2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ben çıktım canlarım:KK6:
daha madenler beni bekliyor:KK14: bitmedi gitti meret:KK53:

Renginam hatta dün ne yapıyordum bilmiyorum karşılaşmıştım o soruyla kesin a o soru
3. hakkında a,b,c olduğu için genel c dedim başka seçenek olaydı hepsi olabilirdi

sedefim siz saygınızı koruyacaksınız ama saygı bilene saygı gösterilir kuzum:KK34: halan iyi niyetinden yapıyor doğrudur ama bazen iyi niyet işe yaramıyor.

ya ben de bu ay sadece coğrafya ve tarihi bitiriyorum vatandaslık bitmeyecek:KK5:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
aynen. büyük halam her şeyde öyledir ya. onur diyo ki düğünün her anında büyük halan gülüyodu diyo :KK1: o böyle ara bulucu gibi bişeydir herkesle aman kötü olmıyayım modundadır. ama ortada saygıda bulunulcak bi durum kalmadı. bizden özür dileyebilirlerdi, en azından yumruk için. ama onu bile yapmadılar. bi de gelin balayı fotoğraflarını koymuş face e yaa :KK53:

kuzum vatandaşlık çok ağır ilerliyo. ben ihtiyacın 24 saatte vatandaşlıktan çalışmama rağmen zar zor yetiştirmiştim.
Küçük halanı panpişim ilan ettim.:KK1::KK1::KK9: Ben de aynısını derdim.:KK9::KK8:

Tarih çok nankör çoook.:KK14: Moralim sinirlendi.:KK53:

küçük halam hala çok sinirli. bi de o gelin odasında yumruk ve orta parmak işareti yediği için kaldıramıyo. babama diyo ki ''abi kusura bakma ama ben gelini evime almıcam'' dedi. babam da ''ne kusuru ben de almıcam zaten'' dedi. ordan yengem (amcamın karısı) ''ben gene değil evime markete bile sokmıcam'' dedi (marketleri var) gülüştük :KK52:

kuzucum senin tarihinin güzelliğine diyecek yok :nazar: sen savaş tazminatı yok diyosan yoktur. o kadar nokta En Büyük KK :KK1:

aynen. büyük halam her şeyde öyledir ya. onur diyo ki düğünün her anında büyük halan gülüyodu diyo :KK1: o böyle ara bulucu gibi bişeydir herkesle aman kötü olmıyayım modundadır. ama ortada saygıda bulunulcak bi durum kalmadı. bizden özür dileyebilirlerdi, en azından yumruk için. ama onu bile yapmadılar. bi de gelin balayı fotoğraflarını koymuş face e yaa :KK53:

kuzum vatandaşlık çok ağır ilerliyo. ben ihtiyacın 24 saatte vatandaşlıktan çalışmama rağmen zar zor yetiştirmiştim.

küçük halam hala çok sinirli. bi de o gelin odasında yumruk ve orta parmak işareti yediği için kaldıramıyo. babama diyo ki ''abi kusura bakma ama ben gelini evime almıcam'' dedi. babam da ''ne kusuru ben de almıcam zaten'' dedi. ordan yengem (amcamın karısı) ''ben gene değil evime markete bile sokmıcam'' dedi (marketleri var) gülüştük :KK52:

kuzucum senin tarihinin güzelliğine diyecek yok :nazar: sen savaş tazminatı yok diyosan yoktur. o kadar nokta En Büyük KK :KK1:

Kıyamam yaa,vallahi halan dövse haklı hatuncağız.:KK30::KK9: Yok anacım o kızın ar damarı çatlamış.:KK53::KK53::KK53:

Oyyy Sedefim benim,teşekkür ederim.:KK17::nazar:

Ziyaretçiler kıskanmayın ilişkimizi.:KK33::KK33:

Renginam hatta dün ne yapıyordum bilmiyorum karşılaşmıştım o soruyla kesin a o soru
3. hakkında a,b,c olduğu için genel c dedim başka seçenek olaydı hepsi olabilirdi
dğer şıklarla alakası yotu hiç kuzum o yüzden yazmadım ama yediiklim bu bir yerden alaka kurmuş da olabilir:KK9:
Aneeemmm.:KK52::KK52:

