2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben bu oranlıyla aralıklıyı hep karıştırıyorum canım ya Monayı bekliyelim:44:
anladın mı kuzum oranlıyı? pazara gittiği günler sabit. ama hangi pazarlığında olucağı belli değil. pazarlık = davranış => değişken oranlı
Sedefim tekrar tekrar okudum soruyu,dikkat istiyor...

Kız için azarın ne olduğunu sormamış.Azarlandığı için uygun kıyafetle gelmeye başlıyor ve bu da bizi otomatik olarak olumsuz pekiştirmeye götürüyor.Çok güzelmiş cidden.:KK15:

üfff :KK14: gene 2.düşündüğüm gibi olucak dimi? müdür yardımcısı açısından bakıcaz yanii. çünkü kız akıllanmış. müdür yardımcısı ohh be demiş. ohh be deyince olumsuz pekiştirme, tühh be deyince 2.tip ceza oluyo da ordan ayırıyorum :KK52:

Canım o zaman olumsuz pekiştirme yazması gerekmez miydi?olumsuz pekiştireç,pekiştirecin türü.Hatalı bence.Yani yazdıklarıyla kastettikleri çelişiyor.:26:

Yok canım ya...:44: Dediğim gibi kişi açısından sormalıydı öyle olması için.:KK51:

orayı bilmiyorum canım; ama bakarım. gerçi o şekilde öğrenemiyorum, denedim daha önce :KK50: bu arada sorularına cevap vermeyi çok istiyorum; ama baya baya unutmuşum ben bunları...

kuzum peki antremanlarla matematik kitabını aldın mı? matematiği sıfır olanlar bu kitaba bayılıyolar

anladın mı kuzum oranlıyı? pazara gittiği günler sabit. ama hangi pazarlığında olucağı belli değil. pazarlık = davranış => değişken oranlı

üfff :KK14: gene 2.düşündüğüm gibi olucak dimi? müdür yardımcısı açısından bakıcaz yanii. çünkü kız akıllanmış. müdür yardımcısı ohh be demiş. ohh be deyince olumsuz pekiştirme, tühh be deyince 2.tip ceza oluyo da ordan ayırıyorum :KK52:

Evet soru hatalı değil yani.:KK25: Olumsuz,istenmeyen davranış ortadan kalkmış.:KK36:

sorunun çözümlü açıklaması yok. sadece cevap anahtarı var.

bi de ben şurdan olumsuz pekiştirece gittim. azarın işlevini soruyo. azar nedir demiyo. yani azarın amacı gibi bişeyi soruyo bize. ve paragrafta azar işe yarıyo. o sebepten olumsuz pekiştireç sağlamış oluyo

Anladım kızlarım teşekkür ederim:KK34: Matematik kafa bırakmadı ki:KK9: Neyse ben kaçayım yavrular:KK55:

sorunun çözümlü açıklaması yok. sadece cevap anahtarı var.

bi de ben şurdan olumsuz pekiştirece gittim. azarın işlevini soruyo. azar nedir demiyo. yani azarın amacı gibi bişeyi soruyo bize. ve paragrafta azar işe yarıyo. o sebepten olumsuz pekiştireç sağlamış oluyo

Sağ ol kuzum valla güzel sorular yazıyorsun sen.:KK23:

Ben çözmüştüm onu.:KK53: Rezalet diz boyu.:KK5::KK9: Çözdüğüm soruyu çözemedim,kesin yanlış yapmışımdır.:KK51::KK30:

:KK1: bana da öyle oluyo bazen. geçen yıl 2012 kpss ortaöğretim coğrafya sorularını çözmüştüm. çok da kazıktı ama. bi zaman sonra sınıfta coğrafyacı fotokopi çektirmiş onları. hep birlikte çözelim dedi. anamm sen bi bakarsın sorulara, ama sadece bakarsın. hiçbirini hatırlamıyorum :KK30: 4 doğrum mu ne vardı hatta hiç unutmam o günü :KK1:

:KK1: bana da öyle oluyo bazen. geçen yıl 2012 kpss ortaöğretim coğrafya sorularını çözmüştüm. çok da kazıktı ama. bi zaman sonra sınıfta coğrafyacı fotokopi çektirmiş onları. hep birlikte çözelim dedi. anamm sen bi bakarsın sorulara, ama sadece bakarsın. hiçbirini hatırlamıyorum :KK30: 4 doğrum mu ne vardı hatta hiç unutmam o günü :KK1:

Kız çok zordu beni de onlar batırmıştı o sınavda.:KK14:

ama siz bizim kadar beklemeyin :KK1: şartlarınız uygun olduğunda evlenin. :123: biz biraz da küçük yaşta başladığımızdan bunca yıldır bekliyoruz. yoksa çocuğu çoktan nikah masasına oturtmuştum :KK4:

Ah kuzum inşallah,beklemek istemiyorum ben de çok.:KK50::KK14:

kuzum peki antremanlarla matematik kitabını aldın mı? matematiği sıfır olanlar bu kitaba bayılıyolar

yok canım onu da almadım. adım adım matematik, matematik öğreten soru bankası falan aldım; ama öylece duruyorlar :KK14: yarın birkaç yere daha bakcam, umarım uygun bi yer bulurum. sağ ol tavsiyelerin için :KK54:

X