2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

:KK76::KK76:çalışmıyorum valla kızın ya biraz bana ..kendime getirin biraz..:KK30:

çalış canım bir bıraktın mı kaçıyor zaten sonra motive falan da kalmıyor.
zorla otur başına zaten gerisi gelir.
bu sene de kazanamazsam diye düşün
ne bileym atamaların yapıldığı zamanı düşün. ya da daha önemlisi bu sene sınavdan cıktıgın halini düşün.

umarım canım
kuzum ben anlayamadım kim geldi :44: ne sordu?

yavrum birden zil çaldı karşımda birinci katta oturan komşumuz ile yanında iki kadın anlayamadım ne olduğunu müsait misin dediler buyrun dedim ama evde orta yerde kitaplar serili halde.. kusura bakmayın ders çalışıyordum dedim hemen toparladım içeri geçip otudular babanın adı ne doğum tarihin kaç nereyi okudun diye sordular diyecem ama sormadılar alttan alttan vurdurdular nasıl biri olduğumla ilgili ağzımı aradılar gözleriyle evin içini incelediler dağınık mı toplu mu diye ne diyeceğimi bilemedim.. Giderken komşumuz bunlar kim biliyon mu dedi ben de yok dedim dünürcü dedi aaa öyle mi hiç anlamadım dedim anlamamazlığa vurdum zaten o sırada diğer kadınlar çıkmıştı evden.. ama çok kötü etkilendim..

Son düzenleme:
Kardeşim abla dışarı çıkalım mı bugün biraz dedi,kıramadım yine.Az önce geldik.Çalışamadım kızlar:84:

kızlar yağ sanayinde hangisi kullanılmaz?
fındık
pamuk
buğday
mısır
ayçiçeği

santrallerden hangisi cevreye daha az zarar verir?
soma
çatalağzı
gökova
afşin
ambarlı

hangisi diğerlerinden farklı etmene baglı olarak gelişmiştir?
a.denizli-dokuma endüstri
b.canakkale-konserve end.
c.baıkesir-yağ end.
d.izmit-totomoiv end.
e.artvin-bakır end.

Son düzenleme:

hepimiz aynı sınavlardan geçiyoruz canım maalesef.
ben bu durumları üniversite yıllarımda çok yaşadım onlardan çok geç ayrıldım ayrıldığımda neden daha önce vazgeçmemişim bunlardan diye kendime kızdım. eğer gerçek dost olarak bir tek arkadaşın bile olsa o sana yeter canım. hiç üzülme.
1 tane olsun temiz olsun. ama şuan kimsen yoksa da her şey zamanla hallolur.
şmdiye kadar dost dediklerinin kazığını yediysen zaten dost değillermiş ki demek ki üzülmeni gerektirecek durum da yok.
iyi ki bitmiş diyip önüne bak. sadece kpssye odaklan. benim şuan bulunduğum yerde kimsem yok tüm arkadaşlarım ya evlendi ya taşındı ya ünide vs derken tek kaldım burada ama biliyor musun kkdaki arkadaşlarım yetiyor bana vallahi:KK16:
Allaha şükğr iki tane çocukluğumdan beri beni bırakmayan can dostum var onlar da bana yetiyor da artıyor ama burda gurbetteyim doğrusu insan dertleşeceği bir arkadaş arıyor ama yok burdakilerden hiçbir şey olmazmış anladım sizinle dertleşirim hem sizler de varsınız yeter bana:KK16:

Hiç sıkma canını fıstık.:KK16: Sabret ve dua et. Ben de dün yarım saat ağladım.Çünkü torpille yine bir dersane hocamın memur olduğunu duydum.:KK35::KK36: O paralarda bizim gözyaşlarımız var.Çok ağladım ama sağ olsun sevdicek teselli etti.:KK16: Bir o var dertleştiğim bir sizler...Boşver sen...İnsan doğarken de yalnız ölürken de...Kimse senden değerli değil...:KK54:
aynen canım daha da dökmem gözyaşlarımı onlar için az olsun öz olsun benim sevdicek yok ama bir gün o da olur elbet hayırlısıyla:KK16:

canım kıyamam ben sana. senin de dediğin gibi bu tarz olayları çoğumuz yaşadık. hepsi birer deneyim. bundan sonra araya sınır koymalı ve ona göre davranmalıyız. insan kaldıramıyo doğru diyosun. benim de bi zaman vücudumda öyle şeyler olmuştu. kaşınıyodum sanki alerji gibi. dahiliyeye gitmiştim. test yapmıştı ama bişey çıkmamıştı. büyük ihtimal strestendir kuzum. düşünmemeye çalış. insanlar çok bencil olmuş. sadece kendilerini düşünüyolar. :KK50:
umrumda değiller olsunlar olmasınlar ama ben bu kadar değer verip de karşılığında bunları görünce kendi saflığımı hazmedemiyorum ama dediğin gibi hepsi birer deneyim canım yoluma bakıcam bundan sonra:KK34: ben de çıkmaya devam ederse doktora gidicem pazartesi inş çıkmaz ya vizelerim de başlıyor bir de sağlık problemi yaşamak istemiyorum:KK50:
bu arada sedefçim düğün günü yaşadıklarınızı okudum ama bir türlü cevap yazamadım geçmiş olsun yani ağza alınmayacak kelimeler söyletecekler insana bu nasıl bir insanlıktır töbe töbe ya anladığım kadarıyla yeni gelişmeleri kaçırmışım ben gelin geri dönmüş galiba bence büyük halan hariç en doğrusunu yapıyorsunuz az bile abin neden kabul etti onu da anlamadım ama:44:

merhaba :KK61: ben takip ederken biliyordum seni :KK1:

topiğin üvey evladıyım ben öğretmen değilim b grubundan gireceğim size daha yakın hissettiğimden hem bende bir kpss mağduru olarak sizinle olmak istedim
memnun oldum çok :KK54:

kızlar kimseyi takmayın. valla ben daha fazla takarsam özürlü olacağım ciddiyim

ağzı olan konuşuyor arkadaş

akıl veriyon tamamda bir de dön kendine bak nolur

evlenmek için ortaokulda okulu bırakan gelmiş bana akıl veriyor atanamadım diyince acıyan gözlerle bakıyor

daha memurluğun ne olduğunu bilmeden ötenler ayrı vaka

artık kimseyi sallamıyorum kendi babam bile suratıma karşı senden bi b.. olmaz dedi

atanıp gidicem bi daha da dönmicem buraya :KK14:

Daha yeni girebildim canım ya,okul,çocuklar çok yoruyor beni eve dar düşüyorum uyuyorum hemen.İyi ettin canım hoşgeldin aramıza gecikmeli de olsa:KK16:Bencede ya senin en yakının vurduktan sonra el ne demiş ne yapmış insana çok da koymuyor yani:KK14:

fındık
pamuk
buğday
mısır
ayçiçeği

santrallerden hangisi cevreye daha az zarar verir?
soma
çatalağzı
gökova
afşin
ambarlı

Bebişim naber:KK16:
Birinciye buğday diyorum
ikinciye gökova diyorum ama ambarlıya da takıldım sanki

Bebişim naber:KK16:
Birinciye buğday diyorum
ikinciye gökova diyorum ama ambarlıya da takıldım sanki

iyi kusum senden ne haber:KK54:
1doğru kuzum ama ikinciyi daha fazla diyecegıme az demişim kusura bakmaaa:KK30::KK30::KK30:

fındık
pamuk
buğday
mısır
ayçiçeği

santrallerden hangisi cevreye daha fazla zarar verir?
soma
çatalağzı
gökova
afşin
ambarlı

c.baıkesir-yağ end.
d.izmit-totomoiv end.
e.artvin-bakır end.

1.buğday 2.çatalağzı 3. otomotiv :26::26:

fındık
pamuk
buğday
mısır
ayçiçeği

soma
çatalağzı
gökova
afşin
ambarlı

c.baıkesir-yağ end.
d.izmit-totomoiv end.
e.artvin-bakır end.

