2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

musmutlu bayramlar kızlar hepinize

kızlar iyi bayramlarrr inşallah seneye öğretmen olup , evimize bayrama geleceğiz

sizinde bayramınız kutlu olsun kızlar :109::103::101:

evet canım şimdi kendimizi sıkmadan rahat rahat tek kpss ye odaklanacağız . 3. sezondayım canım 3 sezon daha heyecanlıymış
aynen kuzum. yabancı dizilerin her bi sezonu bi öncekinden daha güzel oluyo. bizimkiler gibi saçmalamıyolar. yeni şeyler buluyolar kuzum.
ne güzel çalışmışsın canım ben daha anca oturdum, dünde çarşı dolaşmaktan tatlı yapmaktan program çok aksadı ya nereden başlayacağımı da bilmiyorum
nerde kaldıysan ondan sonraki kısımları çalış kuzum. ya da en son çalıştığını bi tekrar et, aksadığı için unuttuysan önce bi hatırla, gerisi kendiliğinden gelir

evet canım yabancı dizileri daha kaliteli buluyorum, bizim diziler benim psikolojimi bozuyor izleyince üzülüyorum mutsuz oluyorum ondan bakmıyorum.
toparlayacağım bir şekilde canım bugün aslında coğrafyaya geçecektim çok bahsediyorsun nihan akar hocanın videosunu izleyecektim . dünkü planda yapamadıklarıma bakarım yarın geçerim artık.

evet kuzum nihan akarı dinle yarın. çünkü izlerken yorulmuyosun. ders gibi değil sanki.. coğrafi konumdan 4, fiziki coğrafyadan 8 videosu var. 1 video yaklaşık 1 saat sürüyo ama hiç anlamıyosun izlerken =) bu akşam dünü telafi et. yarın da güzel güzel coğrafyanı çalışırırsın
ben de birazdan öğrencim gelicek. o gittikten sonra derse devam etmeyi düşünüyorum

kızlar bayramdan sonra tam gaz devam edelim e mi ekimin yarısına geldik bile ne çabuk zaman geçiyor. gecen yıl geç başladık calısamadıgımız zamanlar oldu doğal olarak son aylara sıkıştırmak durumunda da kaldık. bu önümüzdeki ayları verimli geçirmeye calışalım.2.dönemde de sadece tekrarlar ve denemeler kalsın bize. rahat rahat atanalım inşallah
Sedefim ben de nihan akar izleyeyim diyorum. Siz memnunsanız eminim iyidir de. Hem zaten coğrafyam iyi değil katkısı da olur:26:

Son düzenleme:
Bayramınız kutlu olsun kızlaaar giremiyorum pek nete akrabaların yanına geldik pek ders de çalışamıyorum aslında moralmanlarım da düşük biraz ama yapcak bişey yok maalesef dört gözle tatilin bitmesini bekliyorum

Ben edebiyatçıyım bebişimYargının 50'li tarih ve coğrafya denemesini almıştım canım.Coğrafasına daha bakmadım ama tarihi çok zor.
maşallah çok iyi gidiyosun
sana da iyi bayramlar canım

Teşekkür ederim Tuğbacım

Kızlar ben çoook yorgunum Ellerim kollarım dökülüyor derler ya aynen öyleyimSabah bizimkiler bayram namazına giderken kalktım.Bir saat alan çalıştım,iki tane de tarih denemesi çözdüm.İyi ki sabah çalışmışım biraz,çünkü şimdi çalışamam.Öpüyorum bebişler

Canımmmm nasıl enerji verdin anlatamam,fizik cnmmmm

canım tarih aslında işi kavrayana dek zor konu ve bol soru ister ben severek çalışıyorum zor dersen zorlanırsın inan bana matematikten kat kat kolay bence yani

Canımm arkadaşımm çalışmaya başlarken hırlıyorummm,ama çalışıyorum inanın emek veriyorum söylemek içinde söylemiyorum inanın,bebeğim küçük ilgi istiyoooo o uyumadan çalışamıyorumm bağırıyooo ya kendine yada bana vuruyoo ders çalışırsam o uyuyooo iş güç sonra ders aslında biraz kolaylasam özgüvenim artar benim alanım dehşet iyiii dir geçenyılkii soruları gözümle çözdüm matematik 2"yada en fazla 3 yanlış çıkar,gerisine çalışmam lazımm tek sıkıntıı zaman. Amaaa sizden enerji alıyorumm buradan asla ayrılmamam lazım benim burda sanki maratonun farkına varıyorummm,yol buluyorum bennn siZLerde öyle dimiii

