2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

datadan tarihin ilk ünitesine çalıştım. ama yazarak çalıştım ve çok vaktimi aldı. hatta yarısında bıraktım. hem yaz yaz bitmiyo
kızlar sizce napayım? yazmaya devam edeyim mi? :KK14:

bütün gece midem bulandı, hala bulanıyo. bence ben midemi üşüttüm :18:
hayatımda hiç yapmadığım şeyi şu an ders çalışmak için yaptım. nane limon kaynattım içiyorum :KK1: o kadar da kötü değilmiş :101:

Geçmiş olsun canım..
Şu smileyleri bi ben mi yapamıyorum acaba ya:KK43:

datadan tarihin ilk ünitesine çalıştım. ama yazarak çalıştım ve çok vaktimi aldı. hatta yarısında bıraktım. hem yaz yaz bitmiyo

Yazarak iyi öğreniliyo ama bende senin gibiyim canım, yaz yaz canım çıkıyo, bende en sonunda vazgeçiyorum. Ama yazarak çalışmak kadar akılda kalmıyo sanki diğer yöntemler.

kızlar sanki boşa kürek çekiyorum gibi geliyor. okula bile gelmeyen tipler atanmış iş bulmuş ben niye böyle oldum :KK14: hiç iyi değilim

Geçmiş olsun canım..
Şu smileyleri bi ben mi yapamıyorum acaba ya:KK43:

Yazarak iyi öğreniliyo ama bende senin gibiyim canım, yaz yaz canım çıkıyo, bende en sonunda vazgeçiyorum. Ama yazarak çalışmak kadar akılda kalmıyo sanki diğer yöntemler.

canım ben konuya cevap yaz kısmına tıkladığımda yazı yazma sayfasının altında smileyler var, oradan seçerek koyuyorum. ama bazılarında çıkmıyomuş sanırım onun ayarları da nerden yapılıyo bilmiyorum. bilen arkadaşlar söyler sana kuzum
sağol canım. grip değilim ama midem bulanıyo fln büyük ihtimal midemi üşüttüm. doğal takviyeler yapıyorum. az önce de hiç sevmememe rağmen meyve yedim. ders çalışırken güçlü olmak gerekiyo mecbur sağlık olmadan hiçbişey olmuyo canım. geçiş dönemindeyiz sen de dikkat et kendine

daha datanın 10. sayfasındayken ben deftere yazdıklarımı saydım 5 sayfa tutmuş. üstelik ben çok küçük yazarım. aynen canım çıktı benim de. bıraktım kuzum ben de. tarih tekrar istiyo zaten. yazarak geçirdiğim vakitte sık sık okusam daha iyi olcak gibi. :KK14:

Son düzenleme:
kızlar sanki boşa kürek çekiyorum gibi geliyor. okula bile gelmeyen tipler atanmış iş bulmuş ben niye böyle oldum :KK14: hiç iyi değilim

kuzum bak rengina çok güzel örnek vermiş. hem de gerçek hayattan. bu işler gerçekten nasip kısmet. benim de çevremde sürekli gezen, etütlere gelmeyen tipler atandı. hatta sadece ben değil dershanedeki sınıf olarak şok olduk onun atanmasına. ama gerçekten demek ki ona nasipmiş, biraz da şans bu işler. fakat biz yine de elimizden geleni yapalım kuzum. Allahtan bize de nasip etmesini dileyelim

kuzum bak rengina çok güzel örnek vermiş. hem de gerçek hayattan. bu işler gerçekten nasip kısmet. benim de çevremde sürekli gezen, etütlere gelmeyen tipler atandı. hatta sadece ben değil dershanedeki sınıf olarak şok olduk onun atanmasına. ama gerçekten demek ki ona nasipmiş, biraz da şans bu işler. fakat biz yine de elimizden geleni yapalım kuzum. Allahtan bize de nasip etmesini dileyelim

sedefim, benim de rabbimin adaletinden şüphem yok. ama sabahtır gözyaşım dinmedi bazı şeyler ağır gelmeye başladı korkular sardı beni. seneye de olmazsa bilmiyorum çok korkuyorum çok üzülüyorum. herşey nasip onuda biliyorum :KK14::KK14:

sedefim, benim de rabbimin adaletinden şüphem yok. ama sabahtır gözyaşım dinmedi bazı şeyler ağır gelmeye başladı korkular sardı beni. seneye de olmazsa bilmiyorum çok korkuyorum çok üzülüyorum. herşey nasip onuda biliyorum :KK14::KK14:

canım benim kendini derslerine ver. ki zaten çok iyi çalışıyosun :nazar: sen geçen yıl 80 almış insansın az bi puan değil ki bu, millet bu puanın altındakilerle başka bölümlere atanabiliyo. başarısız değilsin korkmana hiç gerek yok. sadece nasibin değilmiş atanmak. şu an yapman gereken ağlamayı bırakıp kendini derslerine vermen. bir süre sonra korkun kendiliğinden geçicek. seneye olur mu olmaz o yine nasip. ama şimdi bunu düşünerek kendine ancak zarar verirsin. bu düşünceyi sınavdan çıktıktan sonraya bırak. benim şu an depresyona girmem için bir sürü sebebim var ama hepsini erteledim sınavdan sonra bol bol gireriz ağlama nöbetlerine. bugün sadece bugünü düşün. bugün neleri çalışacağını düşün. yarını yarın düşünürsün. :KK34:

Çok sağol canım.:KK16::KK16: Ben de dersaneye gitmediğim günlerde bakabiliyorum alana.:KK31::KK31: İnşallah hedefine ulaşırsın.:KK54: Sorma,çok önemli alan denen zıkkım...:KK14:

Bence de bakmalısın canım.Sen zaten P10'dan çok iyi bir puan almışsın.Demek ki ağırlıpı alana vermen gerekiyor:KK20:İnş. hepimiz hedeflerimize ulaşırız canım:KK16:
dersanecim link vermek yasak sanırım gözükmemiş.
sitenin anasayfasındayken ''kpss örnek dersleri'' ne tıkla
çıkan sayfada ''kpss arşiv videoları'' na tıkla
ordan ''kpss coğrafya'' ya tıkla. 12 video ücretsiz gözüküyo canım
Hemen bakıcam bebişim sağol:KK16:

kızcelerim bugün arkadaşım gelecek çok çalışamayacağım doğal olarak.
hayırlısı olsun.
az önce facede bir kızın yazısını okudum. 4 arkadaş sınava beraber hazırlanmışlar. aralarında denemelerı en kötü olan kpssde 504.olmuş. en iyi olan kazanamamış. kazanamadığı gibi bir de trafik kazası geçirmiş ya her şey nasip çok inanıyorum ben buna.

maaşallah kuzuma benim rahat çalışabiliyor musun? huzursuzuk oluyor mu evde canımcım:KK54:
Renginacım o yazıyı ben de okudum ve elimde olmadan ağladım:KK5: Allahım her şeyin hayırlısını versin.

Canım bence yazmakla zaman kaybetme.Oku ve bol soru çöz:KK19:

Geçmişe bakarak kendini üzme canım daima önüne bakmaya çalış.Motive olmak istiyorsan sınavdan çıktığın anı hayal et.Ben öyle yapıyorum:KK16:

canım ben konuya cevap yaz kısmına tıkladığımda yazı yazma sayfasının altında smileyler var, oradan seçerek koyuyorum. ama bazılarında çıkmıyomuş sanırım onun ayarları da nerden yapılıyo bilmiyorum. bilen arkadaşlar söyler sana kuzum
sağol canım. grip değilim ama midem bulanıyo fln büyük ihtimal midemi üşüttüm. doğal takviyeler yapıyorum. az önce de hiç sevmememe rağmen meyve yedim. ders çalışırken güçlü olmak gerekiyo mecbur sağlık olmadan hiçbişey olmuyo canım. geçiş dönemindeyiz sen de dikkat et kendine

daha datanın 10. sayfasındayken ben deftere yazdıklarımı saydım 5 sayfa tutmuş. üstelik ben çok küçük yazarım. aynen canım çıktı benim de. bıraktım kuzum ben de. tarih tekrar istiyo zaten. yazarak geçirdiğim vakitte sık sık okusam daha iyi olcak gibi. :KK14:

