2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aa hangi kitapları aldın kuzum?
gelir gelir sen merak etme.. onları deli gibi okuyası çözesi geliyo insanın :KK52:

sedefim ben gecen yıl yazarak çalışıyordum ama hiçbir dersimi öyle bitiremedim:KK50:
şimdi de unutmaya meyilli olduğum yerleri not alıyorum ya da önemi gördüğüm birkaç yeri.

ahh ahh bi laf vardır zamana bırakmak diye.. hep söylenir ama hiç uygulanmaz :97: boşuna üzülmüşsün tuğbam ama olsun yine de sonu güzel oldu :81:
ben de o x yayıncılığa ve dataya notlar alırım o zaman kuzum :KK31:

maşallah canımmm :nazar: yakında coğrafya bile biter senin :KK55:

sedefim çok sabırsızım ben ya :KK17:
bi de böyle bir şey olmadı mı bir iki gün içime kapanıyorum neyse ki
çabuk atlatıyorum :KK1:
bak sende ikizler burcusun anlarsın beni :KK52::KK52:

oy kzum nasıl sevindim:21::21:
bizim yerimize de gezin olur mu:KK55:

rengişim keşke sizlerde gelseniz sizleri de gezdirsem ne güzel olurdu :KK55::KK16:
böyle canlı canlı görüşsek bi kahve bi çay höpürdetsek sohbet etsek :KK19:

Son düzenleme:

rengişim keşke sizlerde gelseniz sizleri de gezdirsem ne güzel olurdu :KK55::KK16:

keşkeeee kuzum ama biz aynı yere atanınca zaten gezcez kiii:KK76::KK76:

sedefim ben gecen yıl yazarak çalışıyordum ama hiçbir dersimi öyle bitiremedim:KK50:
şimdi de unutmaya meyilli olduğum yerleri not alıyorum ya da önemi gördüğüm birkaç yeri.
o zaman iyi ki bırakmışım kuzum. zaten yavaş bi insanım, dediğin gibi yapmak en iyisi :nazar:

ahh bilmez miyim kuzum :KK52: aynı ben :KK1: burç dengesiz. suç bizim değil :KK53:

canım antremanlarla mat kitabına bi bak istersen. matı kötü olanlar o kitaptan çok memnun :KK34:

tamam tatlım. aslında bende x yayıncılığın tarih ders notları var. o defter gibi orda zaten maddeler yazıyo. sadece datada ayrıntı var. bilemediklerimi gerekenleri oraya yazarım.
ben datanın soru bankasını almadım canım stokta yoktu. konu anlatımlının sonundaki testleri çözdüm. güzel sorular var. ama arkadaşlar datanın soru bankasından çok memnun. onu da alıcam canım. daha doğrusu data genel kültürde çok iyiymiş, coğrafyasının da soru bankasını alıcam ilerde

Canım hangi yayın peki biliyor musun?

Canlarımmm.:KK16::KK16::KK16:

Ben iyi ki sizi tanımışım,iyi ki bu topiği açmışım.:KK16::KK16::KK16:

Bugün matematikten genel tekrar testi çözdüm,inkılaplarla ilgili soru çözdüm ve alan çalıştım.:nazar::nazar:

Maşallah herkes iyi gördüğüm kadarıyla.:KK31: Tuğbişim gözün aydın çok sevindim.:KK17:

Sedefim soru sayısı yazmak istemiyorum aslında...:KK1: Hem ziyaretçi çok fazla,kimin ne gözle okuduğunu bilemiyoruz ne yazık ki.:KK50: Bir de yazdım çözdüm de ne oldu düşüncesi geliyor aklıma bazen.:KK14:

kızlar son raporumu vereyim :KK42:
alese başladım. türkçeden ilk üniteyi bitirdim. sözcükte anlam bitti. 20 soru çözdüm.
matematikten temel kavramlara başladım ama bitirmedim.
bugün benim için verimsiz oldu. yarın daha iyi olması ümidiyle
yorgunum.. bi greys anatomy izleyip yatıcam
hepinize tatlı rüyalar :KK54:

Bugün matematikten genel tekrar testi çözdüm,inkılaplarla ilgili soru çözdüm ve alan çalıştım.:nazar::nazar:

Maşallah herkes iyi gördüğüm kadarıyla.:KK31: Tuğbişim gözün aydın çok sevindim.:KK17:

Sedefim soru sayısı yazmak istemiyorum aslında...:KK1: Hem ziyaretçi çok fazla,kimin ne gözle okuduğunu bilemiyoruz ne yazık ki.:KK50: Bir de yazdım çözdüm de ne oldu düşüncesi geliyor aklıma bazen.:KK14:

sağol kuzum :KK16:
maşallah kuzuma :nazar::nazar:
yazdım çözdüm de ne oldu deme monam inşallah emeklerimizin
karşılığını alıcaz :KK19:

Canım çok teşekkür ederim :KK1: peki hangi yayın olduğu fark eder mi?

rica ederim canım antreman kitabının yayını ne bilmiyorum zaten bu isimde tek kıtap var . googleda arat canım. kitapçılarda da belki vardır ama. ben gittigidiyordan almıştım. 2kitap halinde.

kızlar son raporumu vereyim :KK42:
alese başladım. türkçeden ilk üniteyi bitirdim. sözcükte anlam bitti. 20 soru çözdüm.
matematikten temel kavramlara başladım ama bitirmedim.
bugün benim için verimsiz oldu. yarın daha iyi olması ümidiyle
yorgunum.. bi greys anatomy izleyip yatıcam
hepinize tatlı rüyalar :KK54:

Canım ben de bu arada ales çalışıyorum... Türkçe'de bir iki yerde zorlanıyorum ben. Matematik şöyle böyle :-( sözel mantık yapmaya çalışıyorum oluyor gibi ama bilemiyorum :KK1:

Canım hangi yayın peki biliyor musun?
hiç bilmiyorum canım. hatta onun 1-2-3 ü varmış sanırım. ilk önce 1 iyle çalışmaya başlamışlar. çok memnunlarmış. ben de kk da yorumlardan görmüştüm. herkes memnun gözüktüğü için aklımda kalmış sana da tavsiye edeyim dedim canım :nazar:

aman Allah kem gözlerden korusun kuzum.
çözdüm de ne oldu olur mu hiç? p10 puanının maşallahı vardı. ee şimdi alan için de 1 yıl vaktin var. öyle çok çözersen p121 in de onun gibi olucak inşallah kuzum :nazar:

çözdüm de ne oldu olur mu hiç? p10 puanının maşallahı vardı. ee şimdi alan için de 1 yıl vaktin var. öyle çok çözersen p121 in de onun gibi olucak inşallah kuzum :nazar:

Olmazsa da hayırlısı Sedefim.:KK14: Hayatımı bu sınava bağlayıp ertelemek istemiyorum bir şeyleri.:KK15:

hiç bilmiyorum canım. hatta onun 1-2-3 ü varmış sanırım. ilk önce 1 iyle çalışmaya başlamışlar. çok memnunlarmış. ben de kk da yorumlardan görmüştüm. herkes memnun gözüktüğü için aklımda kalmış sana da tavsiye edeyim dedim canım :nazar:

Himmm anladım canım çok sağol :KK34: ben onu bir araştırayim o zaman.

canım bence de elindekileri bitir önce. çok kitap olunca bu sefer, eyvah daha bitirmem gereken bir sürü kitap var deyip strese giriliyo. ama elinde her dersten 1 er tane olsun. onları bitir, ondan sonra gene 1 er tane al. hem bitirdiğini gördükçe mutlu olursun. 1. yi bitirdim 2. yi de bitireyim diye heveslenirsin. ama her yayından aynı anda çözersen o kitaplar hiç bitmiyo :KK1:
Hmm doğru aslında peki mesela bir kitapta 60-70 soruya yakın soru oluyo o konu çalıştıktan sonra yeterli mi bana sanki yetersiz gbi geldiğinden başka kitap almayı düşündüm yoksa konular bitene kadar bir kitaptan çözüp sonra mı bol soru çözsem:26:

X