2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

arkadaşlar öncelikle iyi geceler bende kpss sınavına hazırlanmak istiyorum.öğretmenlik için şimdi gezinirken sayfanızı gördüm.

arkadaşlar bende çok istiyorummm.çok gayret edeceğim .fakat kısıtlı zamanlarım var olsun ne yapayım. öğretmenlik için uğraşacağımmm.ilk olarak galiba kaliteli kitap almalıyım dimi

arkadaşlar bende çok istiyorummm.çok gayret edeceğim .fakat kısıtlı zamanlarım var olsun ne yapayım. öğretmenlik için uğraşacağımmm.ilk olarak galiba kaliteli kitap almalıyım dimi

hoş geldin kayyum:KK3:
bölümün ne?
evet kitap alarak başlamalısın. ardından güze bir program yap yavaştan başla gerisi geliyor zaten

Son düzenleme:

hoş geldin kayyum:KK3:
bölümün ne?
evet kitap alarak başlamalısın. ardından güe bir program yap yavaştan başla gerisi geliyor zaten

çok teşekkür ederim. fizik arkadaşım.alanım çok ama çok iyi dir geçen yıl çıkan soruları kısa sürede gözlerimle çözdüm matematiğim çok iyidir. Türkçe fena sayılma ötesi boş amaaaa.

Hmm doğru aslında peki mesela bir kitapta 60-70 soruya yakın soru oluyo o konu çalıştıktan sonra yeterli mi bana sanki yetersiz gbi geldiğinden başka kitap almayı düşündüm yoksa konular bitene kadar bir kitaptan çözüp sonra mı bol soru çözsem:26:

canım ben geçen yıl konuyu dershanede dinlerdim. sonra evde çalışırdım. bi yayından soruları çözerdim. 2. yayından da çözerdim. ama bi süre sonra gitmemeye başladı. hem yetişemiyodum. ve sene sonunda konular zarla zorla bitti. soru bankalarımdan da sadece 7iklim bitti. o yüzden bu yıl konu çalışırken 1 yayının sorularını yeterli buluyorum. az soru ama o sorular zaten değişik soru çözmek için değil konuyu pekiştirmek için. hem böylelikle konular da daha çabuk bitmiş olur. geriye soru için bir sürü zaman kalır. o zaman istediğin yayınların sorularını tararsın. gene zorlandığın konu olursa açar tekrar edersin.
ama tabii bu kişiden kişiye değişir. ben bi de öyle bi anda her işe koşabilen bi yapıda değilim. okul beni çok yoruyodu ondan da zorlanıyodum. sen belki bi kaç yayın aynı anda götürürsün daha çok verim alırsın bilemem. ama bu yıl amacım önce konuları bitirmek. eğer çözdüğüm soru sayısı da bana yeterli gelmezse haftasonlarımı tekrar günü olarak belirledim. o zaman ekstra soru da çözerim canım. sen de böyle yapabilirsin eğer çözdüğün soru az gelirse haftasonu artırırsın, haftaiçi konu + konu sonu soruları şeklinde götürürsün

ben sınav hakkında çok bilgisizim. bilgilenip birde hangi piyasa kitapları iyiyse onları alıp çok azimle çalışıp aranızda olmak istiyorum.

çok teşekkür ederim. fizik arkadaşım.alanım çok ama çok iyi dir geçen yıl çıkan soruları kısa sürede gözlerimle çözdüm matematiğim çok iyidir. Türkçe fena sayılma ötesi boş amaaaa.

maaşallah. alanın iyiyse gerisi kolay olur.
gkgy için konu anlatımlı Datayı alabilirsin güzel anlatmış, eğitim çin yediiklim güzeldir. soruları da bulduğun her yayından çözersin:KK55:

Son düzenleme:

maaşallah. alanın iyiyse gerisi kolay olur.
gkgy için konu anlatımlı Datayı alabilirsin güzel anlatmış, eğitim çin yediiklim güzeldir. soruları da bulduğun her yayından çözersin:KK55:

alanım çok iyidir arkadaşım onda hiçç sıkıntım yok çok şükür matematıkte belkii oda 1 yada 2 bilemedin 3 kaçar.ama diğerleri yok bendeeee

gkgy nedir canım. yediiklim dedin o halde onu alıyorummm.ben hemen

hoşgeldin kayyum:80:
kaynak konusunda renginama katılıyorum gygk de data yayınları eğitimde yediiklim :KK34:

arkadaşlar öncelikle iyi geceler bende kpss sınavına hazırlanmak istiyorum.öğretmenlik için şimdi gezinirken sayfanızı gördüm.

ben sınav hakkında çok bilgisizim. bilgilenip birde hangi piyasa kitapları iyiyse onları alıp çok azimle çalışıp aranızda olmak istiyorum.

Hoş geldin hocam.:KK3::KK16:

Alanın iyiymiş maşallah.:nazar:Gerisi de sistemli bir şekilde çalışmayla hallolur.Fıstıklarım kitapları söylemiş,ben gk-gy İhtiyaç,eğitim Yediiklim olarak çalıştım ve her yayından soru çözdüm.:21::nazar: Umarım en kısa zamanda temin eder ve aramızda olursun.:KK16:

alanım çok iyidir arkadaşım onda hiçç sıkıntım yok çok şükür matematıkte belkii oda 1 yada 2 bilemedin 3 kaçar.ama diğerleri yok bendeeee

gkgy nedir canım. yediiklim dedin o halde onu alıyorummm.ben hemen

genel kültür genel yetenek canım. yani matematik Türkçe tarih vs olduğu bölüm. bunlar içn Data yayınlarını beğeniyoruz. yine de arkadaşlar da fikir versin. sen de kendince bir kaynak alırsın bu doğrultuda.
ama soru bankası için her kaynağa bakmak gerek bence.

