2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sedefim, o nasıl bir kadın ya siz şunlara bir akıl sağlığı testi yaptırın mümkünse ailece sıyırmışlar

kızlar hiç öz dayısıyla kaçan bir kız duydunuz mu şoklardayım

Yok artık... Dayı ya dayı,yuuhhh...

meraba canlarım nasılsınız ben artık ders çalışmaya karar verdim akşam biraz dersane notlarını temize çekeyim diyorum hem tekrar olur bide mat bakayım inşallah

Haydi hayırlısı hocam,Allah kolaylık versin.

iyiyiz canım sen nasılsın
dershane nasıl gidiyo :80:
iyi diyeyim iyi olsun tarihçisi süper tubişim ya adam tarihi şekilli anlatıyo tablolarla falan ve resmen kazıyo hafızaya
egitim almıyorum zaten
alanada demo verdiler damga uzaktan egitime üyelik var ücretsiz buşükür geçen yıl kitap bile bulamamıştım da anlatmayacaklarmış ama napalım bunada

Yok artık... Dayı ya dayı,yuuhhh...

Haydi hayırlısı hocam,Allah kolaylık versin.
amin hepimize boolll kolaylıklar

AYŞEGÜLÜM ben daha plan yapmadım ama yaparsam paylaşırım canım :13:

dersaneye hangi günler gittiğinizi ve ders programını yazabilirmisiniz kızlar ben de ona göre bir çalışma planı oluşturmaya çalışacağım

Ben dershaneye gitmiyorum ama günde bir ünite bitirip sorularını çözmeye çalışıyorum bazen konu çalışmıyorum onun yerine başka dersten soru çözüyorum şimdilik iyi gidiyor inşallah böyle gider

tarihçinin güzel anlatması çok iyi olmuş
alanı niye anlatmıyorlar ya alan çok önemli

Öyle canım.Biz elimizden geldiğince çalışalım da olmazsa nasip değilmiş deriz.Hiç olmazsa pişmanlık duymam ben gücüm yettiğince çalıştım derim.Geçen sene çok iyi çalışmadığım için pişmanım ve vicdan azabı çekiyorum bazı şeylerden dolayı.Hiçbir şeye ve hiç kimseye güvenmemek gerek.Çünkü planladıklarını hayata geçirmek her zaman mümkün olmuyor.Aksilikler çıkabiliyor.

Ben de öyle yapmayı düşünüyorum kuzucuklar da bu alanı nereye koyacağıma karar verememiştim.:44:Sağ olsun arkadaşlar yardım etti.Artık 1 saat bile olsa alana bakmaya çalışacağım her gün.Biraz zor olacak benim için ama alan çok çok önemli olduğu için böyle yapmaya karar verdim.

Asgulll clamentaine dersane hocalarım hepinize çok geçmiş olsun canlarım.Umarım çabucak atlatırsınız.Bir de bünyeniz zayıfsa ve sürekli grip oluyorsanız grip aşısı yaptırabilirsiniz canlar.Çok faydası oluyor.Hastalansanız bile çok hafif geçiriyorsunuz.

Ben Salı-Çarşamba-Cumartesi gidiyorum.

saol monamm

kuzum cumartesi günü başlıyo dershanem
henüz tam programı bilmiyorum öğrenince yazarım

tamam tubişim o zaman bekliyorum

Sedefim, o nasıl bir kadın ya siz şunlara bir akıl sağlığı testi yaptırın mümkünse ailece sıyırmışlar

neee öz dayıyla mııı yok artık inanamıyorum milletin ar damarı çatlamış yahu

meraba canlarım nasılsınız ben artık ders çalışmaya karar verdim akşam biraz dersane notlarını temize çekeyim diyorum hem tekrar olur bide mat bakayım inşallah

idare ediyorum nilim sen nasılsın

bende bir türlü çalışma planı oluşturamadım nilim

inşallah canım benim ben de nerden başlayacağım nasıl devam edeceğim alanı ne yapacağım bir türlü karar veremedim sanki kpssye ilk defa hazırlanıyor hiç bir şey bilmiyor gibiyim

Höööhhh Allah doğru yolu erdirsin ne dyeceğimi bilemedim:26:

gel canım hepimiz güzel bir şekilde başlayalım artık

ayşegülümm geçmiş olsun kuzumm nane limon yap kendine sıcak sıcak iç canım ya da zencefil de iyi gelir diyordu kızlar

Son düzenleme:
dersaneye hangi günler gittiğinizi ve ders programını yazabilirmisiniz kızlar ben de ona göre bir çalışma planı oluşturmaya çalışacağım

c.tesi-pazar gidiyorum hocam.ders programında kastın çalışma planımız mı kurs programı mı

nil hocam senin tarihçinin adı ne,7iklimden öyle bi hoca duymuştum o mu acep:26:,kararın devamlı olur inşallah

saolasın canım benim aşıyı eczanelerde yapıyordu sanırım yaptırsam iyi olacak canım iyiki söyledin

canım dersanenin ders programını istemiştim biraz saçma sapan bir istek oldu ama hangi derse ne kadar ağırlık veriyorlar onu görmek için :26:

nane limon yaptım bebeğim gerçekten iyi geldi

rengina, bu topik devretme işi nasıl oldu kuzum :26:

Son düzenleme:
saolasın canım benim aşıyı eczanelerde yapıyordu sanırım yaptırsam iyi olacak canım iyiki söyledin

Evet canım eczanelerde yapıyorlar ama aşıyı yaptırmak için gripli olmamak gerekiyor diye biliyorum.Yani tamamen iyileşmeden yaptırma tatlım.Yoksa pek faydası olmaz.

çok saol canım benim o zaman iyileştikten sonra yaptırayım

Rica ederim tatlım.Neyse canlar ben kaçayım artık.Faiz problemlerine giriş yapmıştım sorularını çözüyordum onlara devam edeyim.Daha alan falan var çalışılacak Gece rapor vermeye gelirim.Herkese kolay gelsin.İyi çalışmalar...

o ziyaretçiler geliyorlarsa raporlara maşallah çeksinler

umarım herkes kendi nazar boncuğunu Maşallah ını kendi eklesin artık emekler ziyan olmasın

canım dersanenin ders programını istemiştim biraz saçma sapan bir istek oldu ama hangi derse ne kadar ağırlık veriyorlar onu görmek için :26:

Estaf. hocam anlamadım ben ondan sordum

c.tesi- 2 saat öğrenme,2 saat tarih,1 saat türkçe ,1 saat coğrafya,1saat mantık
pazar- 2 saat matematik,2 saat gelişim,2 saat ölçme,1 saat anayasa

alan aralıkta başlayacakmış yüz yüze dediler ama sanırım videoyla geçiştirecekler o kadar beklemek geç sanki ben başladım alana her gün 2 saat bakıyorum en az çok önemli çünkü:26:

her şeye önem veriyorlar hocam,ne olacağı belli değil diyorlar.rakipleriniz en az 3 aydır çalışyor,boşa zaman geçirmeyin pişman olurusunuz diyorlar

dediklerinin aynısını paylaştım valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…