2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Iyi aksamlar. Bir soruya kac dakika harciyorsunuz merak ettim. :) Ozellikle matematik. Birde olayin ozunu mu kavriyorsunuz yoksa kitaptan formul mu ezberliyorsunuz.

Aslında bu soru çoktan seçmeli :)
Yani her insanın okuma hızı çok farklı ama sınava göre 120 dk soru başına 1 dk düşüyor gk-gy de
Lakin 1 dakikada -3-4 en fazla.
Matematikte formülleri ezberlemek tek başına yeterli değil çok iyi kavramak lazım

bence de ama karışmak bana düşmüyo malesef tuğbam
yeni kitapların nasıllll

Son düzenleme:

Bende senin gibi dusunuyorum. Denklem kurarken aceleden denklemi yanlis kurabilirsiniz. O yuzden matematik konularinda sorunun ozune inmeye ve anlamaya calisin.

Geometri sorulari farkli tabi onlarda formul gerekli . Kolay gelsin tekrar.

Iyi aksamlar. Bir soruya kac dakika harciyorsunuz merak ettim. :) Ozellikle matematik. Birde olayin ozunu mu kavriyorsunuz yoksa kitaptan formul mu ezberliyorsunuz.

olayın özünü kavrayınca iş bitiyo canım. zaten artık ales oldu. formül fln hikaye.. kavramak önemli
sorudan soruya değişiyor. ales mat soruları baya vakit alıyo. 1 dk dan önce de çözülen var, 5 dk mı alan da var

Zaten isin ozune inince formul kullanmadan 20 saniye de cozecegin sorular var.

Bende mi KPSS ye girsem acaba . Bak gazi veriyorsunuz.

güle güle giyin kuzum

bak sedefim gitti başka topiklere yazıyor aramızda konuşuyoruz gibi oldu ondan mı ki

hayııııııırrrrrrrrrrr aslaaaaaaa. öyle bişey düşünmenizi asla istemem. ne aranızda, ben zaten aranızdayım ki, burası benim 2.evim
çok garip ama o gün ders çalışmadıysam sanki buraya gelince içimden bişey yazmak gelmiyo. aynı şekilde ben de burda ''şunu çalıştım'' diyenleri görünce daha bi hevesle doluyorum. ama çalışamadım yazınca siz benim de hevesim kaçıyo. bu yüzden sizleri de olumsuz etkilemek istemiyorum. bu topik hep çalıştım diyenlerle dolsun istiyorum bugün hiç çalışmadım. o yüzden biraz vicdan azabım da var sanki ama öğrenmeyi tekrar ettim. ama zaten daha dün bitirmiştim, 5 dklık bi tekrardı

bence de ama karışmak bana düşmüyo malesef tuğbam
yeni kitapların nasıllll

sende haklısın kuzum karışma boşver sen derslerini düşün
ihtiyacın eğitim bilimleri konu anlatımlı kitaplarını verdiler bir de
gkgy cep kitabı..ihtiyacın eğitimi renksiz geldi bana insanın içini açmıyo bi kere
ama içeriği nasıl bilmiyorum kuzum çalışınca yazarım.geçen seneden yediiklimin
konu anlatımlı eğitim bilimleri seti var onu çok beğendim ben olmadı ondan çalışırım.
özellikle yediiklimin ölçme kitabını çok seviyorum.ölçmeyi ondan öğrendim ben.sınavda
o işlemli soruları kaçırmadım
haftaya da gkgy kitaplarını verecekler.ihtiyacın gkgy kitapları iyi diyorlar beğenmezsem data var ondan
çalışırım

Bende senin gibi dusunuyorum. Denklem kurarken aceleden denklemi yanlis kurabilirsiniz. O yuzden matematik konularinda sorunun ozune inmeye ve anlamaya calisin.

Geometri sorulari farkli tabi onlarda formul gerekli . Kolay gelsin tekrar.

Teşekkür ederim ilgin için. Bu ara da KKya tekrar döndüğünü bilmiyordum, sevindim :)

oyyy kuzum biz gelmen için dedik ki öylee:78::78:
benim de öyle dedğin gibi oluyor sedefim ama olsun hep yazalım buraya

Zaten isin ozune inince formul kullanmadan 20 saniye de cozecegin sorular var.

Bende mi KPSS ye girsem acaba . Bak gazi veriyorsunuz.

canım bence hiç bulaşma. içimde doğudaki çocuklara öğretmenlik yapma hevesim olmasa direkt koleje giderdim.
ne mezunusun?

Ben zaten data analiz ediyorum, + iki dil derken zamanim olmuyor. Zamanim olsa belki dusunurdum.

ama size gercekten kolay gelsin . Sinav isi gercekten zor. Iyi geceler arkadaslar.

bak bak sürekli posta koyuyor hadi iyi geceler diyor hep
annem kal iki lafın belini kırarız ne olacak ama işin varsa bilemem tabi

Son düzenleme:
Bende Anayasaya başladım ilk ünite çok uzun yazmadan da anlamıyorum elim ağrıdı neyse ki fiil ehliyetlerini bitirdim

bak bak sürekli posta koyuyor hadi iyi geceler diyor hep
annem kal iki lafın belini kırarız ne olacak ama işin varsa bilemem tabi

Otururum simdi kalkmam sonra git diye yalvarirsiniz :))

Teşekkür ederim ilgin için. Bu ara da KKya tekrar döndüğünü bilmiyordum, sevindim :)

Senin emailin silindi bulamadim buraya da giremedigim icin... Bilgisayar isin ne oldu bu arada. :)

canım bence hiç bulaşma. içimde doğudaki çocuklara öğretmenlik yapma hevesim olmasa direkt koleje giderdim.
ne mezunusun?

Bulasip magdur mu olayim. Doktora yapicam ben matematik alaninda.

Benim ortaya karisik derler ya ondan :))

kızlar tarihten muharebeler bitirdim 190 soru çözdüm
coğrafya maden ve tarımdan toplam 90 soru çözdüm maaşallah
vatandaşlık kitabı elimde dolanıyorum bir türlü çalışamadım kaldı bugün o

Son düzenleme:
kuzum geçen yıl bende ihtiyacın eğitim bilimleri vardı konuşa konuşa diyo. çok tepki görmüştü kitaplar çok inceydi, eksikti. bu yıl değiştirceklerdi. kalın mı kitaplar? olmadı 7iklim garanti zaten eğitim bilimlerinde

oyyy kuzum biz gelmen için dedik ki öylee:78::78:
benim de öyle dedğin gibi oluyor sedefim ama olsun hep yazalım buraya

yok ben burdan büyük bişey olmadıkça kopmam zaten ben sizler olmadan ders çalışamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…