Hoş geldin hocam.:KK3::KK16:

Alanın iyiymiş maşallah.:nazar:Gerisi de sistemli bir şekilde çalışmayla hallolur.Fıstıklarım kitapları söylemiş,ben gk-gy İhtiyaç,eğitim Yediiklim olarak çalıştım ve her yayından soru çözdüm.:21::nazar: Umarım en kısa zamanda temin eder ve aramızda olursun.:KK16:

ne demek hemde bu cumartesi biz hemde eşli çalışacağız eşim söz verdi arkadaşlar.belki yarı yolda o pes edebilirrr bileme söz verdi ama .ben ııııııııııı çok kararlıyım yaram var. illaa devlet diyorum bittiii!!hazırlanacağım sizlerle inşallah hep birlikteeee.

gk-gy nedir arkadaşlar.

genel kültür genel yetenek canım. yani matematik Türkçe tarih vs olduğu bölüm. bunlar içn Data yayınlarını beğeniyoruz. yine de arkadaşlar da fikir versin. sen de kendince bir kaynak alırsın bu doğrultuda.
ama soru bankası için her kaynağa bakmak gerek bence.

tamam cnmm.teşekkür ederim.ama sizler deneyimlisiniz.ben direk dediğiniz kitapları hemen bu cumartesi alıyorummmmm.

Rengişim yazmış.:KK16::KK16:

Ben yatıyorum kızçelerim,sabah erken kalkacağım,öptüm hepinizi.:KK16:

Canlarımmm.:KK16::KK16::KK16:

Ben iyi ki sizi tanımışım,iyi ki bu topiği açmışım.:KK16::KK16::KK16:

Bugün matematikten genel tekrar testi çözdüm,inkılaplarla ilgili soru çözdüm ve alan çalıştım.:nazar::nazar:

Maşallah herkes iyi gördüğüm kadarıyla.:KK31: Tuğbişim gözün aydın çok sevindim.:KK17:

Sedefim soru sayısı yazmak istemiyorum aslında...:KK1: Hem ziyaretçi çok fazla,kimin ne gözle okuduğunu bilemiyoruz ne yazık ki.:KK50: Bir de yazdım çözdüm de ne oldu düşüncesi geliyor aklıma bazen.:KK14:

badem hiç düşünme sen bunları..her şeyin hayırlısı de ve çalışmaya devam et
Allah elbet bizlere de bi kapı açmıştır kuzum:KK19::KK16:

sedefim bende geçen sene bi yazarak çalışayım dedim çok vakit alıyodu :26:
bende küçük not defteri aldım kendime önemli ya da ben bunu kesin unuturum dediğim şeyleri
not aldım.bi de ben kitabın üstüne not almayı da severim.bi de akrostiş yaparım kendimce

kızlar bugün arkadaşım aradı yarın geliyorum son kararın mı dedim evet dedi:KK1: :KK1::KK19:
hemen sevdiceği aradım cumartesi burdasın işte o kadar dedim :KK9::KK9:
erken üzülmüşüm anlıyacağınız :101:
arkadaşım gidene kadar topiğe uğrayamam canlar ona buraları gezdiricem :KK55:
çoook öpüyorum sizleri :KK54::KK54:

canım ben geçen yıl konuyu dershanede dinlerdim. sonra evde çalışırdım. bi yayından soruları çözerdim. 2. yayından da çözerdim. ama bi süre sonra gitmemeye başladı. hem yetişemiyodum. ve sene sonunda konular zarla zorla bitti. soru bankalarımdan da sadece 7iklim bitti. o yüzden bu yıl konu çalışırken 1 yayının sorularını yeterli buluyorum. az soru ama o sorular zaten değişik soru çözmek için değil konuyu pekiştirmek için. hem böylelikle konular da daha çabuk bitmiş olur. geriye soru için bir sürü zaman kalır. o zaman istediğin yayınların sorularını tararsın. gene zorlandığın konu olursa açar tekrar edersin.
ama tabii bu kişiden kişiye değişir. ben bi de öyle bi anda her işe koşabilen bi yapıda değilim. okul beni çok yoruyodu ondan da zorlanıyodum. sen belki bi kaç yayın aynı anda götürürsün daha çok verim alırsın bilemem. ama bu yıl amacım önce konuları bitirmek. eğer çözdüğüm soru sayısı da bana yeterli gelmezse haftasonlarımı tekrar günü olarak belirledim. o zaman ekstra soru da çözerim canım. sen de böyle yapabilirsin eğer çözdüğün soru az gelirse haftasonu artırırsın, haftaiçi konu + konu sonu soruları şeklinde götürürsün

Çok saol canım valla aynen kitap bitirine kadar almicam ben de belki bi tane tekrar amaçlı alırım birer test çözerim arada ya da yaptak test falan alabilirim bayramdan sonra dershane de kitap vercek zaten yeterli olur konuşar bitene kadar:KK34:
Bugünkü raporumu da vereyim bu arada 70 soru öyt 40 soru coğrafya yerşekilleri çözdüm alan çalıştım ve 130 soru da alan çözdüm iyi geceler hepinizeee:KK16:

Günaydın fıstıklar.:KK16:

Hayırlı cumalar hepinize.:KK54: Dualarınızı eksik etmeyin.:KK31:

Hadi bakalım,herkes akşama raporunu verecek.:KK45::KK6::KK55:

Kayyum hocam ben çalışmıyorum,yeni mezunum ve bekarım.:KK12::KK8::KK1:

Evde çile dolduruyoruz işte.:KK53::KK9:

Öptüm hepinizi.:KK54:

X