2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kız sedefim kız valla bu sosyal bilgiler zümresi en tembeli çıktı buranın..:KK30::KK30::KK30:
ya ben napayım :KK52: 2009 da sınıf öğretmenliğine yerleştiğimde çok mutluydum. ne güzel okul bittiği gibi atancam sınıfçıların hepsi atanıyo diyodum :KK53:
hee gördüm sonra atanmayı. anca ev hanımlığına atandım :KK37:
ama yılmak yok, o 90 ları alanlar da bizim gibi insanlar. ekstra bi zekilikleri yok. bizim branştan 1700 kişi 85 üstü almış. sizden de vardır mutlaka. bizim onlardan neyimiz eksik. çalışıcaz yapıcaz :nazar:
planımı yaptım bu ay için canım bayram haftasını çıkardım egitim alan ve ales kitabına bakcam türkçe mat için oldugu kadar :KK34:
o dediğin baya işe yarıyo geçen yıl 1 aralıktan sınava kadar hergünümü not etmiştim 1 gün boş geçse diğer gün doluyo o vicdanla

canımcım 10 dakika çalıştım bıktım yaaaaa :KK53: gelişimin ilk konusunu bitirecem bugün inşallah sorularınıda çözcem rapor veririm:KK17:

sosyalciler bu yıl en büyük kazıgı yedi sınavdan o yüzden toparlanamadık zannımca :KK30::KK53:
olsun nilim 10 dk 10 dkdır. bu da bi gelişme sonuçta. sonra eşik yöntemiyle halledersin. :KK1: 15, 20, 25 derken saatlerce masadan ayrılamıcaksın :KK52:

aayy bana kıyak geçmiş kuzum :KK52::KK52:
ben bi ders çalışmaya başlayım görürsünüz siz o zaman sayfa sayfa rapor vercem :101:
kuzucum umutlanmıştım şimdi arkadaşın ve sevdiceğin gelicek diye. sonra umduğun gibi olmadı. bu duyguyu çok biliyorum. en iyisi ikisini de aradan çıkarıp ondan sonra başlamaktı ama onlar da sarktı. o yüzden dinlen biraz. yarın öbürgün başla. o zaman gör bak kendini daha iyi hissediceksin :KK34:

edimsel koşullanma bitti ama pek verimli geçmedi. konuları çok iyi anladım. onda sıkıntı yok. fakat 7iklimde 100 sayfa almış konuyu. hem sıkıldım, hem de son 10 gündür sürekli bi açlık hissi var bende. konsantre olamadım. kan şekerim mi düşüktür nedir? kendimi de biliyorum öyle çok yemek yiyen biri değilim. ama şimdi yemekten 10 dk sonra deli gibi aç hissediyorum kendimi. çalışmaya başlamadan önce dolma yedim. gene iyi hissetmedim kendimi hadi bi duş alayım dedim. baktım makine durmuş, çamaşırları sereyim dedim. serdim tam çalışçam gene bi açlık hissi, hadi makarna yapayım dedim. o kaynarken çalıştım. sonra gittim bi tabak dolusu makarnayı lüplettim. ondan sonra gene çalışmaya devam ettim.:KK1: yeşil çay takviyesi yapıcam birazdan. bi de halsizlik ve soğuk soğuk terlemem var ellerim titriyo bazen. devam ederse bi dahiliyeye gidicem.
bunun dışında bu konuyla ilgili çıkmış soruları çözdüm o kadar
birazdan belki coğrafyaya çalışabilirim.
aslında programıma göre coğrafyaya ocakta başlıcakmışım. ama gelişim ve öğrenme çabuk biticek gibi. bugün daha 2.günümde olmama rağmen öğrenme yarılandı. hazır çok vaktim varken de coğrafyayı aradan çıkarabilirim. ocağı beklemenin anlamı yok :KK31:

kızlar merhaba,
ben bölüme iyice göz gezdirmeden başka bir konu açtım sonra baktım ki benim yapmak istediğimi siz burada yapıyormuşsunuz. Sonra konuyu silemedim de:KK17:
ben de kpssye hazırlanıyorum düzenli ders çalışmak için motivasyona ihtiyacım var bu da tek başıma olmuyor. Küçük bebeğim var dersaneye de gidemiyorum bu yüzden. Beni de aranıza alırsanız ben de hem çalışmalarımı size rapor ederim hem de muhabbet edip motive olmuş olurum. Bu arada 24 yaşındayım bölümüm Okul öncesi öğretmenliği

