2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

oldun canım ağzına sağlık,anlattım dediklerini fem düşünüyor o da.Dediğin gibi seminerleri dışardan takip eder:KK6:

Ne tuhaf bir davranış ya:88: aman takma nasibinde ne varsa o olacak,teyzeler yaşlarının ağırlığına,tecrübesine göre davransalarmış iymiş:63: haciz memuru gibi ne öyle:111:

bu gün 7 saat ders dinledim,reglden dolayı gün boyu kıvrandım eve geldiğim gibi ilaç aldım uyudum,daha yeni başlayacağım çalışmaya:KK76:

Hepinize Maşallah fıstıklar,daha çok çalışsın:nazar::nazar::nazar:

Sedefcim ilk senin yazılara bakıyorum gelin bu gün naptı diye:KK17:Rabbim fırsat vermesin kötü insana:18:

oyy kıyamamm :KK1: amin canım. ben abimin son kararını yazarım size. bi daha da bu konu kapanır bizim ailede de inşallah. bu sene yeterince dertli olan başıma bi de bu derdi istemiyorum
ahh atanıp gideydikkkkk :KK14:

hangisi yakışan bir kaç tane değiştirdim de :)

:KK9::KK9: hepsi de cok güzel badem ama bir tanesini ayrıca begenmiştim dün o vardı sanırım bir ara:KK1:
böyle bayagı renklı yan tarafını dönmüş kız vardı:KK53: ben bile anlattığımdan bir şey anlamadım yalnız:KK52:

tuğbim bugün göremedim kuzum seni hiç nasılsın:KK48:

:KK9::KK9: hepsi de cok güzel badem ama bir tanesini ayrıca begenmiştim dün o vardı sanırım bir ara:KK1:
böyle bayagı renklı yan tarafını dönmüş kız vardı:KK53: ben bile anlattığımdan bir şey anlamadım yalnız:KK52:

pu midur? :) çok severim ben avatarları sabit kalamıyorum :KK9:

rengoşum daha tarih çalışmadığım için bilemedim :26:

abim aradı az önce. uçağa binceklermiş. birazdan gelirler. bi de büyük halam onları yemeğe alcakmış. küçük halam da ''sen ne kadar midesizsin abla'' dedi :KK53: büyük halam ''olsun biz saygımızı koruyalım'' dedi. ama büyük halam dışında kimse gelini eve almama kararı aldı :nazar: gelince babamla amcam, abimle konuşcaklar gene gelişmeleri yazarım :KK6:

kafam bunda olduğu için hiç çalışamadım bugün.
bu ay ben gelişim,öğrenme ve türkçeyi bitirdim. bunlardan tekrar ve soru çözümü yapmam lazım.
coğrafya ve tarihin de ilk konuları bitti. bunlardan konu çalışmaya devam etmem lazım.
matematikte de canım istedikçe ilerliyorum işte :KK1:

ayy halan keşke yemeğe almasaymış kuzum ya :KK19:
herkes aynı şekilde davransaydı daha iyi olurdu sanki :26:

hoşbulduk canım..bu sene 101 kişi atadılar yıllar sonra ilk defa..inş. seneye daha fazla olur aslında bu sene sınava girseydim simdi öğretmendim puan 70de kaldı o puanı ben alırdım kısmet önümüze bakalım dimii..sizin bölüm nedir..

inşallah canım:KK16:
bölümüm sosyal bilgiler öğretmenliği..

tuğbim bugün göremedim kuzum seni hiç nasılsın:KK48:

iyiyim kuzum sen nasılsın ? geçmişi okudum biraz geç yazdım kusura bakma :KK19:

dershaneye gittim kitaplarımı aldım ders programını aldım :KK8:
çarşıya çıkmışken kendime ciciler aldım :KK12::103:
harcadım paraları rahatladım valla :KK1::KK1:

ayy halan keşke yemeğe almasaymış kuzum ya :KK19:
herkes aynı şekilde davransaydı daha iyi olurdu sanki :26:

inşallah canım:KK16:
bölümüm sosyal bilgiler öğretmenliği..

iyiyim kuzum sen nasılsın ? geçmişi okudum biraz geç yazdım kusura bakma :KK19:

dershaneye gittim kitaplarımı aldım ders programını aldım :KK8:
çarşıya çıkmışken kendime ciciler aldım :KK12::103:
harcadım paraları rahatladım valla :KK1::KK1:
ben de iyiym çok şükür kuzum:KK6:
çok iyi yapmışsın ciciler almakla:KK12: stres atmısşsındır:KK8:

Iyi aksamlar. Bir soruya kac dakika harciyorsunuz merak ettim. :) Ozellikle matematik. Birde olayin ozunu mu kavriyorsunuz yoksa kitaptan formul mu ezberliyorsunuz. :KK23:

Son düzenleme:
valla attım kuzum :KK1:
geçen sene evdeydim diye kendime doğru düzgün bişey almamıştım bu iyi
oldu :KK55:

:KK19::KK19:güle güle giyin kuzum

bak sedefim gitti başka topiklere yazıyor aramızda konuşuyoruz gibi oldu ondan mı ki:KK17::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Iyi aksamlar. Bir soruya kac dakika harciyorsunuz merak ettim. :) Ozellikle matematik. Birde olayin ozunu mu kavriyorsunuz yoksa formul mu ezberliyorsunuz. :KK23:

sözellerde dakikada 3 soru çözülüyor canım ama matematik Allah'a emanet:KK52:

X