2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sedefim çok şıksınız ikiniz de MAŞALLAH:nazar:

En sonunda dans ederken bir foto var onun mozaiksiz halini bana özelden atar mısın :KK1:
sağol badecim. sen de öylesin maşallah :nazar: hemen gönderiyorum şekerim :KK1:
maşallah kuzuma ya:nazar:
fevkaladenin fevkininde fevkinde :KK16:

:KK1::KK1::KK1::KK1:

1-a
2-c
3-c

ayy unutmuşum sanki kendimden emin bir şekilde cevap veremedim :18:
oyyy sen de öylesin tuğbişimmmm :nazar: bizim topikçek maşallahımız var :KK1:
Kızlar sağolun uğraşıp baktığınız için sorularıma
cevapları veriyorum
1: A bunu hiç anlamadım anlatır msınız:18:
2: nazilli yani B. bunu hiç bilmiyordum kiaplarda da bulamadım:26:
3: ingiltere ve italya siz de benim hatama düşmüşsünüz:KK50: ingiltere izmiri önce italyaya vereceğini söyleyip ardından paris ant. ile yunana verince italya ile aralarında tartışma çıkıyor. tartışma dediği için b oluyor canlarım:KK31:
kuzum bak şimdi 1. de azınlıklara zarar gelmemesini ist hükümeti istiyo. ist hükümeti azınlıkları tutuyo ya zaten. ama 2. ve 3. sü ist hük. nin istediği bişey değil. çünkü 2 ve 3 yü biz yaptığımızda düşmanın aleyhine oluyo. ist. hük. de gizli düşman :KK1: dolayısıyla o da bunları yapmamızı istemiyo. biraz ilginç bi anlatım oldu :KK1:
kuzum olur mu yanakların çok güzel maaşallah:nazar: ya cidden ikinizde aynı anda 3 kilo aldınız ya da tartı 3 kilo fazla gösteriyordur. ibreliyse tartı ayarı bozulmuş olabilir tatlım.
ama böyle kötü değil ki zaten kuzum. 55e kadar yolun var:KK55::KK52:

ne biliim kuzum benim boy 1.67 dr da bana 50 senin ideal kilon demişti. aman almıyayım ilerde hamilelikte alıcaz nasıl olsa, onları vermekle uğraşcaz. bari şimdi çıtır kalalım. :KK1: ama benim yanaklar erimek bilmiyo :KK1:
Canım şubat sonuna kadar hepsini bitirirsin de alanı bitirmen bir mucize bence:KK50: Bence alana öncelik ver gerisi teferruat çünkü:KK34:

Sen nasıl güzel bir kızsın bebeğim yaaa:nazar::nazar::nazar: Bayıldım sana kaşı bir yerlerini hemen:KK16:

Kızlar bana bugün ne oldu bilmiyorum çok halsizim dershaneden geldiğimden beri yatıyorum.Zorla kalkıp yemek yaptım:KK5:Umarım akşam çalışabilirim:KK43:
sağol dersanemmm :KK19: kaşıdım hehe :KK1:
kıyamam ben sana. noldu sana da mı nazar değdi yoksa :26:

kızlar öğrenmeden watson, guthrie, thorndike ve hull çalıştım. thorndike ın tipine kurban :KK9: bi pozu var 7 iklimde. saçlar ortadan 2 yana ayrılmış. inek yalamış gibi kafaya yapıştırılmış :KK53:
65 de soru çözdüm. şu soruyu anlamadım. ne alaka guthrie?:26: ben thurndike ın etki yasasını uyguluyo sanmıştım. zaten guthrie de pekiştireç yoktu, anlamadım. bi de siz bakar mısınız?

$DSCF1447.jpg

aman olsun canım ya yazılı oku not geçir yazılı hazırla yazın da 2,5 ay yat...dinlen...maaşlara ocakta 200 küsür tl zam var süper bu atanan arkadasım harcıyor harcıyor bitmioyr..kimse öğretmen maaşı az demesin hele de karı koca atanmışsa göüyorum akıllı evler alıyorlar araba sık sık değişiyor biraz da hesabını bilince tabi...o yüzden olacak o kadar formalite...atanalım yeter...kpssdaha bitmez çile..