Forum ayarlarını değiştirdim bi sürü smileyim var artık benimde:KK9:
Dikkat et kendine canım, hiç meyve yiyemiyosan bile mandalina ye çerez niyetine, ben çok severim meyveyi. Ama benimde hafıza problemim var canım. Salıdan beri hastanedeyim. Mr eeg tahliller falan ama çok şükür bişiy yokmuş.
Ben tarihi not alarak çalışıcam ama özet tarzında düşünmüyorum artık, ufak notlar, arada açıklamalar falan tarzında. Özet olayına girersem yeniden kitap yazıyorum çünkü:KK1:
Dersane başladı ama ben henüz kendime çalışma ortamı hazırlayamadım. Bi sürü kitap defter herşey ortada kaldı, ki kullanmadığım kitapları kaldırdır. Daha dersane de kitap vermedi, onlar da gelince kıpırdıcak yer kalmıcak evde. Yeni kitaplıkla masa alalım dedik bizde, erkek arkadaşım onunla ilgileniyo şimdi. Allah izin verirse yarın rutin bi ev temizliği sonrası başlıycam.

Canım hiç öyle düşünme. Bak ben 2009 mezunuyum. Mezun olan bütün arkadaşlarım iş buldu diye depresyondan çıkamıyodum. Sonra en iyisi onların hayatlarını görmemek dedim ve faceimi kapattım. Kimse hakkında bilgi sahibi değilim, azıcık vefasız bi arkadaş oldum ama kendi sağlığımı düşünmek zorundaydım. Bu sene son defa bi güç topladım kpss konusunda. Hayırlısıyla çok güzel sonuçlar alıcaz, ben inanıyorum, ki forumdan takip ettiğim kadarıyla çok güzel çalışıyosun:nazar:
Allah yardımcımız olsun canım, sen yeterki güçlü ol sabretmekten vazgeçme.

şuan moralim çok bozuk kötüyüm ders çalışmak falan istemiyorum:KK14:

Badecim herkesin derdi kendine zor gelir diyeceksin belki ama ben biraz bahsedeyim kendimden.
buraya ya da başka arkadaşlarıma anlatmam ben pek dertlermi. yani büyük dertlerimi anlatmam. ama perde arkasında neler yaşadığımı bir ben bilirim bir Allah. çalışmamı sürekli ertelemek zorunda kalmam da bundandır. inan ki anlatsam belki şükreder bazı arkadaşlarım kendi dertlerine.bunu iyi bir şey olarak söylüyorum yanlış anlaşılmasın. hani derler ya sendeki derdi nimet sayanlar da var diye. gerçekten ben bazen bazılarının derdini nimet sayıyorum kendime.
aile olsun, kendime ait özel dertlerim olsun, maneviyat olsun vs vs hani öyle şeyler yaşadım ki kuzum bu başıma geleceğine bir yerim sakatlansaydı ya da ölseydim dediğim oldu.ölmek için dua ettiğim bile oldu. dediğim gibi pek anlatmam kimseye ama çok ağır şeyler yaşadım ki hala yaşıyorum.
düşünmekten 1 ay boyu ders çalışamadığımı bile biliyorum. gece 1de yatağa giriyorsam 5te uyuduğum bile oluyor artık düşünmekten kafayı yiyeceğim zamanda zorla uyumaya çalıştıgımdan. bunları bak benim böyle dertlerim var sen haline şükret diye demiyorum canım
yani akıl vermek haddime değil ama bunları aşmak senin elinde kuzum ki aşılacak dertler inşallah.
boşver önüne bak:KK34: zaten başarılısın umutsuzluğa kapılmak sana göre olmamalı.:KK48:

Son düzenleme:
Sağolun kızlar inanın çok iyi geldi yazdıklarınız bugün kötü bir şey oldu sonra herşeyi sorguladım içten içe hayatı hiç kaale almayan insanların ne iyi yerlere atandıklarını gördüm daha da sinirlerim harap oldu. en yakın arkadaşımdan darbe yedim bugün. biliyorum ben yine salağım affederim kendimi biliyorum. parasıyla memur olup gelipte sen ne anlarsın vari sözler insanın içine içine batıyor.

