2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ruhumuz zenginde bunu farkeden kişi çok az, maalesef bu dünyada da şansın fazlası işe yarıyor

Bu topik niye ben gelince depresife bağlıyor acaba yarın çözülecek testler beni bekler hadi iyi geceler

herkese günaydıııın arkadaşlar....bayramım cok yoğun geçti şehir dışına cıkmak zorunda kaldık..verimsiz oldu kitap açamadım diyetime de derse de ara verdim
neyse bu sabah benim için bir başlangıç olsun akşam raporumu yazarım itiraf ediyorum ders calışmadan gecen günler güzeldi calışmak sıkıcı ve bundan kurtulmanın tek yolu atanmak dişimizi sıkalımmmm bundan sonra sekteye uğratacak tatil de yok ..herkese verimli bir gün diliyorum kızlarrrrrr.....

üfff ya alanı hiç sormaa:18:
Ben de bıraktım Kasım da devam edeceğim. Ona çalıştığım tüm günüm gidiyor. Sonraya bıraksam uykum geliyor

en zor alan sınavını hazırlarken nasıl bir mantık kuruldu acaba komisyondaki insanlar o devirlerden mi kalmaydı
adamlar cok vicdansızmış mantıksız alan soruları hazırlamışlar yahu kardeşim otur bi zahmet yazdıgın soruya bak hangi lisede hangi öğrenciye hitap ediyor...o komisyon basarı düşük olunca pişman mı oldu yoksa vay be iyi kasmışız mı dediler bunu temmuzda görücez ..sana katılıyorum canım cok cok vakit alıyor alan ya alanımdan soğudum

Günaydın hocam,sorununu ve çözümünü net teşhis etmişsin...böyle gerçekçi olmak en güzeli

Kızlarrrr ben topiğe uğramayacağım artık,konuşmalar,sohbetler 4 5 kişi arasında dönüyor bazılarımızın yazdığı kaybolup gidiyor,konuşmaya iletişim kurmaya çalıştım ama olmayacak sanırım

Ne ben rahatsız olayım daha fazla nede sizi sıkayım

Kimseyi eleştirmiyorum mümkünse saldırmasın kimse kırmak ve kırılmak istemiyorum

Sedefcimm sen nasıl tatlısın ilgin,desteğin hiç eksik olmadı sadece bana değil yeni eski herkese öylesin,atan Onur beyle mutlu yuvanı kur.... huzurlu huzurlu yaşa huzurlu yaşlan emi

Teşekkür ederim herkese başarılar,şansınız bol olsun...

Doğrusunu söylemek gerekirse sana katılıyorum canım benim de yazdıklarıma cevap bile gelmiyor ama tabi ki kimseyi suçlamak değil bu kimse bilerek yapmıyordur heralde ama can sıkıcı oluyor bu doğru

Emeklerimi mahvetti o sınav. Nasıl bir şeydi bilmiyorum ve ben de alanımdan soğudum hocam. Bunalıyorum çalışırken. Kendimi sorgulamaya başladım acaba o diplomayı boşuna mı aldım diye.

Hadi bakalım güzel raporlarını bekliyorum.

Herkes akşama y

Saldırmak demeyelim de... Yeni arkadaşlıklar kurarken bile belli bir zaman geçmesi gerekir değil mi ? Kaldı ki bizler,1.5 yıldır bu yoldayız ve aramıza yeni katılan arkadaşlarda oldu ama alıştık birbirimize ve bu karşılıklı çabayla gerçekleşti.Şu an herkes için zorlu bir süreç ve yanlış anlaşılmalar illa ki oluyor.

Sana da başarılar,yine bekleriz.

Ben buradakileri geçen seneden tanısamda pek muhabbetim yoktu açıkcası

Kendi topiğim vardı arada yine diğer topiği okurdum

Bu sene bende aranıza katılabilir miyim dedim ve muhabbetlere tabiri caizse balıklama daldım

Zamanla olabilecek şeyler ki sen kk da da yenisin

Diğer topiklerde bundan farksız değil açıkcası

Seninde şansın bol olsun inşallah

Kızlar lütfen kaale alınmadığınızı düşünmeyin. Bakın ben editörlük yapıyorum konuları takip etmeye çalışıyorum çıkıp ders çalışıyorum ev işlerim oluyor ve buraya uğrayamadığım bile oluyor ama yine de birkaç cümle yazıp çıkmaya çalışıyorum. En olmadı yazılan mesajları beğenmeye çalışıyorum.
Bu topikte şimdiye kadar kimse kimseye saldırmadı. Zaten böyle bir şeye ben izin vermem.
Sorun ne ise hallederiz konuşuruz konuşmak saldırı değildir. Ama ortaya bir cümle atılıyorsa mecburen cevap hakkı doğuyor.
Herkesin yazdığını okuyorum mesela. Mümkün olduğunca belli kişiler etrafında döndürmemeye de çalışıyoruz. Yeni üyelere kitap tavsiyeleri calışma tavsiyeleri verdiğimiz de oluyor. Sadece kendimizi bir kareye koyup durmuyoruz.
Bu yazdıklarımı sert şekilde söylediğimi de düşünmeyin.
Yeni gelen kimse düşünmesin.
Ben geçen yıl topiğe geldiğimde aynı şekilde 1 2 ay sonra alıştırdım kendime. Ha deyince olacak işler değil.
Lütfen küsüp gitmeyin kpss sürecindeyiz dalgın olabilirz, işimiz olabilir. Sizin de bana cevap vermediğiniz olmuştur belki hiç cevap vermeyenler bile vardır. E benim kızmam doğru olur mu? Hayır.
Güzelce çalışalım kimse bir yere gitmesin rica ediyorum.

Son düzenleme:
Hocalarım sorun yok şunu farkettim "saldırma"kelimesini yanlış kullanmış olabilirim,bilinçli yapmadım

Herkesin sorunu var,dalabiliyor ya da kale almayabilir,zorunluluk yok,beni kıran,inciten kimse olmadı bu sayfada.Benden yana kalbi kırılan yoktur inşallah...

Durum benden de kanyaklanıyordur mutlaka

Uğrarım gelirim yardımınıza illaki ihtiyaç duyarım

Evet canım Kasım'a bıraktım ben de ne yapayım. şu gkgy bir ortadan çıksaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…