2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

:KK19::KK19: hangi dershaneye gitmeyi düşünüyosun? ve yeni kaynak alıcak mısın? istersen beğendiğim kitaplardan önerebilirim :KK34:

henüz dershaneye karar vermedim canım :KK50: önce matematiği halletmeliyim, sadece matematik dershaneleri oluyor ya belki onlara giderek başlarım, kafam karışık yani :26: kaynak da almam lazım tabii, şu dersane işini netleştirim de daha çok rahatsız etcem sizleri :KK53:

çok üzüldüm çok acı. Allah sevdiklerine sabır versin. bilseydi son 3 yılını dolu dolu yaşardı :KK50:

bu arada su yu göremiyorum kaç gündür.. merak ettim :44:

Rengina üzülme canım iş ciddiye binince nasıl olsa kabullenicekler:KK31:
Tuğbacım haberin ilk satırını okudum gerisini getiremedim bile.Allahım ne verirse hayırlısını versin:KK14:

amin canlarım..

Of kızlar:KK43: annem abime anlattı az önce benim foto olayını. konuşurlarken duydum
abim de cok kızdı biz onu okumaya mı gönderdik eğlenmeye mi diye. görücü usulüyle evlenmemi istiyorlar heralde.
bana söylemiyorlar ama vebalıymışım gibi kaçıyor hepsi benden
çok bunaldım yaa off

ooy kuzum benim üzülme kıyamam ben sana :KK19:
bir şekilde öğreneceklerdi rengişim
her işte bir hayır vardır canım :KK16:

çok şükür alana çalışabildim kızlar :KK8:
sedefim sayende bizde yeni şeyler öğreniyoruz :KK54:
rengim verdiğin bilgi süper:KK54:

Türk Tarihinde ilk defa kurultay kararıyla Kağanliktan alinan Kağan kimdir ?
:26::26::26::26::26::26:

amin canlarım..

ooy kuzum benim üzülme kıyamam ben sana :KK19:
bir şekilde öğreneceklerdi rengişim
her işte bir hayır vardır canım :KK16:
öyle kuzucum aynen zamana bıraktım ne yapayım:KK19::KK19::KK48:
çok şükür alana çalışabildim kızlar :KK8:
sedefim sayende bizde yeni şeyler öğreniyoruz :KK54:
rengim verdiğin bilgi süper:KK54:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

:KK53::KK53::KK53::KK53:Bir sürü sayfa olmuş okuyamadım:18: Nasılsınız canlar:KK3:

Dersanede kalmaya başladım artık sabahdan akşama kadar:KK14: Daha verimli çalışıyorum dersanede:KK6: Hocalarda sürekli orda daha iyi oluyor:KK76: Eğitime başladım bugün gelişim çalıştım:KK14:

kızlar bende bilmiyorum kimmiş neciymiş ilginç bir soruydu paylaşim dedim :KK1:

kül tigini biliyorumda iltegun kimmiş hiç duymadım

ayrıca benim bildiğim o zamanlarda kurultay kararları kağanı bağlamıyordu yani sadece bir danışma meclisiydi buda çelişki
yada ben mi bilmiyorum:26:

Kızlar yarın dershaneler tatil mi:26:

Sedefim Garcia etkisinde koşullandığın her şeyin birbiriyle bağlantısı olması gerekir.Mesela Bir öğretmeni çok sevdiğin için dersi,sınıfı hatta dershaneyi bile sevmeye başlıyorsun:KK16:Garcianın olumsuz tat koşullaması farklı.

Badecim ilk kez duydum ben de bu bilgiyi,tarih de ne kadar geniş yaw:KK53:

Kızlar yarın dershaneler tatil mi:26:

Sedefim Garcia etkisinde koşullandığın her şeyin birbiriyle bağlantısı olması gerekir.Mesela Bir öğretmeni çok sevdiğin için dersi,sınıfı hatta dershaneyi bile sevmeye başlıyorsun:KK16:Garcianın olumsuz tat koşullaması farklı.

Badecim ilk kez duydum ben de bu bilgiyi,tarih de ne kadar geniş yaw:KK53:

Bizim dersane tatil değil canım ama her kurum farklı olur arayıp sor istersen.

Bende bulamadım. Bi tane tarih ansiklopedisi vardı, ona bakayım bide merak ettim:KK37:

Bende bulamadım. Bi tane tarih ansiklopedisi vardı, ona bakayım bide merak ettim:KK37:

Cıks bulamadım, aman neyse işte karşımıza çıkarsa iltegun kağan deriz artık:KK53:

meraba kujucuklar hepiniz :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşallah güzel güzel çalışmışsınız :KK76:
bende bugün dersanedeydim ordan annemlere geçtim eşim nöbette şimdi dersane notlarını temize geçerek başlıyorum kpss ye inş.:KK31:gece roporumu veririm görüşmek üzere:KK53:

meraba kujucuklar hepiniz :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşallah güzel güzel çalışmışsınız :KK76:
bende bugün dersanedeydim ordan annemlere geçtim eşim nöbette şimdi dersane notlarını temize geçerek başlıyorum kpss ye inş.:KK31:gece roporumu veririm görüşmek üzere:KK53:

Kolay gelsin canım, bende hala notları temize geçiriyorum:KK31:

Canım öğleden sonra aradım ama kimse cevap vermedi.Sen hangi dershaneye gidiyorsun?

Kolay gelsin canım, bende hala notları temize geçiriyorum:KK31:
teşekürler canım sanada kolay gelsin böyle tekrar açısından iyi olcak gibi ama biraz yorucu :KK31:sanada kolay gelsin
Canım öğleden sonra aradım ama kimse cevap vermedi.Sen hangi dershaneye gidiyorsun?
ben yediiklime gidiyorum canım bizdede tatil değil tatil olacagınıda zannetmiyorum :KK34:

X