Ayy kızlar kış gelmiş vallahi İstanbul buzz gibi kışlıklarımı giyindim oturdum derse kaloriferlerin yanma vakti gelmiş:KK68:

kızlar merhaba,
ben bölüme iyice göz gezdirmeden başka bir konu açtım sonra baktım ki benim yapmak istediğimi siz burada yapıyormuşsunuz. Sonra konuyu silemedim de:KK17:
ben de kpssye hazırlanıyorum düzenli ders çalışmak için motivasyona ihtiyacım var bu da tek başıma olmuyor. Küçük bebeğim var dersaneye de gidemiyorum bu yüzden. Beni de aranıza alırsanız ben de hem çalışmalarımı size rapor ederim hem de muhabbet edip motive olmuş olurum. Bu arada 24 yaşındayım bölümüm Okul öncesi öğretmenliği
tabii ki tatlım hoşgeldin aramıza :KK16: bebişin bu yıl şans getirir sana :KK34:
Ayy kızlar kış gelmiş vallahi İstanbul buzz gibi kışlıklarımı giyindim oturdum derse kaloriferlerin yanma vakti gelmiş:KK68:

edirnede öyle badem. ben de kalın kıyafetlerimi giydim bugün vallahi, hatta üstümde bi de hırka var. :KK30:

7iklimden 144 edimsel koşullanma sorusu çözdüm :KK61:

tabii ki tatlım hoşgeldin aramıza :KK16: bebişin bu yıl şans getirir sana :KK34:
:KK61:

yuppiiiii:KK64::KK71:
o zaman ben bugün itibariyle başlıyorum ders çalışmaya zaten bu yıl türkçeden sadece anlatım bozuklukları, yazım, imla hatalarıo konulara bakıp bunlara ağırlık vererek soru çözmeyi düşünüyorum matematikten de öyle her konuya bakmayacağım. Tarih coğrafya sil baştan. Hayatta ilk defa tarih ve coğrafya çalışacağım bu yıl. Alımlar giderek azalıyor bu yıl 62 puan aldım bana yeter diyordum bi baktım 69la kapattı. :KK43: bu akşam haftalık plan yapayım sizin kendi aranızda belirlediğiniz bir miktar var mı kaç konu kaç soru çözülecek diye:44:

o zaman ben bugün itibariyle başlıyorum ders çalışmaya zaten bu yıl türkçeden sadece anlatım bozuklukları, yazım, imla hatalarıo konulara bakıp bunlara ağırlık vererek soru çözmeyi düşünüyorum matematikten de öyle her konuya bakmayacağım. Tarih coğrafya sil baştan. Hayatta ilk defa tarih ve coğrafya çalışacağım bu yıl. Alımlar giderek azalıyor bu yıl 62 puan aldım bana yeter diyordum bi baktım 69la kapattı. :KK43: bu akşam haftalık plan yapayım sizin kendi aranızda belirlediğiniz bir miktar var mı kaç konu kaç soru çözülecek diye:44:

kimisi konular hemen bitsin öyle çözeyim diyor kimi de ben gibi konu sonunda bol soru çözüyor
senin kapasitene bağlı. Konuların hepsi bitene unuturum diyorsan pekiştirmek amacıyla soru çözersin sana kalmış :KK31:

Ben aylık haftalık değil de sınava kadar 75binin üstüne çıkmayı hedefliyorum

Soru sormuştum ama sorarken buldum nese bu he soğuk ya dondum valla dışarıda brrrrr

Son düzenleme:

tatlım benim öylesine yaptığım genel bi program var; ama öyle kendimi kasıp bugün şu kadar konu bitirip şu kadar soru çözmeliyim demiyorum. baskı altına girmektense severek yapmak istiyorum çalışmamı
canım hiç belli olmuyor dediğin gibi. ben sınıfçıyım, eskiden çok alımlar oluyodu ve puanlar düşüktü. ama şimdi hangi branştan ne kadar alacakları hiç belli olmuyor. o yüzden işi riske atmayalım. alabileceğimiz en iyi puanı almaya çalışalım.
canım pek müdahalede bulunmak istemem ama bence türkçede anlatım bozukluğu ve yazım kurallarına ağırlık vermektense, paragraf sorularından ''hangisi kesin olarak çıkarılabilir'' veya ''cümlelerin doğru sıralanışı'' tarzı sorulara ağırlık vermelisin. çünkü dikkat ettiysen türkçe ve mat ales oldu. ben de matta tipik problemlere ya da şu kolay işlem sorularına bakmıcam. türkçe ve matematikte tamamen ales odaklı çalışıcam. sana da bunu tavsiye ederim. çünkü türkçede bu yıl hiç anlatım bozukluğu sorusu yoktu ve yazım imladan 1 tane vardı sanırım.
ben de bi tarih özürlüsüyüm. hiç sevmiyorum. ama o olmadan da istediğim puanı çıkaramam. tarihte arkadaşlar datayı önerdiler, sana da önereyim. en iyi tarih kitabıymış. ayrıntı çokmuş ama malum artık hep ayrıntı soruyolar.
şimdiden kolay gelsin canım :KK34:

Merhaba kızlar:KK3:
Sedefcim aynı el titremesi bende de oluyor canım.Birkaç gün önce çamaşır seriyordum.Kendimi kötü hissettim.Bir de baktım ellerim parkinsonlular gibi titriyor.Acaba sinirlerim mi zayıfladı diye düşündüm.Malum zor bir yoldayız:18: Aslında doktora gitmek gerekiyor.Ah şu doktor fobimi yenebilsem:KK31: Bugün mantı yaptım canım,senin dediğin mantıdan.İlk defa yaptım,çok güzelmiş gerçekten çok teşekkür ederim canım:KK34:
Tuğbacım Allah kavuştursun diyorum:KK16:

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz:KK3:

Bugün sabah saçlarımı boyadım,dip boyam gelmişti.Beceremeyince hepsini boyadım:KK52: Yani sabah ders çalışamadım.Öğleden sonra başladım.Raporum gece:KK42:

Merhaba kızlar:KK3:
Sedefcim aynı el titremesi bende de oluyor canım.Birkaç gün önce çamaşır seriyordum.Kendimi kötü hissettim.Bir de baktım ellerim parkinsonlular gibi titriyor.Acaba sinirlerim mi zayıfladı diye düşündüm.Malum zor bir yoldayız:18: Aslında doktora gitmek gerekiyor.Ah şu doktor fobimi yenebilsem:KK31: Bugün mantı yaptım canım,senin dediğin mantıdan.İlk defa yaptım,çok güzelmiş gerçekten çok teşekkür ederim canım:KK34:
Tuğbacım Allah kavuştursun diyorum:KK16:

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz:KK3:

Bugün sabah saçlarımı boyadım,dip boyam gelmişti.Beceremeyince hepsini boyadım:KK52: Yani sabah ders çalışamadım.Öğleden sonra başladım.Raporum gece:KK42:

canım benim afiyet bal şeker olsun kuzum :KK16:
doğru diyosun sinirler de zayıflamış olabilir, sonuçta her şeye rağmen stresli bi yol bu. ben de önce bi dahiliyeye gözükeyim dedim. internetten hipogliseminin belirtilerine baktım. çoğunu yaşıyorum. sadece öyle nutellaya kendimi daldırayım hayalim yok; ama kurban bayramı gelsin de kuzuyu mideme indireyim hayalim var :KK1: ihmal etme sen de kuzum :KK31:
raporunu akşama bekliyorum :KK31:

Son düzenleme:
canım benim afiyet bal şeker olsun kuzum :KK16:
doğru diyosun sinirler de zayıflamış olabilir, sonuçta her şeye rağmen stresli bi yol bu. ben de önce bi dahiliyeye gözükeyim dedim. internetten hipogliseminin belirtilerine baktım. çoğunu yaşıyorum. sadece öyle nutellaya kendimi daldırayım hayalim yok; ama kurban bayramı gelsin de kuzuyu mideme indireyim hayalim var :KK1: ihmal etme sen de kuzum :KK31:
raporunu akşama bekliyorum :KK31:

Sağlık her şeyden önemli canım.Hele KPSS'den çok çok değerli.Dikkat etmek lazım ama nerdee:KK50: Ben çalışmaya gideyim Sedefim çok sağol :KK16:

coğrafya çalışmaya başladımmmm :KK55:
zorlueğitimdeki nihan akarın videolarından ilk 12 tanesi ücretsiz. ilk videoyu izledim. yaklaşık 40 dk. harika bi kadın. hem eğlendim hem öğrendim :126: tavsiye ediyorum.
tam ilk video bitti. kitaplarım geldiiiiii :KK52:
ayy çok mutluyum. :119::124:
RENGİNAM sen datada osmanlıyı geniş almış mı diye sormuştun? evet baya baya geniş almış. hatta bütün konuları geniş almış. ve çağdaş dünya ve türk tarihi anlatımı da var içinde.
ben en çok 7iklim konu anlatımlı ales kitabıma bayıldım. harika hem en sevdiğim dersler hem de çözümlü bir sürü soru var içinde. bir de geçen yılın ales denemesi ve farklı bir çok deneme de var.
coğrafya ve tarihten 7iklim soru bankalarını bilemiyorum. çözünce yorumumu yazarım. ama coğrafya soru bankasında, kitabın sonunda en çok sorulan coğrafya konularından derleme testler yapmışlar. güzele benziyo.
yargı 5555 eğitim bilimleri soru bankasında konu konu almamış, buna üzüldüm. konu konu diye duymuştum ben acaba o pegem miydi? neyse önemli değil, hiç yargı çözmemiştim. soruları kaliteliye benziyo.

