2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

cok geçmiş olsun canım. sen çalış dersine kazanınca da emeğin için bile gönderir.

Merhaba arkadaşlarSonunda bayram tatili bitti de ben de çalışmaya geri dönebildim. Tahmin ettiğim gibi bayramda gelen giden derken pek çalışamadım.Bu bayram millete hesap vermekten de gına geldi.Her gelene ayrı ayrı açıklama yapmak ve çok benim akla ihtiyacım varmış gibi akıl vermeye kalkmaları yok mu?Nasıl sinir oldum anlatamamAçacaktım ağzımı yumacaktım gözümü ama bayramın hatrına sakin kalmaya çalıştım genelde.Bu aralar herkes beni sinir etmeye mi uğraşıyor yoksa benim moralim bozuk olduğu için ben mi hemen sinirleniyorum bilmiyorum ama bu aralar hiç iyi değilim.Seneye hepimiz atanmış oluruz da milletin ağzı kapanır.

Neyse bugünkü raporuma geçeyim. Oran-orantı ve sayı-kesir problemlerinin videolarını izledim. Oran-orantı çalıştım ve sorularını çözdüm 2 soru bankasından.(Toplam 140 soru)Bir tane 29 soruluk paragraf testi çözdüm.Bugünlük bu kadardı.Umarım yarın daha iyi olur.Yarın da sayı-kesir problemlerine çalışmayı düşünüyorum.

Herkese iyi çalışmalar...

Günaydın kızlarr
Ben ani aldığım bir karar ile alana Kasım'da devam etmeyi düşünüyorum.
Çünkü ona çalıştığım zaman tüm motive gidiyor ve diğer derslere çalışamadan günü bitiriyorum
Ders çalışamama sorunumun bu olduğunu düşünüyorum artık
Bu ay tarih coğrafya ve vatandaşlığı bitireceğim inşallah onlar bir kalksın, alana daha rahat çalışayım yoksa hiç verim alamıyorum:97:

Fıstıklar hepinizin günü aydın olsun...

memleketeydik yazamadım pek az buçuk okudum geçmişi genel gidişat güzel raporlar kabarmış çok daha iyi,bol sorulu geçer inşallah

gezdim tozdum,danayı mideye indirdimkafam boş şuan.Çalışma aşkımda var,uykumu da aldım kahvemi alıp masama gidiyorum aylık planımı hazırlayıp hemen derse başlıyorum gece yatmadan raporumu veririm

mutlu uyandım bu gün aklınızdan geçen ,gönlünüzden geçen ne güzellik varsa Rabbim nasip etsin tek tek hepinize

yeniler hoş geldiniz

bu arada size köydeki minikimin fotosunu çektim adı Şengül Katı kardeşimi kıramadım adı Şengül kaldı

slm kızlar..tatil dönüşü yaptık...buralarda olacağım bi süre sonra hepinizi özledim valla cansınız....

slm canlarmm nişan faslından çıkıp kpss faslına yarından itibaren başlıyorum inşallah derslere nereden nasıl başlayacağım hiç bilmiyorum kızlar
ders çalışmaktan çok soğudum ama mecbur başlayacağımgeçmiş sayfaları okuyamadım canlarim
umarım herşey yolundadır
çok çok öpüyorum hepinizi

Merhaba kızlar ben de dönüş yolundayım ama yol uzun bugün de iptal gibi yarından itibaren tam gaz devam deli gbi çalışıp toparlamam lazım çünkü bayram boyunca doğru dürüst çalışmadım