Hem edebiyatçı hem edi.:KK30::KK30:
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK9::KK9::KK9:

sedefim bakalım bir gelsinler de ne yapacaklar. belki ele güne mutluyuz imajı veriyor faceye foto koymakla.
bakalım anlatırsın gelişmeleri kuzucum. ama siz sert tavrınızı bozmayın hiç

kuzum sen zorlueğitimi aldın mı? alsan 1 saatte biterdi madenler :KK8:

tatlım sadece madenler değil limanlar kuruluşar bimem neler. data hepsini sona saklamış sanki neredeyse 50 sayfa işlemiş o yüzden böyle geciktim bitirmekte:26:
zorlueğitimi tamamen unutmuşum bu arada:26:

tatlım sadece madenler değil limanlar kuruluşar bimem neler. data hepsini sona saklamış sanki neredeyse 50 sayfa işlemiş o yüzden böyle geciktim bitirmekte:26:
zorlueğitimi tamamen unutmuşum bu arada:26:

hee anladım kuşum. ben geçen yıl ordan 1 saat madenler dinledim hala unutmuyorum. tavsiyem almandan yana, eğer unutucağını düşünüyosan.

hoşgeldin canım :KK16:
maşallah evlilik çocuk dersler aynı anda götürüyorsun :nazar::nazar:
sistemini oturtmuşsun ne güzel :KK8:
sizin bölümün atamaları nasıl ?

hoşbulduk canım..bu sene 101 kişi atadılar yıllar sonra ilk defa..inş. seneye daha fazla olur aslında bu sene sınava girseydim simdi öğretmendim puan 70de kaldı o puanı ben alırdım kısmet önümüze bakalım dimii..sizin bölüm nedir..

Kızlar sorularım var yinee:kk77::kk77::kk77:

Hangisi lozanda belirlendiği şekliyle günümüzde sorun olmuştur?
a.Türk-İran sınırı
b.bogazların idaresi
c.Türk Irak sınırı
d.savaş tazminatları
e.ege adaları idaresi

lozanda çözümü kesin sağlanan ancak günümüzde sorun olan konu?
a.Türk Yunan sınırı
b.patrikhane
c.dış borç
d.kapitülasyon
e.savaş tazminatları

ulusal kurtuluş savasında Türkiyeye silah cephane vs yardımda bulunan Sovyet Rusya daha çok hangisini amaçladı?
a)Türkiyede sovyet sempaizanlarının artırılması
b)Türkiyede bolşevik yönetiminin kurulması
c)Topraklarını batılı devletlere karşı güvenceye almak istemesi
(diğer şıklara gerek yok :KK70: )

cnm bende olsam ege adaları derdim de, bu idaresi demesi kafamı karıştırdı..çünkü ege adalarının silahsızlaştırılması asıl mevzu..2. soru bencede patrikhane ve 3. soruya bende c derdim çünkü hepsini kapsıyor..rusya halk arasında sempati yaratıp bolşevizmi yaymak böylecede kendini garanti altına almak istiyor...kızlara katılıyorum yani kitaplarda hepsini kapsayacak şekilde yazıyor..

hoşbulduk canım..bu sene 101 kişi atadılar yıllar sonra ilk defa..inş. seneye daha fazla olur aslında bu sene sınava girseydim simdi öğretmendim puan 70de kaldı o puanı ben alırdım kısmet önümüze bakalım dimii..sizin bölüm nedir..

hoşgeldiniz hocam aramıza ben sosyal blg.öğrt. mezunuyum..sizin branş neydi

cnm bende olsam ege adaları derdim de, bu idaresi demesi kafamı karıştırdı..çünkü ege adalarının silahsızlaştırılması asıl mevzu..2. soru bencede patrikhane ve 3. soruya bende c derdim çünkü hepsini kapsıyor..rusya halk arasında sempati yaratıp bolşevizmi yaymak böylecede kendini garanti altına almak istiyor...kızlara katılıyorum yani kitaplarda hepsini kapsayacak şekilde yazıyor..

tamam canım. neyse böyle soru gelmez deyip işin içinden çıkmak lazım:KK9:

bugün soru sayımı yazacagım kızceler yarın ev işlerimiz var nasıl olsa çalışamayacağım:KK1:
ziyaretçilere gerek kalmayacak:KK33:

tamam canım. neyse böyle soru gelmez deyip işin içinden çıkmak lazım:KK9:

bugün soru sayımı yazacagım kızceler yarın ev işlerimiz var nasıl olsa çalışamayacağım:KK1:
ziyaretçilere gerek kalmayacak:KK33:

renginam madem nazar değiyor şöyle yap bari :
bügün öyt den maşallah 100 soru çözdüm

renginam madem nazar değiyor şöyle yap bari :
bügün öyt den maşallah 100 soru çözdüm

doğru ya clamim zaten maaşallah demiş oluyorlar değil mi:KK9::KK9:

kız sen hiç çalışmıyor musun bakayım:KK15: tekalifi milliye emirleri uygularım çalışmayanlara hee:KK9:

Kızlar sorularım var yinee:kk77::kk77::kk77:

Hangisi lozanda belirlendiği şekliyle günümüzde sorun olmuştur?
a.Türk-İran sınırı
b.bogazların idaresi
c.Türk Irak sınırı
d.savaş tazminatları
e.ege adaları idaresi

lozanda çözümü kesin sağlanan ancak günümüzde sorun olan konu?
a.Türk Yunan sınırı
b.patrikhane
c.dış borç
d.kapitülasyon
e.savaş tazminatları

ulusal kurtuluş savasında Türkiyeye silah cephane vs yardımda bulunan Sovyet Rusya daha çok hangisini amaçladı?
a)Türkiyede sovyet sempaizanlarının artırılması
b)Türkiyede bolşevik yönetiminin kurulması
c)Topraklarını batılı devletlere karşı güvenceye almak istemesi
(diğer şıklara gerek yok :KK70: )

canım ben de diğer arkadaşlar gibi gibi 1. ege adaları derdim ama ege adaları İdaresi diyor buradan kasıt Boğazların idaresi gibi birşey mi acaba :26: 2. soru patrikhane 3. soruya B diyorum çünkü aynı soruyu sanırım geçen hafta ihtiyaçta çözdüm orda da bolşevik yönetiminin kurulmasını cevap olarak almıştı.

abim aradı az önce. uçağa binceklermiş. birazdan gelirler. bi de büyük halam onları yemeğe alcakmış. küçük halam da ''sen ne kadar midesizsin abla'' dedi :KK53: büyük halam ''olsun biz saygımızı koruyalım'' dedi. ama büyük halam dışında kimse gelini eve almama kararı aldı :nazar: gelince babamla amcam, abimle konuşcaklar gene gelişmeleri yazarım :KK6:

kafam bunda olduğu için hiç çalışamadım bugün.
bu ay ben gelişim,öğrenme ve türkçeyi bitirdim. bunlardan tekrar ve soru çözümü yapmam lazım.
coğrafya ve tarihin de ilk konuları bitti. bunlardan konu çalışmaya devam etmem lazım.
matematikte de canım istedikçe ilerliyorum işte :KK1:

canım abinin eşi yapacak birşey yok eli mahkum katlanacaksınız gibi geldi :KK43::KK43: umarım gelin hanım toparlamıştır kendini biraz..

maşallah :nazar::nazar:

kızlar çok güzel ders çalışıyordum ki biren zil çalıdı dünürcü geldi evde orta yerde kitaplarım serili başka bi yerde romanım duruyor o kadar kötü oldum ki.. insan çok tuhaf oluyormuş bakıp sorular sorup gittiler kendimi çok kötü hissettim resmen dağıldım :KK43:

canım ben de diğer arkadaşlar gibi gibi 1. ege adaları derdim ama ege adaları İdaresi diyor buradan kasıt Boğazların idaresi gibi birşey mi acaba :26: 2. soru patrikhane 3. soruya B diyorum çünkü aynı soruyu sanırım geçen hafta ihtiyaçta çözdüm orda da bolşevik yönetiminin kurulmasını cevap olarak almıştı.

canım abinin eşi yapacak birşey yok eli mahkum katlanacaksınız gibi geldi :KK43::KK43: umarım gelin hanım toparlamıştır kendini biraz..

kızlar çok güzel ders çalışıyordum ki biren zil çalıdı dünürcü geldi evde orta yerde kitaplarım serili başka bi yerde romanım duruyor o kadar kötü oldum ki.. insan çok tuhaf oluyormuş bakıp sorular sorup gittiler kendimi çok kötü hissettim resmen dağıldım :KK43:

hepiniz cevap verdiniz ya cok fena pekişmiş oldum ben bu sorulara hayatta kaçırmam artık:KK9:

dünürcü dedğin kim kız görücüler mi?

umarım canım
kuzum ben anlayamadım kim geldi :44: ne sordu?

X