2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım şu ales sorularında önce mantığını kavramak gerekiyo, sonra da hız kazanmak. sen şu anda yavaş çözüyosun diye hiç moralini bozma. mantıklarını anlamaya çalış. ben de şu an için bu sorularda yavaş yavaş ilerliyorum. daha sonra süre tutarak çözmeye başlıcam. o zaman da hız kazanırız
niloşummm yeni evin hayırlı olsun kuzum. eşinle birlikte güle güle huzurlu bi şekilde oturun.

kuzummm ne güzel olur vallahi.. kocamaaannn amiiinnnn diyorum
değişiklik olur sana da görüş. sonra sen çalışırsın yine ben inanıyorum

kızlar ben size bişey sorucam.akşam bilişsel gelişim kuramlarından bruner ve vygotsky e çalıştım. ama şunlar da vardı:
yetişkinlerde bilişsel gelişim
kadınlarda bilişsel gelişim
mizah gelişimi
oyun gelişimi
bunlara çalışmadım. bunları dershanede de görmemiştik. hoca bruner ve vygtosky den soru gelir demişti. zaten onlardan bile gelmemişti. ki 2007 den beri soru da gelmemiş bu konudan. sizce çalışayım mı?

Çalış Sedefim hiçbir şeyi atlama bence.Bu ÖSYM'nin ne soracağı belli olmaz.

iyi geceler hanımlar.. ben yeniyim topikte.. bir buçuk ay oldu çalışmaya başlayalı.. inşallah atanırız bu sene..

hoşgeldin denizasker
günaydın canlar yeni evime taşındımmm bu ilk günüm topiği takipteyim okudukça ders çalışmak için gaz veriyorum kendime bayramdan sonra aranızdayım inşallah

güle güle otur yeni evinde canım

amiiiiiiiin dershanem
inşallah o günleri de görücez kuzum

kesinlikle çalış kuzum hiçbir şeyi atlama
ösym ters köşe yapmayı sever
şunu da çalışmadım demediğimiz bir şey kalmasın

selam kızlarım alan çalıştım geldim kafa kalmadı tabi bende biraz nette takılayım dinlenince tarihe gececeğim
iyi geceler hanımlar.. ben yeniyim topikte.. bir buçuk ay oldu çalışmaya başlayalı.. inşallah atanırız bu sene..
hoş geldin denizasker
amin canım inşallah diyelim hayırlısıyla
sedefim valla çalış çalış kafa kalmıyor artık bizde buna da çalışmasam ne olur ki diyorum ben çoğu zaman
ama mecburen bir göz gezdir istersen

benim çalışkan kuzucuuum ya maşallah
nasıl oldun rengişim hastalığın geçti mi ? :26:

benim çalışkan kuzucuuum ya maşallah
nasıl oldun rengişim hastalığın geçti mi ? :26:

Her sabah bir baş ağrısıyla uyanıyorum kuzum nedense artık:26: ama gün içinde iyiym şükür.
sen nasılsın kuzuşum

kesinlikle çalış kuzum hiçbir şeyi atlama
ösym ters köşe yapmayı sever
şunu da çalışmadım demediğimiz bir şey kalmasın
evet tubimm haklısın. sınavda zaten eb den bilmediğim kavramlar vardı. ben çalışayım en iyisi.

evet rengoşum. 7iklim de çok ayrıntı ya sıkılıyorum. yahu bu kadarı da çıkmaz herhalde diyorum. ama çıkıyo. gene bakmak lazım

dil gelişimini bitirdim. 33 soru çözdüm

Her sabah bir baş ağrısıyla uyanıyorum kuzum nedense artık:26: ama gün içinde iyiym şükür.
sen nasılsın kuzuşum

geç yatıyorsan ondandır belki kuzum bende geç yatıyorum bende de çoğu zaman baş ağrısı oluyo :26:
bende şifayı kaptım kuzum hemen bir zencefil içtim ama çok kötü değilim

geç yatıyorsan ondandır belki kuzum bende geç yatıyorum bende de çoğu zaman baş ağrısı oluyo :26:

evet evet düzgün uyunmadığında öyle oluyo. ben de geç yatıp geç kalkıyorum. kalktığımda sersem gibi oluyorum. ama napiim erken de uyuyamıyorum

geçmiş olsun canlar dikkat edin kendinize

bayram öncesi hepimizi virüsler kapmaya alışıyor anlaşılan
aman sen de dikkat et. nane limon kaynatayım ben kuzuma hemencik iyileşsin

evet evet düzgün uyunmadığında öyle oluyo. ben de geç yatıp geç kalkıyorum. kalktığımda sersem gibi oluyorum. ama napiim erken de uyuyamıyorum

geçmiş olsun canlar dikkat edin kendinize

sağol sedefim
bu arada çok güzel çalışıyosun kuzum maşallah

bayram öncesi hepimizi virüsler kapmaya alışıyor anlaşılan
aman sen de dikkat et. nane limon kaynatayım ben kuzuma hemencik iyileşsin

ooyy içmiş kadar oldum bebekiim çok sağol

Eve şimdi geldim kızlar,arkadaşlarımla görüşünce açıldım biraz.Yemekten sonra çalışmaya devam

Denizasker hoşgeldin

Akşama umarım iyi bir rapor verebilirim kızlar:26:

Kuzum maşallah çok iyi çalışmısşın. Ne var ne yok bak sen,es geçme hiçbirini.

Hoş geldin,sık sık görmek isteriz seni.

İnşallah dersanem. Ben acayip gerginim,hani biri ateşle yaklaşsa patlayacağım o derece. Çalışıyorum işte,elimden geldiği kadar.Gözlerim batıyor,başımda sürekli bir ağrı var.:44:

96 matematik genel tekrar,166 coğrafya genel tekrar çözüldü. Akşam kendimi iyi hissedersem biraz daha soru çözmek istiyorum.Bayramda da konu tekrarı yapıp eksikleri kapatmak mı mantıklı,soru çözmek mi kızçeler ? Bi akıl verin bacınıza.:44::44:

konu tekrarı yap kuzum önce o halledilsin. sonra hep soru çözceksin zaten

Arladaşlarrrrr. Bu tarih ne zormuşyaaaassa beni bitirdii resmenyaaa motivasyonumuu bitiriyooo

Kızlarım raporum geliyor : Alan konu,coğrafya konu,tarih 4 deneme(120 soru). Daha da çalışamıcam yeter sanırsam

Monalisacım bence de tekrar yap canım,sen bol soru çözmekle çok iyi yapıyorsun ama konuları boşlama bence
Kayyum,tarihi ezberlemekten ziyade neden sonuç bağını koparmadan anlayarak çalış canım.
Sedefim ben günlük hangi derslere çalıştığımı ve ne kadar soru çözdüğümü not ediyorum canım,bu sayede ne kadar çalıştığımı görüp mutlu oluyorum ve de motive oluyorum canım.Tavsiye ederim

Kızlar size bir soru sormak istiyorum.Tarih denemesinin birinde çıktı,yapamadım: Osmanlı'da yed-i vahit sistemi nedir,ben ilk kez duyuyorum:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…