2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

iyi geceler kızlar yarın gelemem muhtemelen kocişim geliyo sabaha çok özledim onunla ilgileneyim pazartesi görüşürüzzzzzz:KK16:

Otururum simdi kalkmam sonra git diye yalvarirsiniz :))

Senin emailin silindi bulamadim buraya da giremedigim icin... Bilgisayar isin ne oldu bu arada. :)

Bulasip magdur mu olayim. Doktora yapicam ben matematik alaninda. :p

Benim ortaya karisik derler ya ondan :))

hayırlısı canım :KK54:

kuzum geçen yıl bende ihtiyacın eğitim bilimleri vardı konuşa konuşa diyo. çok tepki görmüştü kitaplar çok inceydi, eksikti. bu yıl değiştirceklerdi. kalın mı kitaplar? olmadı 7iklim garanti zaten eğitim bilimlerinde :KK34:

yok ben burdan büyük bişey olmadıkça kopmam :KK1: zaten ben sizler olmadan ders çalışamam :KK1:

evet konuşa konuşa yazıyo :KK1:
orta kalınlıkta kuzum kitaplar ama özellikle ölçmesi yediiklime göre daha kalın

bu arada kızlar saatlerinizi geri almayı unutmayın :KK52::KK52:

Senin emailin silindi bulamadim buraya da giremedigim icin... Bilgisayar isin ne oldu bu arada. :)

yok yok kovar mıyız hiç:emir_bebek:

kızlar nabi avcı istifa etmemiş yalan habermiş haberiniz olsun.

bak tam unutmuştum tugbim şimdi alayım geriye ben de

ayy evet alayım tuğbamm iyi ki hatırlattın
hmm geçen yıl baya inceydi kuzum kalınlaştırmışlar belli ki. bizim ihtiyaç akademideki eğitim hocalarımız bile şikayetçiydi çünkü
kızlar nabi avcı istifa etmemiş yalan habermiş haberiniz olsun.

bak tam unutmuştum tugbim şimdi alayım geriye ben de

aaaaaa :KK53:
her zaman olduğu gibi gelen gideni aratırdı zaten :KK14:

ayy evet alayım tuğbamm iyi ki hatırlattın
hmm geçen yıl baya inceydi kuzum kalınlaştırmışlar belli ki. bizim ihtiyaç akademideki eğitim hocalarımız bile şikayetçiydi çünkü

aaaaaa :KK53:
her zaman olduğu gibi gelen gideni aratırdı zaten :KK14:

kuzum iddialar var ama resmi açıklama yokmuş. yalan dıyorlar :26:

Onu böyle sevmeye karar verdim :) Bir süre daha benimle artık o kadar para dökmektense yeni alırım bu saatten sonra :KK43:

Bende Anayasaya başladım ilk ünite çok uzun yazmadan da anlamıyorum :KK25:elim ağrıdı neyse ki fiil ehliyetlerini bitirdim :KK12:
Bende anayasa ya başladım canım. 2. Kitaba gecmistim dün ama bugün hiç dersin başına oturamadim.

Buğu akşam misafirlerim vardı, dün temizlikle bugün de ikramlik hazırlamakla geçti tüm zamanım. Dün hasta oldum ondan da biraz gergindim baya calisamadim.

Misafir çok ağırlıyorum, gidiyorumda bunları azaltmaya karar verdim bugün. Hatta komsularla hergün 1 saat kahve sohbetimiz var, bunu da azaltacagim baya.

Inşallah önümüzdeki hafta daha adapte olurum.

Son düzenleme:
Bir sabah uyansak ÖSYM toptan kaldırımış olsa..Yanında promosyon olarak şu gazeteci kadını ve yandaşları da götürseler

Pff biliyorum tamam bu benim ütopyam :KK53:

kuzum iddialar var ama resmi açıklama yokmuş. yalan dıyorlar :26:

en iyisi kpss ile ilgili her şeye kulak tıkamak. daha ne yalan haberler olur kim bilir?
yalnız şunu bekliyorum bu yıl. din kültürü soruları koymalarını. öyle bi söylenti duymadım; ama sadece içime doğuyo :KK14:

Bende anayasa ya başladım canım. 2. Kitaba gecmistim dün ama bugün hiç dersin başına oturamadim.