üstüne bir de sabah uyandım burnum kanamış, ameliyat oldum diyordum ya ameliyat yerim iltihaplanmış kısacası garip bir gün
kırgınım gerçekten kırgınım herşeye :KK14:

gelip sizinde canınızı sıktım kusura bakmayın nolur

Son düzenleme:

Ben yazmandan yanayım canım ama şöyle yapabilirsin.:KK31: Soru çözdükten sonra eksik olan kısımları not alırsın.:KK16:

Canııım.:KK16::KK16:

İnan hepimiz aynı durumdayız.Ummadığım,tembel adamlar adam oldu.:KK14: Ben de evde çile dolduruyorum.:KK5: Ama dua etmekten ve sabretmekten başka yapacak bir şeyimiz yok.:KK31:

Forum ayarlarını değiştirdim bi sürü smileyim var artık benimde:KK9:
Dikkat et kendine canım, hiç meyve yiyemiyosan bile mandalina ye çerez niyetine, ben çok severim meyveyi. Ama benimde hafıza problemim var canım. Salıdan beri hastanedeyim. Mr eeg tahliller falan ama çok şükür bişiy yokmuş.
Ben tarihi not alarak çalışıcam ama özet tarzında düşünmüyorum artık, ufak notlar, arada açıklamalar falan tarzında. Özet olayına girersem yeniden kitap yazıyorum çünkü:KK1:
Dersane başladı ama ben henüz kendime çalışma ortamı hazırlayamadım. Bi sürü kitap defter herşey ortada kaldı, ki kullanmadığım kitapları kaldırdır. Daha dersane de kitap vermedi, onlar da gelince kıpırdıcak yer kalmıcak evde. Yeni kitaplıkla masa alalım dedik bizde, erkek arkadaşım onunla ilgileniyo şimdi. Allah izin verirse yarın rutin bi ev temizliği sonrası başlıycam.

Canım hiç öyle düşünme. Bak ben 2009 mezunuyum. Mezun olan bütün arkadaşlarım iş buldu diye depresyondan çıkamıyodum. Sonra en iyisi onların hayatlarını görmemek dedim ve faceimi kapattım. Kimse hakkında bilgi sahibi değilim, azıcık vefasız bi arkadaş oldum ama kendi sağlığımı düşünmek zorundaydım. Bu sene son defa bi güç topladım kpss konusunda. Hayırlısıyla çok güzel sonuçlar alıcaz, ben inanıyorum, ki forumdan takip ettiğim kadarıyla çok güzel çalışıyosun:nazar:
Allah yardımcımız olsun canım, sen yeterki güçlü ol sabretmekten vazgeçme.

Merhaba hocam.:KK3::KK3:

Sormayın feys denen zıkkım acayip moral bozuyor.:KK14: Her şeyi görüyorum malesef.:KK50: Ama bir yandan da iyi oluyor,hırs yapıyorum arada.:KK14:

Ama bir şey itiraf edeyim mi ? :KK30::KK30:

Ben hala eski Mona olmadım,olamıyorum.:KK14:

Sağolun kızlar inanın çok iyi geldi yazdıklarınız bugün kötü bir şey oldu sonra herşeyi sorguladım içten içe hayatı hiç kaale almayan insanların ne iyi yerlere atandıklarını gördüm daha da sinirlerim harap oldu. en yakın arkadaşımdan darbe yedim bugün. biliyorum ben yine salağım affederim kendimi biliyorum. parasıyla memur olup gelipte sen ne anlarsın vari sözler insanın içine içine batıyor.

üstüne bir de sabah uyandım burnum kanamış, ameliyat oldum diyordum ya ameliyat yerim iltihaplanmış kısacası garip bir gün
kırgınım gerçekten kırgınım herşeye :KK14:

gelip sizinde canınızı sıktım kusura bakmayın nolur

Sakın bir daha öyle deme Badem.Biz burda yalnız ders çalışmak için değil,dertlere ve sevinçlere ortak olmak için varız.:KK16: Her şeyin hayırlısı.:KK54:

Ben yazmandan yanayım canım ama şöyle yapabilirsin.:KK31: Soru çözdükten sonra eksik olan kısımları not alırsın.:KK16:

Sormayın feys denen zıkkım acayip moral bozuyor.:KK14: Her şeyi görüyorum malesef.:KK50: Ama bir yandan da iyi oluyor,hırs yapıyorum arada.:KK14:

Ama bir şey itiraf edeyim mi ? :KK30::KK30:

Ben hala eski Mona olmadım,olamıyorum.:KK14:

sen benim eski monamsın ama :KK19::KK48:

X