2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Meraba hocalarıım
Ben programımı dün yaptım. Konuları nisan ayında bitirebiliyorum ancak. Sizce çok mu geç? Eğitim bilimlerini ise kasım ayı bitirmeyi planlıyorum. Öğrenme psikolojisi ve gelişim psikolojisi bitti öyt nin de yarısını geçtim. 2 güne o da biticek inş. Kasım ayı boyunca da diğer 3 eğitim dersini bitirmeyi planlıyorum. Ben konu anlatımlarını videodan dinleyerek yapıyorum. Böyle daha az sıkıcı ve daha çok kalıcı oluyor gibime geliyo. Bugün 5 video öyt izledim. Salı çarşamba boşum öyt bitirip soru çözerim sonra diğer derslere geçerim artık. Çok da uykum geldi yaa gidici gibiyim 1 video daha izlesem mi acaba ?

canım bence nisan geç değil. benim de planıma göre martta biticek ama aksama falan olursa nisanı bulabilir. sonuçta nisan mayıs haziran olmak üzere 3 ayımız daha kalıyo elimizde. o 3 ay tekrar soru deneme için yeter bize diye düşünüyorum.
yap bi kahve aç videonu izle canım

yargı 5555 soru bankasından;
100 gelişim psikolojisi
100 öğrenme psikolojisi karma soru çözdüm
7iklim soru yağmurundan;
coğrafyadan çalıştığım ilk 2 üniteyle ilgili 127 soru çözdüm

Ben de geldim aranıza arkadaşlar, ama hala hazırlanmaya başlamadım, ee tabi bizim birde doğacak bebiş var :) Geçen yıl özel okulda çalıştım, Atama olsunda Allah birdaha düşürmesin oralara.Bu sene bakalım hazırlanabilecekmiyim...
Herkesin gönlüne göre versin Allah inşallah.

amin canım hoşgeldinnn
bebişin sana şans getirir inşallah
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Bence de haklısın. Zaten daha erken bitirmeye çalışsam üstünkörü olucak gibime geliyor. Ah konuları bitirmenin rahatlığını bir ersem bi an önce....
Kahve içmiştim o yüzden bi daha içmememde fayda var ama açtım yeni videomu izlemekteyim sedefcim teşekkürler :)

Hoşgeldiniz hocam

kolay gelsin kuzum, bitmeden uyumak yok
bence de. daha erken bitse de üstünkörü olduktan sonra neye yarar? önemli olan içimize sinmesi
haklısın konu çalışmak hem çok sıkıcı, soru çözmek daha eğlenceli

maaşallah canım devamı da geir inşallah
çok geç değil tabi canım ama sen yine de erken bitirmeye çalış ki ne olur ne olmaz. daha geç de kalabilir çünkü. bazen oluyor çalışamıyoruz ya zamanı iyi kullanmak lazım
yargı 5555 soru bankasından;
100 gelişim psikolojisi
100 öğrenme psikolojisi karma soru çözdüm
7iklim soru yağmurundan;
coğrafyadan çalıştığım ilk 2 üniteyle ilgili 127 soru çözdüm
maaşalah sedefim
hoş geldin hypatia bölümün neydi?
Raporum: Alan konu,gelişim konu,tarihten 3 deneme(90 soru)
maşallah canım

amin canım hoşgeldinnn
bebişin sana şans getirir inşallah
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Amin, çok teşekkür ederim :)
Buarada Hoşbuldum

hoş geldin hypatia bölümün neydi?

Hoşbuldum, Ben Tarih Öğretmeniyim. Mezun olalı baya oldu, Yaş 28, zaten ilk iki denemeden sonra daha fazla oyalanmadım, Eşimle evlendik, geçen yıl zaten çalışıyordum özelde, Kpss olayını da bırakmıştım tamamen. Ama çalıştığım okul ve şartları berbattı. O nedenle bu sene de hazırlanmaya karar verdim, Tabi şimdi de bebiş filan derken braz zaman kaybettim ama bu ara başlayacağğım artık bende. Sizler baya ilerlemişsiniz görüyorum ki :)

Son düzenleme:

Aramızda başlamayanlar, yeni başlayanlar, konuları bitmiş olanlar vs her renkten var
Bu sene kısmetse atanırsın inşallah.

inşallah canım hoşgeldin
bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah
aramızda görmek isteriz seni hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…