2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar lütfen alınmayın gücenmeyin bize.elimizden geldiği kadar birbirimize
yardımcı olmaya çalışıyoruz burda.ben geçen sene sedefin topiğine yeni geldiğimde
aranıza beni de alır mısınız diye sormamışım bile direk konuya dalmışım.tabiki
ilk aylarda can ciğer kuzu sarması değildik.ama sonradan çok alıştık birbirimize
zamanla olacak şeyler bunlar.kimse bir yere gitmesin.birbirimize ihtiyacımız var

merhaba kızlar, ben de taşınıyorum, her yer koli, heryer çöp poşeti, kafayı yicem, doğal olarak çalışamıorum, cuma günü taşınıcam. of gitti 4 gün.. netten dinliyim bari. napıyım.
bu arada antremanlarla matematik kitabının 1. sini bitirdim, ikincisini alıyım diorum.
tarihçi varmı aranızda ?

Merhaba kızlarKimse kimseye darılmasın, kızmasın.Çünkü bu süreçte birbirimizi en iyi bizler anlarız.Evet, yeni üye olduğunda kimse seni muhatap almıyormuş gibi geliyor ama zaman geçtikçe topikteki arkadaşlara alışıyorsun onlar da sana alışıyor.Herkes elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor.Arkadaşların da dediği gibi dalgınlıktan, problemlerimizden bazen arkadaşların yazdıklarını görmüyor olabiliriz.En azından ben kendi adıma konuşayım öyle. Bu topikteki hiç kimse bir yere gitmesin.Çünkü biz birbirimize lazımız.

Dünkü raporum:Sayı problemlerini çalıştım.2 soru bankasından 127 soru çözdüm.1 tane 22 soruluk paragraf testi çözdüm.Bir de alan defterimden eski Türk edebiyatı tekrarı yaptım. Sanki çok yavaş ilerliyormuşum gibi geliyor ama matematiğim çok iyi olmadığı için çok zamanımı alıyor malesef.Bugün de yaş problemlerini çalışacağım.

Kızlar Monam topikle çok fazla ilgilenemediği için bana devretti. Yani topik sahibi ismini değiştirdik sadece.

Son düzenleme:

inşallah zümrem yaa...ama benim önce kendi atanacağıma inanmam lazım.bu da çalışarak olacak...zamann gerek..
Rabbim hepimizin gönlüne göre versin ...

sosyalci var olur mu

slm kızlar nasılsınız ,ben abimle yine kavga ettim daha doğrusu o yine bağırdı çağırdı üstüme yürüdü ben yine saatlerce ağladım sustum 2 tane coğrafya videosu izledim ders çalışmaya devem ettim. Ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilmiyorum bildiğim tek şey çalışıp atanmak. En yakınındaki insanlar seni düşünmüyor bile bile mutsuzluğuna göz yumuyorsa , kalbini kırıyorsa ne yapacaksın ki çalışmaktan başka yapacak birşeyim yok artık. Ne diyeyim Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

Ah benim kuzum yaa.
Bir anlık kızgınlık anı işte karşıdakini düşünmüyor insan o anlar.
Derslere güzel bir şekilde devam edelim inşallah canım. Zor ama boşvermeye çalış

kuzum sıkma canını her ailede oluyo bu tarz şeyler inan
abinde sende kpss çalışıyorsunuz ikinizde streslisiniz.
sen derslrine odaklan canım kendini üzme hiçbir şey için

Ah benim kuzum yaa.
Bir anlık kızgınlık anı işte karşıdakini düşünmüyor insan o anlar.
Derslere güzel bir şekilde devam edelim inşallah canım. Zor ama boşvermeye çalış

kuzum sıkma canını her ailede oluyo bu tarz şeyler inan
abinde sende kpss çalışıyorsunuz ikinizde streslisiniz.
sen derslrine odaklan canım kendini üzme hiçbir şey için

her seferinde diyorum beni daha fazla üzemez diye ama her seferinde canım acıtmayı beni hayattan soğutmayı başarıyor. Boş verdim artık umurumda değil kızlar, bense onun için butün gün dua ettim okulda ilk günü inşallah güzel geçer diye , kimse için değmiyor mutlu olmak için çok çalışacam ve atanacam inşallah

cnm üzüldüm.halbuki en çok abinin anlaması lazım seni..amaaaaan dün bende gereksiz bi akrabaya cnmı sıktım gerildim enerjimi düşürdü..bir günümü heba ettim ama ne oldu hiçbişey ...evet kimse için değmiyor...zaten mutsuz insanlar çevrelerindeki pozitif insanlara hiç tahammül edemiyor,inşallah hedefine ıulaşırsında bugünleri unutursun cnm..

sevgili cupkek kaçma bakalım alınmak yokönce bana da yazmıyordu kimse pat diye olmuyor zamanın akışına bırak belki soru sormadın bi sorun olsa eminim cevap verirlerdi..motive olursun dertleşirsin burda uğramayı unutma

canım yoksa sen de mi edebiyatçısın bilmiyordum?raporumu vereyim alanıma 3 saat calıştım böö geldi sonra bıraktım fazlası sıkıyor..
sonra 2 saat tarih 2 saat coğrafya calıştım...

gece sadece eğitim çalışıcam soru çözücem konu eksiğim yok cok girmekten sınava:)

raporum budur gece yazınca eşim yine mi sohbete girdin diyor şuranın moral oldugunu anlayamadı ne de olsa erkek

Var hocam aslında ama eskisi gibi uğrayamıyor pek.:26: Dinlemeye devam et sen hocam,gizil öğrenme olur inşallah.

Hocam maşallah iyi çalışmışsın. Yavaş diye düşünme,temeli sağlam oturtursan ilerde çok rahat edersin.Bol bol çözümlü sorulara bak.

Kızlar Monam topikle çok fazla ilgilenemediği için bana devretti. Yani topik sahibi ismini değiştirdik sadece.

Teşekkürler edim... Hayırlı olsun inşallah.

Hocam inan insanın Rabbinden başka kimsesi yok. Ona sığınmak,dua etmek ve sabır dilemek en güzeli...O her şeyi görüyor.Sen sıkma güzel canını ve çalışmaya devam et.

Aynen öyle... Takmamak en güzeli aslında ama bi becerebilsek...

Yok hocam kardeş branş,Türkçe... Maşallah diyorum çalışmana.

Ben de bir alan konusu bitirdim. 160 öyt,160 coğrafya,177 öğrenme çözdüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…