zorlueğitimdeki nihan akarın videolarından ilk 12 tanesi ücretsiz. ilk videoyu izledim. yaklaşık 40 dk. harika bi kadın. hem eğlendim hem öğrendim :126: tavsiye ediyorum.
RENGİNAM sen datada osmanlıyı geniş almış mı diye sormuştun? evet baya baya geniş almış. hatta bütün konuları geniş almış. ve çağdaş dünya ve türk tarihi anlatımı da var içinde.
ben en çok 7iklim konu anlatımlı ales kitabıma bayıldım. harika hem en sevdiğim dersler hem de çözümlü bir sürü soru var içinde. bir de geçen yılın ales denemesi ve farklı bir çok deneme de var.
coğrafya ve tarihten 7iklim soru bankalarını bilemiyorum. çözünce yorumumu yazarım. ama coğrafya soru bankasında, kitabın sonunda en çok sorulan coğrafya konularından derleme testler yapmışlar. güzele benziyo.
yargı 5555 eğitim bilimleri soru bankasında konu konu almamış, buna üzüldüm. konu konu diye duymuştum ben acaba o pegem miydi? neyse önemli değil, hiç yargı çözmemiştim. soruları kaliteliye benziyo.
sedefim tamam öyleyse bir dahaki siparişimde alayım inşallah.
bu arada yargıyı ben mi söylemiştim sana? yoksa pegemi mi söylemiştim:26:pegem konu konu ama yargı da öyleydi diye hatırlıyorum:26: eğer ben söylediysem çok çok özür dilerim kuzum ya:KK25::KK25:.

sedefim tamam öyleyse bir dahaki siparişimde alayım inşallah.
bu arada yargıyı ben mi söylemiştim sana? yoksa pegemi mi söylemiştim:26:pegem konu konu ama yargı da öyleydi diye hatırlıyorum:26: eğer ben söylediysem çok çok özür dilerim kuzum ya:KK25::KK25:.

kuzum benim saçmalama ne özrü, ben karıştırdım herhalde. zaten pegem de olsa yargı da olsa ben ikisini de çözmek istiyodum. geçen yıl bi 7iklim çözmüştüm biliyosun. daha önümde aylar var. hatta bi de beyaz kalem çözmek istiyorum. doyumsuzum :KK17: ama bilerek az kitap aldım. bitince yenilerini alıcam. yeni alınca heves geliyo. öyle bişey düşünürsen ben üzülürüm asıl
bence al renginam başka tarih kitabına gerek de kalmaz bu kitap her şeyi almış çünkü :nazar:

kuzum benim saçmalama ne özrü, ben karıştırdım herhalde. zaten pegem de olsa yargı da olsa ben ikisini de çözmek istiyodum. geçen yıl bi 7iklim çözmüştüm biliyosun. daha önümde aylar var. hatta bi de beyaz kalem çözmek istiyorum. doyumsuzum :KK17: ama bilerek az kitap aldım. bitince yenilerini alıcam. yeni alınca heves geliyo. öyle bişey düşünürsen ben üzülürüm asıl
bence al renginam başka tarih kitabına gerek de kalmaz bu kitap her şeyi almış çünkü :nazar:

tamam kuşum pegemle karıştırmış olabilirim dediğim gibi:KK25: üzüldüm bir an tabi ne diyeceğimi bilemedim :26:
ben en iyisi bir daha tavsiye vermeyeyim ya bu dağınık kafamla zaten çok sağlıklı olmuyor:26:

Hayırlı olsun canım kitapların oh mis gibi de kokuyolardır şimdi :119:
Nihan akara ben de bayılıyorum ya bedava olanları izledim bnm gbi coğrafya sevmeyen birine bile sevdirdi hatta sırf onun için arkadaşla üyelik almayı düşünüyoruz :KK34:
Bu arada kitaplarını hangi siteden aldın canım?

sedefim, zorlu eğitime sen söyleyince üye oldum ama coğrafyada nihan ataman diye bir bayan var bu mu bahsettin?

X