2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

rengina bazıları doğuştan şanslı canım ben de sen gibi cok şey yaşadım eşek gibi çalışmadan elime hiçbir şey geçmedi şekerim malesef napalım kaderimiz buymuş yokuş çıkacaz illa

tabi canım mecburen ilerlemeye calısıyoruz.
şükür halimize daha kötü durumda olanlar da vardır

maşallah iyi çalışıyorsun canım
sana da iyi bayramlar

katılıyorum rengoşum. sadece koca derdi çekmek daha iyidir

oo canım o kız çok şanslıymış. yatsın kalksın dua etsin valla.. öyle bi hayat olsa biz de bekar kalmayı yeğleriz zaten. mutlaka vardır öyle hayatlar ama bu topikte bekarlar olarak o kız kadar kolay bi hayatımız yok. ama yine de şükretmek lazım tabii. sağlığımız yerimizde. aç değiliz açıkta değiliz..

canım bunlar ne tarih alan sorusu mu ne?bu tarz soru ancak 27de 2 tane falan cıkar hiç duymadım yed i vahiti bugüne dek..hangi kaynak bu acaba

Hiç sorma canım yaa,benim tarihim kötü değildir ama bu denemeler beni çok zorladı.Bir iyi bir kötü Yargının tarih denemeleri canım.Çok zor

Sedefim sorun bence de güzelmiş canım,ben de C diye düşünmüştüm.

Bugün sabah erken kalktım.Sırasıyla yine alan konu çalıştım.Sonra antrenmanlarla matematiğin 3.gününü bitirdim.Yaklaşık 100 sorusu vardı.Tabi daha kolay sorular Tarih denemesi çözdüm yine 3 tane(90 soru),1 tane de paragraf testi çözdüm.Akşam biraz da coğrafyaya çalışıcam.Sedefim senin notların gibi notlar çıkarıyorum.Bölgelerdeyim canım ama çok yavaş ilerliyorum.Yarın çalışamam,belki yatmadan sadece soru çözerim.

Akşam tekrar girerim belki ama görüşemezsek kızlar ben de sevdiklerinizle huzur içinde geçireceğiniz iyi bayramlar diliyorum hepinize

sana da iyi bayramlar tatlım senin tarihte sorduğunu ben de ilk defa duydum. alan için sandım o gene bildiğimiz tarihmiş. zor vallahi :18: senin alan neydi unuttum ben kuzum bugün her zamanki gibi çok iyi çalışmışsın bence
ben de bölgelerde yavaş yavaş yapmıştım onları kuzum. çünkü bölgeler genel tekrar gibi. her bildiğini yerleştiriyosun o haritaya. ovası dağı iklimi madeni tarımı hayvancılığı vs. her gün 1 bölgeyi yapmıştım. öyle yaparsan 7 günde bitiyo. sonra yine o haritalardan tekrar yapmak da yeterli oluyo.

maşallah çok iyi gidiyosun
sana da iyi bayramlar canım

bugün ben bişey yapamadım
sadece gelişim psikolojisinden ahlak gelişimini çalıştım ve 60 soru çözdüm
zaten geç uyanmıştım. kahvaltıdan sonra bunu yaptım. sonra annemin saçını boyadım. sonra kendim duş aldım. yemek yedim. öğrencim geldi, o gittikten sonra sevdicekle çıktık. düğün için ona gömlek aldık, çay içtik derken eve geldiğimde canım o saatte çalışmak istemedi.
yarın inşallah verimli bi gün olur

hepinizin bayramını şimdiden kutlarım canlarım

bu arada bi site keşfettim. içinde testler denemeler var. online çözebiliyosunuz. site adı vermek yasak sanırım. şöyle yazayım. kpss c.fe sitenin adı anlamışsınızdır herhalde

sedefim seninde bayramın kutlu olsun kuzum

selam kızlar hepinizin bayramı tekrardan kutlu mutlu olsun
çalışıcaktım kimse gelmicek sanıyodum ama abimle nişanlısı gelcekmiş bu yüzden giyindim süslendim topuklularımı giydim. bekledim bekledim gelmediler. çıkardım topukluları pofidikleri giydim, oyun oynuyorum onlar bi gelsin gitsin ondan sonra çalışıcam inşallah

kızlarım oturabildim sonunda
gelen giden, et doğrama falan derken zaman geçti öyle.
aksama calısabilirim umarım

Son düzenleme:
kızlar türkçeden anlatım bozuklukları ve mantıksal ilişki ve çıkarımlarla ilgili paragraflara çalıştım. 70 soru çözdüm. mantıksal çıkarımda çıkmış ales sorularını çözdüm, hiç bizim vitamin sorusuna benzemiyo, tip olarak aynı ama olasıklar bile olsa mutlaka doğru cevap bulunuyo. uğraştıran sorular var evet ama illa ki bi yerden bulunuyo. bizim vitamin sorusunu hazırlayanı güzel dileklerimle andım
yalnız hızlanmam lazım bu sorularda 20 soruyu süreyle çözdüm ve yaklaşık yarım saatimi almış.
bu arada türkçede tüm konular bitti :81:
deneme sınavları var kitapta, onları haftasonu tekrar günümde çözücem

kızlar iyi bayramlarrr inşallah seneye öğretmen olup , evimize bayrama geleceğiz

evet canım şimdi kendimizi sıkmadan rahat rahat tek kpss ye odaklanacağız . 3. sezondayım canım 3 sezon daha heyecanlıymış

ne güzel çalışmışsın canım ben daha anca oturdum, dünde çarşı dolaşmaktan tatlı yapmaktan program çok aksadı ya nereden başlayacağımı da bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…