konu anlatımlı videolar güzel canım tipler evet genelde bozuk haklı adamlar eşek gibi derse giriyor dinlenemiyor hoop sonra video dersine dershanecileri sömürmeselerdi şimdi burda kpss derdinde olmaz gider ben de devam ederdim işime zaten yani tip yorgunluktan kayık canım bence..
ama videolar güzel hoş da ya cok uzun ve zaman alıcı degil mi benim izlediklerim uzun ben 1 saatte okuyorum videosu 3saat :KK14:
canım valla öğretmenlik yapmaya başla ne dediğimi anlıycaksın pestili çıkıyo insanın :) Ama çok seviyorum o ayrı. Herkesin söylediği kadar kolay değil sadece. Tabi şöyle bir seçeneğin de var öğretme kaygısı taşımazsın o zaman kolay olur gerçekten.
Videolar uzun vakit alıyor ama sanki ben kitaptan çalıştığımda daha sıkıcı oluyo. Hocalar da önemli yerlerine vurgu yapıyo ya videoda o yüzden. Ama tabi herkesin kendine özgü bir yolu yöntemi oluyo sınav yolunda. Sana nasıl uygunsa öle :)
Demek zam geliyomuş haa e süpermiş :KK9::KK9:bence de az değil maaş ama çok da değil orta işte. Allah bize de nasip etsin o maaşı yemeyi mutlu mutlu innnnşallah :KK52::KK52:
Dersten başka bir şey düşündürmemek için galiba.:KK1: Ya yaşlı ya tipsiz.:KK53::KK53:
:KK1::KK1::KK1: valla doğru ders falan dinleyemezdim ben tam tersi olsaydı. ya da belki ters etki yapardı açar açar izlerdim :KK53::KK53:
doğru diyorsun hocam cevap e cıkoyr 90..ama nerde artık bu kadar basit soruyu sınavda zor görürüz ales tarzı degil de bu önceki yıllar gibi..
Hocam zoru da var kolayı da var ama geçen sene gerçekten bi tuhaftı sorular. Bakalım inş seneye bizim istediğimiz gibi gelir ne diyelim :)

Sedeeeef elbiseni şimdi gördüm bir harikaaa. Etekli takımındaki üstü de çok beğendim ayrıca çok yakışmış maşallah :KK16::KK16::KK16:

cnm ilk soruyu anlamadım demişsin...ben şöyle anlatayım nacizane..ist. hük. mustafa kemali havzaya; halkı sakinleştirmesi,halkın işgallere tepki vermemesi, azınlıklara kötü davranmamaları ve böylece işgalcileri üztüne sıçratmamaları ,ist. hükmetinin kararlarına bağlı kalmaları için gönderiyor...mustafa kemalde oraya gidince halkı miting konusunda destekliyor işgale başkaldırıyor ve bu sırada izmirin işgali gerçekleşmesine de tepki gösteriyor...yani bunlar ist.hük.istemediği şeyler..azınlıklara kötü davranılmaması konusunda mütabıklar..çünkü bu memleketin işgalini hızlandırmış olur...yani benim yorumum böyle oldu.umarım yardımcı olabilmişimdir...

kuzum bak şimdi 1. de azınlıklara zarar gelmemesini ist hükümeti istiyo. ist hükümeti azınlıkları tutuyo ya zaten. ama 2. ve 3. sü ist hük. nin istediği bişey değil. çünkü 2 ve 3 yü biz yaptığımızda düşmanın aleyhine oluyo. ist. hük. de gizli düşman :KK1: dolayısıyla o da bunları yapmamızı istemiyo. biraz ilginç bi anlatım oldu :KK1:

ne biliim kuzum benim boy 1.67 dr da bana 50 senin ideal kilon demişti. aman almıyayım ilerde hamilelikte alıcaz nasıl olsa, onları vermekle uğraşcaz. bari şimdi çıtır kalalım. :KK1: ama benim yanaklar erimek bilmiyo :KK1:

kızlar öğrenmeden watson, guthrie, thorndike ve hull çalıştım. thorndike ın tipine kurban :KK9: bi pozu var 7 iklimde. saçlar ortadan 2 yana ayrılmış. inek yalamış gibi kafaya yapıştırılmış :KK53:
65 de soru çözdüm. şu soruyu anlamadım. ne alaka guthrie?:26: ben thurndike ın etki yasasını uyguluyo sanmıştım. zaten guthrie de pekiştireç yoktu, anlamadım. bi de siz bakar mısınız?

Eki Görüntüle 838072
çok sağolun canlarım çok iyi anladım.
ben o soruyu zaten anlayamamışım yaa siz cevap verince farkettim:26: ist hük.zıttına görev yaptığı olarak anlamışım ya hu:KK19:
sedefim sorunu çözemedim:26:

Eki Görüntüle 838072

guthrienin eşik yöntemi bir de zıt tepki yöntemi vardı sanırım
bu sorudaki örnek eşik yöntemi olamaz.
o zaman zıt tepki yöntemidir:26:
zıt tepki yönteminde de sevilen bir şeyle sevilmeyen bir şey aynı anda veriliyodu :44:

Eki Görüntüle 838072

Görünüşüme değil de çalışmama nazar değdi sanırım canım:KK5:Allahım kem gözlerden esirgesin hepimizi.