Buğu akşam misafirlerim vardı, dün temizlikle bugün de ikramlik hazırlamakla geçti tüm zamanım. Dün hasta oldum ondan da biraz gergindim derya calisamadim.

Misafir çok ağırlıyorum, gidiyorumda bunları azaltmaya karar verdim bugün. Hatta komsularla hergün 1 saat kahve sohbetimiz var, bunu da azaltacagim baya.

Inşallah önümüzdeki hafta daha adapte olurum.

Bence sosyal hayatından kısma. Planına uyduktan sonra öyle harıl harıl çalışmaya gerek yok bence

Ne kadar vazgeçersen geç zevklerinden bir yerden sonra nasip..

Bu ara da Derya kim:26:

en iyisi kpss ile ilgili her şeye kulak tıkamak. daha ne yalan haberler olur kim bilir?
yalnız şunu bekliyorum bu yıl. din kültürü soruları koymalarını. öyle bi söylenti duymadım; ama sadece içime doğuyo :KK14:

Ygs de vardı bu yıl ama ben çözmedim isteğe bağlıydı:KK6:

Bir sabah uyansak ÖSYM toptan kaldırımış olsa..Yanında promosyon olarak şu gazeteci kadını ve yandaşları da götürseler

Pff biliyorum tamam bu benim ütopyam :KK53:
aynen canım bu kadar insanın hakkı var üzerlerinde :KK14:

ygsde 5 soru cıkıyor dinden artık. bakalım bize koyarlar mı:18: aman doğmasın içimize bile valla:2
6:

Bence sosyal hayatından kısma. Planına uyduktan sonra öyle harıl harıl çalışmaya gerek yok bence

katılıyorum
bizim okulun 1. si olan kız, aynı zamanda kpssden 93 aldı kocaeline atandı.
kızı bi görsen dersin ki ayaklı kozmetik dükkanı. her gün full makyaj saçlar fönlü şık giyimli geliyodu. sonuçta o kıyafetleri alırken, o saçı makyajı yaparken bir sürü vakit harcıyodu. ama dediğim gibi kız çok başarılıydı. olay zamanı iyi kullanmakta bitiyo..

Telden yaziyorum da canım yanlış yazmisim 'baya' yazacaktım. Farkettim hemen düzelttim yazıyı ama o ara sen alintilamişsin herhalde.

Hiç gorusmem gitmem gelmem demiyorum ama azaltmam gerek. Ilk defa bugün ders calisamadim diye canım çok sıkıldı stres ettim. Bu iyi birşey sanırım, calismadiginin farkına varmak :) çünkü o gün calisamamayi haklı bulunca öyle gidiyor fırsat yaratmıyor um.

Ygs de vardı bu yıl ama ben çözmedim isteğe bağlıydı:KK6:

aynen canım bu kadar insanın hakkı var üzerlerinde :KK14:

ygsde 5 soru cıkıyor dinden artık. bakalım bize koyarlar mı:18: aman doğmasın içimize bile valla:2
6:

aman açtım şom ağzımı susayım :KK1:
ne biliim kızlar. bunlardan iyi bi haber gelse inanmam da.. böyle zorlaştırıcı, bizi uğraştırıcı bi haber gelirse onlar uygulanıyo genelde :18:

katılıyorum
bizim okulun 1. si olan kız, aynı zamanda kpssden 93 aldı kocaeline atandı.
kızı bi görsen dersin ki ayaklı kozmetik dükkanı. her gün full makyaj saçlar fönlü şık giyimli geliyodu. sonuçta o kıyafetleri alırken, o saçı makyajı yaparken bir sürü vakit harcıyodu. ama dediğim gibi kız çok başarılıydı. olay zamanı iyi kullanmakta bitiyo..

katılıyorum sana kuzum kesinlikle zamanı iyi kullanmaya bağlı :KK6:
çok çalışmayla alakası yok tabi bir de nasibinde olacak :KK14:

X