çok haklısın kuzum. sıkışırsak daha çok stres yaparız. şimdi en azından yeni yıla kadar bari konuların yükünü alalım üstümüzden. ki sonra bol bol tekrar yapabilelim, rahatla soru çözebilelim. denemeler çok vaktimizi alıyo diye pek çözemiyoduk. en azından ona rahatla 1 gün ayırabilelim. çünkü denemeyi de çöz bi kenara at yapmayalım. çözümlerini tek tek inceleyim. öyle çok güzel verim alırız. bu yüzden de şimdiki zamanlarımızı çok iyi değerlendirmemiz gerekiyo.
izle mutlaka kuzum. ama videoları ücretli. ben ücretsiz olan 11-12 videosunu izledim. şu an hala sitede ücretsiz olan videoları var. istersen bi izle fikir al. beğenirsen üye olursun. pek de pahalı değil zaten. ders ders de alabiliyosun çünkü paketleri.

artık ösym de tarihte zorluyo canım. çözmek lazım. ama ben biraz sona bırakayım yargının tarih denemelerini. şimdiden boşuna moralimi bozmıyayım.
oyy kıyamam çok erken uyanmışsın. bize de sözde kimse gelmicekti ama halamlar geldi, Allahtan maç için kalktılar gittiler.
benim öğrenci de gelmedi. annesini aradım. meğer annesine demiş ki ''öğretmenim bana bayramda gelme dedi'' demiş. halbuki ben ısrarla bayramda mutlaka gel diye sıkı sıkı tembihlemiştim.

ben de mattan rasyonel sayıları bitirdim ve 30 soru çözdüm. normalde matım iyidir ama rasyonel sayılar gibi kolay bi konuda bile değişik sorular gördüm. sorular 7iklim ales kitabındandı. tavsiye ederim.

tamam kuşum ben bir bakarım. hoşuma giderse alırım inşallah.
şimdiden öğrenci tripleri çekmeye başladın kuzum demek olsun ama bayram ya çocuğun aklı derste olmazdı zaten. bugün de böyle geçsin

merabalar hayırlı bayramlar
ben ve kuzularımın 2 haftalık grip mücadelesi,bayram temizliği vs dolayı topiğe giremedm,tabii hiç çalışamadım da ,bu sene sınava girmeye kesin olarak karar verdim,önce eb halledeceğim
güzel paylaşımla olacağına eminim

beğeniceğine eminim rengoşum
kuzum zaten çocuk en başından beri istemiyo gelmek farkındayım. anne zorluyo. ama çocuk da 2. sınıf olmasına rağmen okuma yazma bilmiyo. harfleri öğretiyorum. 6 harf öğrettim bugüne kadar. şimdi bayram da girdi araya. zaten cuma cmt bizim düğün var o günler de gelemicek. tüm öğrendiklerini unutucak ona yazık yine. annesine diyorum okutun evde burda 1 saatte sadece harfi ve heceleri öğretebiliyorum. bi de bi kaç kelime.. ama ancak yazabiliyo, okuyamıyo. zaten okusa bile günde 1 saatle okuma öğrenemez ki. ben anlayamam ama sanki çocukta gerilik var gibime geliyo. annesiyle konuştum. yürümesi konuşması da çok geç olmuş. 1 ayı tamamlıcam. tüm harfleri bitircem. yine okuyamazsa bırakıcam zaten. çünkü beni aşar gerisi. elimden gelen ancak bu.
senin öğrenci noldu kuzum

Anladım tatlım. Ya dediğin gibi gerilik vardır ya da hiç gözü yoktur. Başka bilemedim:26: en olmadı bir rehberlik servisine götürsünler. sen de bir yere kadar dayanabilirsin tabi
Benim öğrenci 2 gün geldi daha gelmedi kuzum hatta bekledim de her gün ama ne bileyim. belki bayram için bir yerlere gitmişlerdir.

geçmiş olsun canım
sınava girmeye kesin olarak karar verdiğine çok sevindim
içinde mesleğini icra etme aşkı varsa hiç bırakma peşini
güzel paylaşımlar olur olmaz mı

Geçmiş olsun canım.
Aramıza dönmene sevindim :)

hay Allah biz o kadar yoğun olmamıza rağmen ders vermek için çırpınıyoruz, onlarda istek yok. sanırım iyice öğretmen moduna girdik kuşum

hay Allah biz o kadar yoğun olmamıza rağmen ders vermek için çırpınıyoruz, onlarda istek yok. sanırım iyice öğretmen moduna girdik kuşum

Aynen kuzum pek bir alıştık duruma üstüne yorum bile yapıyoruz
Tecrübe oluyor en azından ama

geçmiş olsun canım
sınava girmeye kesin olarak karar verdiğine çok sevindim
içinde mesleğini icra etme aşkı varsa hiç bırakma peşini
güzel paylaşımlar olur olmaz mı

Geçmiş olsun canım.
Aramıza dönmene sevindim :)

çok teşekkür ediyorum,inşallah hepimiz seneye öğrencileri başında birer öğretmen oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…