklamadan başladı biri en baştan:26:Baştan başlayanın konusu bitince vatandaşlığa başlayacakmış:KK31:Bende anlamadım:44:

Bence bırakma çünkü çoğu şey ezber istiyor anayasada. tamam en basit ders yorum yok ama akılda kalması için tekrara mahkum bir ders...

Başladım tekrardan:KK5: Peki özet olarak çalışsam nasıl olur:26:Konu anlatımlı modüler set 50 sayfa anlatmış ilk konuyu, gözümde büyüdü:KK25: 24 saatde vatandaşlık diye bir kitap var ondan bakcam sanırsam:26:

Merhaba kızlar
Sabah uyandım lavobaya gittim bir baktım üstüm başım yerler kan. Baktım ki ameliyat yerim kanama yapmış
Anacağım üzüldü garibim
Tüm gündür üzgünüm

:KK53::KK53:Geçmiş olsun canım,şimdi nasılsın:26: Sağlık her şeyden önemli dediğin gibi.

Merhaba kızlar
Anacağım üzüldü garibim
Tüm gündür üzgünüm

Çok geçmiş olsun canım:KK5::KK5:Allah yardımcın olsun:KK16: Dediğin gibi en önemli sağlık:KK16: Umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşursun:KK16:

canım senin alan yoktu değil mi:44: geç bıraksan da belki olabilir ama sen yine de yavaştan calıs ikinci döneme sıkışmazsın en azından
Merhaba kızlar
Anacağım üzüldü garibim
Tüm gündür üzgünüm

badem kıyamam sana ben:KK50:
cok geçmiş oldum çok üzüldüm gercekten.
ve sen böyle yazınca bu halde ders çalıştım demişsin:KK5: cok kızdım kendime cok:KK47: sen ne halde calısıyorsun ben ne halde calısmıyorum:KK19:
şimdi iyi misin?:26: ne zaman ameliyat olacaksın?

canım senin alan yoktu değil mi:44: geç bıraksan da belki olabilir ama sen yine de yavaştan calıs ikinci döneme sıkışmazsın en azından

Yok canım çok şükür alan:KK30: Yavaştan başlayım aynen :KK31: ne diyorlar kaçınılmazsa zevk almaya bak:KK30:

Canım bence özet kitaplara çalışma.Onlara 2.dönem tekrar amacıyla bakarsın.Ama tabi sen bilirsin:KK31:
Şimdilik özet şeklinde bilgim olsun da sonra dersanede hocayla detaylı öğrenirim diye düşünmüştüm ama modüleri en azından kitap okur gibi okusam daha iyi olcak galiba:26:

Çok sağolun canlar:KK54:

Yok canım çok şükür alan:KK30: Yavaştan başlayım aynen :KK31: ne diyorlar kaçınılmazsa zevk almaya bak:KK30:

Şimdilik özet şeklinde bilgim olsun da sonra dersanede hocayla detaylı öğrenirim diye düşünmüştüm ama modüleri en azından kitap okur gibi okusam daha iyi olcak galiba:26:

Çok sağolun canlar:KK54:

aynen canım :)
vatandaslık güzeldir oturunca rahat edıyor ınsan tarıhten daha kolay aslında

Kızlar geçen ne düşündüm.:44::KK53: Evlenip barklanınca bu kadar çok yazışabilir imiyiz ? :KK76::KK9:

bence bu kadar yazışamayız ya :26:iş güç bitmez
Kızlar ben evliyim, dershaneye gidiyorum, gezmelere gidiyorum, misafir ayrılıyorum ama burayi da ihmal etmiyorum :)
Merhaba kızlar
Anacağım üzüldü garibim
Tüm gündür üzgünüm

Canım çok gecmis olsun, başka doktora da gorunsen ?

Vakit çok hızlı geçiyor, pazartesi ve çarşamba dershanem var bende haftalık plan yapıyorum, bu hafta ilk defa planima uydum gibi :KK52:
Tarihten hocanın geldiği kadar yeri tekrar ettim 2 matematik 4 türkçe, 2 sayisal mantık testi çözdüm. Bugün anayasa'nin ilk konu tekrarı yaptım. Akşam 2. Konuyu calisacagim yarın da kitaptaki soruları tararim arık. P.tesi de yeni plan yaparım :)

Son düzenleme:
Merhaba kızlar
Anacağım üzüldü garibim
Tüm gündür üzgünüm

canım çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin kuzum gerçekten herşeyin başı sağlık
bu duruma rağmen ders çalışmış olmanı çok takdir ettim helal olsun sana

X