2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

biraz uyumuşum kızcelerim
basım iyi oldu sanki
gecmişi okuyamadım ne kaynatıyorsunuz bakalım

Geçmiş olsun canım migrenin falan mı var?
Bu arada imzandaki yazıya bayıldım anca bu kadr güzel anlatılırdı hayat...

sağol canım canım sıkkın olunca basım agrıyor
sinüzitim var da migrene cevirdi mi bilemiyorum
evet ımza bence de cok güzel

kızlaaaar resmen hiç bir kuraldan haberim yok sitenin adı çıkmamış puuu rezillik
zorludan bahsediyorum hocalarım özelden mesaj atamadım arkadaş olunması gerekiyormuş.

Bugünkü raporum:

Alan konu,Matematik konu ve 95 soru,Öğrenme konu ve 40 soru Dershane olduğu günler bu kadar oluyor ancak kızlar:114:

Ah kuzum inşallah,beklemek istemiyorum ben de çok.
kuzum beklemezsiniz ya, inşallah yani. biz niye bekledik? lise bitsin, ardından üni bitsin. ardından askerlik ve iş. malesef bu süreçler tamamlanmadan hiçbişey olmuyo. çok şükür benim okul bitti, onun son yılı, askerlik de 4 aya incekmiş galiba. ona da çok sevindim işi de hiç beklemediğimiz bi şekilde oldu gibi seninki de atandı çok şükür. çok büyük bi engeli aşmış bulunuyosunuz. olur bişeyler zamanla sen merak etme
biraz uyumuşum kızcelerim
basım iyi oldu sanki
gecmişi okuyamadım ne kaynatıyorsunuz bakalım
sen hep iyi ollll
kızlaaaar resmen hiç bir kuraldan haberim yok sitenin adı çıkmamış puuu rezillik
zorludan bahsediyorum hocalarım özelden mesaj atamadım arkadaş olunması gerekiyormuş.

hee biliyoruz o siteyi kuzum. ordaki coğrafyacıya bayılıyorummm

bir doktora görün bence canım Allah korusun migrense çok fena annemde de var hiç dayanılır gibi değil
doğru canım gimem lazım aslında hep erteliyorum :97:

Evet hocam ben hariç herkes biliyormuş sanırım :) Başka izlemeye değer dersleri var mı hocam biliyo musunuz?

kuzum bizim geçen yılki topiğimizde sağolsun bi arkadaşın üyeliği varmış. o bize üyeliğini vermişti. biz de izleyebilmiştik. ben sadece coğrafyayı izlemiştim. şimdide hatta 11 -12 videosu ücretsiz sanırım. gerçekten çok güzel anlatıyo. hepsini izlemeye değer. ama diğer hocalar nasıl hiç bilmiyorum

badecim çok geçmiş olsun
monam her şey yoluna girer kuzum biraz zaman sadece

canlarım iki gündür giremedim topiğe dershaneden gelince çok yorgun
hissediyorum kendimi :18:yarında var dershane.hocalardan memnunum.
ocak sonuna kadar gkgy ve eğitimi bitirin diyo hocalar.bütün dersleri aynı anda
görüyoruz.onun için bende tüm derslere aynı anda çalışıcam zaten geçen seneden
temelim var.ihtiyacın gkgy konu anlatımlı setini çok beğendim bu arada.
çok özlemişim sizleri

off artık bir şeyler netleşse ya bunalım moduna girdim
bi sevgilim de yok benim artık
bari işim olaydı

Ben de beğendim seti kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…