şuan cnm o kadar sıkkın ki...bazı insanlar yakından zaten enerjini moralini sinirini bozduğu gibi uzaklaşsan bile bir telefonla bu işi aynen becerebiliyorlar..işte böyle anlarda atanıp herşeyden madden manen uzaklaşamadığım için kahroluyorum..ağlamak istiyorum sinirimden ama değmezler ki

hiç sıkma canını kuzum gerçekten değmezler
benim üniversiteden bir arkadaşım vardı geçen seneden beri konuşmuyoruz.x olsun adı.
ortak bir arkadaşımız vardı onunla ona da y diyelim
y atama sonuçları açıklanınca beni aradı normalde hiiiiç aramaz sormaz.
x'in arattırdığı o kadar belliydi ki... "merak ettim atanabildin mi ? bende x de
atandık" dedi.insanlar çok acımasız oluyor bazen.ama takmadım kafama kalite meselesi
çünkü.herkes kendi gönlünün ekmeğini yer dedim geçtim

slm kızlar bizde gece geldik eve acayip yorgunum ve uykusuzum , valizleri taşı, misafirlere sofra kur , kaldır, bulaşık yıka, servis yap, çay getir görür, üstüne kına gecesi düğünde oyna derken kollar felç oldu resmen kaldıramıyorum kaslarım çok ağrıyor.kına gecesinde kınayı ben yaktım gelinle damata (annesi babası sağ ,bekar kız yaparmış ) bende kınalandım tabi gece kuzenlerle yattık tabi konuşa konuşa 2 de uyuduk , saat 3 de (gelin olan) kuzenim kınasını çıkarmak için kalktı başladık konuşmaya uyumadık 6.30 kuaföre gittik (düğün 1 de olunca ) kuaförde uyuyordum resmen zor uykum açıldı. Düğünde 1 saatlik uykuyla oynamak zor oldu tabi çok şükür güzel geçti. Sedef canım seninde iyi geçmiştir inşallah

Bugün yapabilirsem coğrafya videosu izlerim inşallah yarından itibaren planlı verimli bir şekilde çalışacağım.

Evet canım bayramdan dolayı doğru dürüst çalışamadık artık tam gaz çalışmaya verebileceğiz kendimizi
düğün için köyden akrabalar geldi.Köy yerinde öğretmen çok önemlidir çok sevilir ondan herkes beni köye götürmek istedi.Bizim köyde öğretmen yok çocuklarımız anaokuluna gitmiyor sen gel bizde kalırsın dedi herkes

hayırlı olsun canım nasılsın nasıl geçti nişan

Asgulllumm nişanlanmış da gelmişş yerim seni kuzucumm
kızçelerim hoşgeldiniz bayram bttii derslere devam ediyoruzz
Ben de madenlere çalışıyorum şuan

ahh cnm ya...görgüsüz arkadaşlarında işiyle sınanıyor farkında değiller..yazık onların küçücük beynine..ama zümrem arkadaşsa kolay atıyorsun gidiyor hayatından.. o kişiler içindeyse işte o var ya sinek gibi atsanda gitmiyor..malesef çekiyorsun...helede yaşının arkasına sığınıp onca lafı edip hep senden susmanı bekleyip ömür törpülüyorlar...Allahtan dileğim bildiği gibi yapsın...O herşeyi bizden iyi biliyor..

kuzum gerçekten takma kafana.biliyorum yakınlarından böyle şeyler
duyunca insan çok üzülüyor ama inan değmez üzülmeye
ben beni üzmeye çalışan bu insanları Allaha havale ediyorum
biz seneye atanalım inşallah herkesin ağzı kapanır

Canım biz tanışamadık seninle yaBen tuba branşım TürkçeSenin branşın neydi bu arada iyi bayramlar
Ne kadar acemice bir tanışma oldu yahu

merhaba ben takip ederken biliyordum seni

topiğin üvey evladıyım ben öğretmen değilim b grubundan gireceğim size daha yakın hissettiğimden hem bende bir kpss mağduru olarak sizinle olmak istedim
memnun oldum çok

kızlar kimseyi takmayın. valla ben daha fazla takarsam özürlü olacağım ciddiyim

ağzı olan konuşuyor arkadaş

akıl veriyon tamamda bir de dön kendine bak nolur

evlenmek için ortaokulda okulu bırakan gelmiş bana akıl veriyor atanamadım diyince acıyan gözlerle bakıyor

daha memurluğun ne olduğunu bilmeden ötenler ayrı vaka

artık kimseyi sallamıyorum kendi babam bile suratıma karşı senden bi b.. olmaz dedi

atanıp gidicem bi daha da dönmicem buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…