2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sedeeeef elbiseni şimdi gördüm bir harikaaa. Etekli takımındaki üstü de çok beğendim ayrıca çok yakışmış maşallah
sağol kuzummm

haklısın tuğbam başka türlü olmuyor çünkü. büyük ihtimal zıt tepkiyi kastetti. ben direkt thorndike a atladım. etki yasası diye düşündüm. çok kasıntı sorular var. ösym de artık acayipleştiği için sınavda gelmez diyemiyorum.

gelini çok fena yolasım var. hiç bişey olmamış gibi face e gelinlikli fotoğrafını koymuş. halamın kızı da çok sinirlenmiş. ''birileri aç kalmıştı, biz onları doyurduğumuzdan bu gülümsemeler'' yazmış. oh iyi yazmış vallahi

geçmiş olsun kuzummm

halanın kızının ellerine sağlık sedefim iyi yapmış

halanın kızının ellerine sağlık sedefim iyi yapmış

yani bu kadarına da pes. biz hala olayın etkisinden çıkamadık. hastanelik olduk günlerdir. düğünde tüm yaptıklarına rağmen onlara bi hakaret fln yapmadık. iyi demiş bence de. fazla sessiz kaldık biz bence

merhaba arkadaşlar, hasta olan arkadaşım, eczaneden ingiliz karbonatı al bir bardak suya yarım çay kaşığı koy karıştır iç, soda gibi tadı var, vücudun ph derecesini dengelediği için, hastalıkları dirençsizliği halsizliği filan alıyor. boğaz ağrısına da gargara yap aynı tarifteki gibi. ama markette satılan karbonat deil, eczaneden alıcaksın ingiliz karbonatı 3-5 tl. kilo bile verdiriyor. her derde deva. aklınızda olsun, gripte antibiyotiklere saldırmayın hemen.

yarın taşınıyorum kızlar, ölüyorum yorgunluktan, bu akşam sipariş vercem kitaplarımı
gk-gy ihtiyaç set, eğitim pegem, alanımdan da pegem yada herhangi başka bi yayın alacam.

kpss dvd si alan, kullanan, memnun olan varmı ?

öptüm sevgiler

hadi hep birlikte gidin o gelini yolalım zaten birilerini böle yolasım var, aradan çıkar. ...

sizin yerinizde başkaları olsaydı dünyanın öbür ucuna bile kaçsa arar bulur onlara hadlerini fazlasıyla bildirirdi canım siz iyi sabretmişsiniz belkide sizin bu sessizliğinize güvenip rahat rahat geziyor

Geçmiş olsun canım

dersaneye hangi günler gittiğinizi ve ders programını yazabilirmisiniz kızlar ben de ona göre bir çalışma planı oluşturmaya çalışacağım

Merhaba güzellerim...

Bugün kış için zeytin yaptık,sarma da sardım beeen.

Maşallah hepinize,hepinizi daha çoook çalışırken görmek istiyorum.

300'e yakın öyt çözdüm.

Sedefim sırrını paylaştığın için teşekkürler.

Bu arada geline de yuhhh.

dersaneye hangi günler gittiğinizi ve ders programını yazabilirmisiniz kızlar ben de ona göre bir çalışma planı oluşturmaya çalışacağım

kuzum cumartesi günü başlıyo dershanem
henüz tam programı bilmiyorum öğrenince yazarım

Son düzenleme:
Sedefim, o nasıl bir kadın ya siz şunlara bir akıl sağlığı testi yaptırın mümkünse ailece sıyırmışlar

kızlar hiç öz dayısıyla kaçan bir kız duydunuz mu şoklardayım

Son düzenleme:
Sedefim, o nasıl bir kadın ya siz şunlara bir akıl sağlığı testi yaptırın mümkünse ailece sıyırmışlar

kızlar hiç öz dayısıyla kaçan bir kız duydunuz mu şoklardayım

neeeeeeee
o nasıl şey öyle tövbe tövbe

meraba canlarım nasılsınız ben artık ders çalışmaya karar verdim akşam biraz dersane notlarını temize çekeyim diyorum hem tekrar olur bide mat bakayım inşallah

meraba canlarım nasılsınız ben artık ders çalışmaya karar verdim akşam biraz dersane notlarını temize çekeyim diyorum hem tekrar olur bide mat bakayım inşallah

iyiyiz canım sen nasılsın
dershane nasıl gidiyo :80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…