2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

maaşallah canım
ne olsun konuşuyoruz ama limoni soğuk olduğu belli
uykusuzluğu ben mi kaptırdım yoksa sizlere

:):) estağfurullah canım olur mu öyle şey.. canım kafana takma dicem ama takılmayacak gibi değil ama en azından kendini derse versen daha az aklına gelir.. Gün sonunda en azından şu derse çalıştım ders rahatlarsın.. karnının ağrısı nasıl oldu?

karnım da iyi şuan kuzum sağol ilaç olmadan geçmiyor meret

abimler de zmanla düzelecek inşallah. bir süre sonra sorunlara karsı nötrleşiyor insan aynı o haldeyim
sen nasılsın? gece kuşu musun biz gibi

düşe düşe burnuna mı düştün hayır çıtı pıtı da bişeysin

ama kaza geliyorum demiyo işte

sağol kuzum

nasıl düştün abinin burnuna ben oraya takıldım

kuzum sorma ya
ben 7 yaşlarındaydım abim 9
kanepe de oynuyordum abim de yerde tv izliyordu sanırım. tam benim alt tarafımda
ben de düştüm tam burnuna bacagım gelmşti yanlış hatırlamıyorsam
koyun keser gibi kanamıstı hiç unutmuyorum

ayda bir bu ağrıyı çekmek öldürüyor bizi ya geçmiş olsun kuzum.. inşallah canım zamanla hallolur nötrleşmek değil de canım elden bişey gelmeyince oturup bekliyorsun diyelim. biraz daha bekle baban merak edip sordurtur annene kimmiş neci imiş diye biraz daha kafalarında oturtsunlar..

bu saatlerde yatarım canım aslında ama kardeşim rahatsız onun başında bekliyorum..

Geçmiş olsun kuzum

İyi geceler kızlar

aynen canım bekliyorum bakalım ne olacak
kardeşinin nesi var :26: çok geçmiş olsun
Geçmiş olsun kuzum

İyi geceler kızlar

uyuyor musun kız hemen

yatayım renginam yavaştan baş ağrısı geliyor sanki yatayımda çoğalmasın çok öptüm seni

canım eski türk tarihinde kurultayın başa hangi oğulun geçeceğine karar verme yetkisi vardı. Bu yetkiyi ve töreye kağan da uymak zorunda diye düşünürsek töreye karşı çıktığı için tahttan indirme yapılır.

teşekkür eerim. İyi geceler.

ayy gözümde canlandırdımda rengişim

Geçmiş olsun kuzum

İyi geceler kızlar

iyigeceler badem

maşallah morisicim harikasın

benimki de yolda şu an kayseriye gidiyo sabah varıcaklar
o yoldayken uyuyamam ben bu gece

oyyy yavrum ya Allah yol açıklığı versin..

Sedefcim raporunu gördüm alıntılayamadım ama maşallah inşallah bu yıl topikcek gideriz :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…