2.soru çelişkili biraz,3 d izmit otomotiv diyorum,iyiyim kuşum bende çok şükür

kızcelerim 2.soru cok garip onu bosverelim en iyisi delirrti beni çünkü.
diğerleri doğru yaptınız ama nasıl yaptınız:26:

Kuzum niye garip ki ? Çatalağzı taşkömürü ile çalışıyor ve kalorisi çok o kömürün çevreyi de çok kirletiyor.

İzmit hariç diğerleri ham maddeye yakın kurulmuş.İzmit büyük şehir olduğu için her nane var orda.:KK53::KK53:

Buğday dışındakilerin hepsinden de yağ çıkıyor.:21:

fındık
pamuk
buğday
mısır
ayçiçeği

soma
çatalağzı
gökova
afşin
ambarlı

c.baıkesir-yağ end.
d.izmit-totomoiv end.
e.artvin-bakır end.

Bebegim ben açıklamalarımı yapayım hemen eksik bir yerler varsa kızçelerim tamamlasınlar bu arada geçen sene geldi aklıma ben bu sorulardan çok çözmüştüm:KK5:
3.soruda doğal etmenlere bakman gerekiyor,izmitte otomotivin gelişmiş olması sanayiyle alakalı tamamen.
1soruda da yağ sanayisini sormuş,fındık yagı var,aycicegin de yagı var,pamuğun da yağı var mısırın da yağı var ama buğday yagı yok kuzum yag sanayısınde kullanılmayan o

Son düzenleme:
Kuzum niye garip ki ? Çatalağzı taşkömürü ile çalışıyor ve kalorisi çok o kömürün çevreyi de çok kirletiyor.

İzmit hariç diğerleri ham maddeye yakın kurulmuş.İzmit büyük şehir olduğu için her nane var orda.:KK53::KK53:

Buğday dışındakilerin hepsinden de yağ çıkıyor.:21:

sevmediğim sorulara garip diyorum kuzum genelde de ondan:KK9:
canakkale de ne yetiştirildiğini bilmiyorum. o yüzden yapamadım kuzum onu domatesten dolayı o zaman?
pamuktan nasıl yağ çıkıyor:26:

Son düzenleme:
Bebegim ben açıklamalarımı yapayım hemen eksik bir yerler varsa kızçelerim tamamlasınlar bu arada geçen sene geldi aklıma ben bu sorulardan çok çözmüştüm:KK5:
3.soruda doğal etmenlere bakman gerekiyor,izmitte otomotivin gelişmiş olması sanayiyle alakalı tamamen.
1soruda da yağ sanayisini sormuş,fındık yagı var,aycicegin de yagı var,pamuğun da yağı var mısırın da yağı var ama buğday yagı yok kuzum yag sanayısınde kullanılmayan o

pamuktan yağ cıkarıldıgını hiç duymadım ben ya :26::26:
canakkaleyi de bilmiyordum gerçi bilmesem de yapılırdı ama aklım nerdeydi o an acaba:KK47:

canakkaleyi de bilmiyordum gerçi bilmesem de yapılırdı ama aklım nerdeydi o an acaba:KK47:

Ara sıra kaçıyor öyle gözden olsun olsun bak burada öğrendiklerini unutmuyor insan hiç:KK34:

Evet ballı lokmam o sebepten ötürü.:KK16::KK16:

Pamuğu kağıda sürtün beyaz kağıt lekelenir diyorlar yağdan dolayı ama hiç denemedim.:KK9:

Markete gidince gözünü dört aç,örtük öğrenme olsun.:KK53:

Bende ilk duydugumda pamuktan yağ çıkar mı demiştim ama çıkıyormuş:KK14:

Ara sıra kaçıyor öyle gözden olsun olsun bak burada öğrendiklerini unutmuyor insan hiç:KK34:

Evet ballı lokmam o sebepten ötürü.:KK16::KK16:

Pamuğu kağıda sürtün beyaz kağıt lekelenir diyorlar yağdan dolayı ama hiç denemedim.:KK9:

Markete gidince gözünü dört aç,örtük öğrenme olsun.:KK53:
tamam canlarım coook sağolun :KK16:
pamuk ve konserve soruları ben de artık:KK55:

X