Görünüşüme değil de çalışmama nazar değdi sanırım canım:KK5:Allahım kem gözlerden esirgesin hepimizi.

amin kuzum. gecen yıl bana hep olurdu mesela bayagı bir soru çözüp yazardım diğer gün yarısı kadar bile çözemiyordum:KK19:
ziyaretçi olarak takılanlar oluyor buraya veya başka türlü işte maaşallah demeyip de okuyunca bunların olması muhtemel canım.
o yüzden biz en azından kendi kendimize maaşallah diyelim.
:KK31:

Son düzenleme:

amin kuzum. gecen yıl bana hep olurdu mesela bayagı bir soru çözüp yazardım diğer gün yarısı kadar bile çözemiyordum:KK19:
ziyaretçi olarak takılanlar oluyor buraya veya başka türlü işte maaşallah demeyip de okuyunca bunların olması muhtemel canım.
o yüzden biz en azından kendi kendimize maaşallah diyelim.
:KK31:

Evet canım bu sayfanın çok fazla ziyaretçisi vardır eminim.Ama ben nazarı hiç kaldıramıyorum,birisinin aa bugün ne kadar güzel olmuşsun dediğinde oradan ayrılır ayrılmaz düşmüştüm,burnum kanamıştı.Bazılarının nazarı çok değiyor gerçekten.:KK50:Keşke sayfayı sadece KK'ye üye olanlar okuyabilseydi:KK30:

Ay ben bir kere 660 soru çözmüştüm gelip yazmıştım gecesine kafayı gözü patlatmıştım bir güzel kaşımda hala duruyor azıcık şiş
Sürekli dua okumak lazım :KK31:

Son düzenleme:
bugünlerde kendimi temizliğe verdim..bayramda şehir dışında olduğumuzdan dönüşte kış temizliği yaparım dedim..herkes mersine ben tersine:KK37: ama bu arada grip oluyorum galiba...dökülüyorum resmen...işlerimi bitirip artık kpss ye hızlı bi giriş yapıcam söz buraya çalıştıklarımı da yazıcam inş..

Kızlar bana bugün ne oldu bilmiyorum çok halsizim dershaneden geldiğimden beri yatıyorum.Zorla kalkıp yemek yaptım:KK5:Umarım akşam çalışabilirim:KK43:

ben de bugün yerimden kalkamadım kızlar hasta oluyorum galiba hiç halim yok:KK5: :2:

kızlar paylaştığınız sorulara bakamadım daha doğrusu baktım ama algı düzeyim çok çok düşük olduğu için soruyu anlamadım bile kafam kazan gibi gözümü açamıyorum :KK14:

akşam da vurup kafayı yatacağım artık nasıl başlıcam ben çalışmaya yaaa :KK43::KK43:

ben de bugün yerimden kalkamadım kızlar hasta oluyorum galiba hiç halim yok:KK5: :2:

kızlar paylaştığınız sorulara bakamadım daha doğrusu baktım ama algı düzeyim çok çok düşük olduğu için soruyu anlamadım bile kafam kazan gibi gözümü açamıyorum :KK14:

akşam da vurup kafayı yatacağım artık nasıl başlıcam ben çalışmaya yaaa :KK43::KK43:

kuzum çok geçmiş olsun :KK16:
yat dinlen bugün sen canım zencefil çayı iç :KK19:

kuzum çok geçmiş olsun :KK16:
yat dinlen bugün sen canım zencefil çayı iç :KK19:

saolasın bitanemmm :KK19: yatıyorum ama ders çalışamadığım içinde içim içimi yiyor masanın başına geçiyorum hiç halim yok hiçbirşeyi de anlamıyorum ne yapacağımı şaşırdım :KK31:zencefil çayının tadı güzel mi kuzum hiç içmedim

saolasın bitanemmm :KK19: yatıyorum ama ders çalışamadığım içinde içim içimi yiyor masanın başına geçiyorum hiç halim yok hiçbirşeyi de anlamıyorum ne yapacağımı şaşırdım :KK31:zencefil çayının tadı güzel mi kuzum hiç içmedim

tadının güzel olduğunu söyleyemem kuzum acı :120:
ama çok iyi geliyo gribe boğaz ağrısına.
aktarlarda marketlerde toz olarak satılıyo baharat bölümünde :KK34:

X