2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aa hangi kitapları aldın kuzum?
gelir gelir sen merak etme.. onları deli gibi okuyası çözesi geliyo insanın

sedefim ben gecen yıl yazarak çalışıyordum ama hiçbir dersimi öyle bitiremedim
şimdi de unutmaya meyilli olduğum yerleri not alıyorum ya da önemi gördüğüm birkaç yeri.

sedefim çok sabırsızım ben ya
bi de böyle bir şey olmadı mı bir iki gün içime kapanıyorum neyse ki
çabuk atlatıyorum
bak sende ikizler burcusun anlarsın beni

oy kzum nasıl sevindim
bizim yerimize de gezin olur mu

rengişim keşke sizlerde gelseniz sizleri de gezdirsem ne güzel olurdu
böyle canlı canlı görüşsek bi kahve bi çay höpürdetsek sohbet etsek

Son düzenleme:

keşkeeee kuzum ama biz aynı yere atanınca zaten gezcez kiii

sedefim ben gecen yıl yazarak çalışıyordum ama hiçbir dersimi öyle bitiremedim
şimdi de unutmaya meyilli olduğum yerleri not alıyorum ya da önemi gördüğüm birkaç yeri.
o zaman iyi ki bırakmışım kuzum. zaten yavaş bi insanım, dediğin gibi yapmak en iyisi

ahh bilmez miyim kuzum aynı ben burç dengesiz. suç bizim değil

Canım hangi yayın peki biliyor musun?

Canlarımmm.

Ben iyi ki sizi tanımışım,iyi ki bu topiği açmışım.

Bugün matematikten genel tekrar testi çözdüm,inkılaplarla ilgili soru çözdüm ve alan çalıştım.

Maşallah herkes iyi gördüğüm kadarıyla. Tuğbişim gözün aydın çok sevindim.

Sedefim soru sayısı yazmak istemiyorum aslında... Hem ziyaretçi çok fazla,kimin ne gözle okuduğunu bilemiyoruz ne yazık ki. Bir de yazdım çözdüm de ne oldu düşüncesi geliyor aklıma bazen.

kızlar son raporumu vereyim
alese başladım. türkçeden ilk üniteyi bitirdim. sözcükte anlam bitti. 20 soru çözdüm.
matematikten temel kavramlara başladım ama bitirmedim.
bugün benim için verimsiz oldu. yarın daha iyi olması ümidiyle
yorgunum.. bi greys anatomy izleyip yatıcam
hepinize tatlı rüyalar

sağol kuzum
maşallah kuzuma
yazdım çözdüm de ne oldu deme monam inşallah emeklerimizin
karşılığını alıcaz

Canım çok teşekkür ederim peki hangi yayın olduğu fark eder mi?

rica ederim canım antreman kitabının yayını ne bilmiyorum zaten bu isimde tek kıtap var . googleda arat canım. kitapçılarda da belki vardır ama. ben gittigidiyordan almıştım. 2kitap halinde.

Canım ben de bu arada ales çalışıyorum... Türkçe'de bir iki yerde zorlanıyorum ben. Matematik şöyle böyle :-( sözel mantık yapmaya çalışıyorum oluyor gibi ama bilemiyorum

Canım hangi yayın peki biliyor musun?
hiç bilmiyorum canım. hatta onun 1-2-3 ü varmış sanırım. ilk önce 1 iyle çalışmaya başlamışlar. çok memnunlarmış. ben de kk da yorumlardan görmüştüm. herkes memnun gözüktüğü için aklımda kalmış sana da tavsiye edeyim dedim canım

aman Allah kem gözlerden korusun kuzum.
çözdüm de ne oldu olur mu hiç? p10 puanının maşallahı vardı. ee şimdi alan için de 1 yıl vaktin var. öyle çok çözersen p121 in de onun gibi olucak inşallah kuzum

Olmazsa da hayırlısı Sedefim. Hayatımı bu sınava bağlayıp ertelemek istemiyorum bir şeyleri.

Himmm anladım canım çok sağol ben onu bir araştırayim o zaman.

Hmm doğru aslında peki mesela bir kitapta 60-70 soruya yakın soru oluyo o konu çalıştıktan sonra yeterli mi bana sanki yetersiz gbi geldiğinden başka kitap almayı düşündüm yoksa konular bitene kadar bir kitaptan çözüp sonra mı bol soru çözsem:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…