Düğün 2013 izmir gelinleri

Hahahahahahha Vallahi çok güldüm yahuuu şu cümlene ''bavula ne koyarsam dokunmam, ne almazsam da dövünürüm niye şunu almadım diye..'' Demek ki biz kadınların yaradılışı bu, aynen, aynen

ben de kendime gıcık oluyodum niye böyleyim diye..sonra baktım bavulunu açan mızıldanıyo, genel bi kadın vaziyeti olduğunu anladım..bana kalsa bavulu bırak konteynırla gidecem bi yerden bi yere..o kadar yani..

ama tüyo veriyim şimdi burda hava fena değil..bi tane yağmurluk, bi tane kalınca hırka alsan..hımm..iki tane mevsimlik body,bi tane kısa kollu tişört, rahat bir eşofman altı, bi tane kot, bi tane de şık bişey yeter...bi çift spor ayakkabı (rahat dolaşmak için) topuklu ayakkabı da lazım gelinlik denemesi için..hehehe al işte yarım konteynır etti bile..

Son düzenleme:

Gündüzleri kısa kollu tişörtle dolaşılıyor dimi şuan orda???

Gündüzleri kısa kollu tişörtle dolaşılıyor dimi şuan orda???

evet canım,bugün 24 derece izmir..hatta dün gördüm turistler askılı-şort sezonunu açmış ..akşam üstü biraz serinliyor,hava sıcak ama rüzgar serin esiyor yani.. onu da ince bir mont veya yün hırkayla halledebilirsin, bazı günler aniden yağmur indiriyor..her telden çalıyor aslında hava..:44:

oooooo24 dereeceee, süpermiiişş

yanıt için teşekkürler.. Darty hiç aklıma gelmemişti. İzmirdeyim; sanırım Bornova forum karşısında yeni açıldı. Gidip bakayım oralara da.. Her ne kadar İzmir kızı olsam da yaşayacağım yer Dalaman Eşyaları 1 ay öncesinde ancak lojmana yerleştirebilicez.. Beyaz eşyalar için Bosh tercih ettim; kampanyalarını kaçırmamak lazım; bakalım Mediamarkt ile Darty arasında ne kadar fiyat farkı var:)
Birşey daha sormal isterim; çeyiz serilmesi adeti sizde de var mı? Başka şehire taşınacak olanlar bunu nasıl yapıyor?
Sevgiler..

rica ederiz canım bosch iyi bir marka..güle güle kullan...Ancak birkaç ay araştırma ve gözlem yapmış biri olarak naçizane fikrim: mediamarkt darty'den daha pahalı, bir de müşteri hizmetleri biraz zayıf..nadiren stok eritme amaçlı belirli ürünlerde ciddi indirim yapıyorlar ama normal şartlarda ikisi arasında bayağı oynuyor fiyatlar..zaten sen de gittiğinde bakarsın.. balçova tarafında mediamarktla darty yanyana olduğu için aynı anda karşılaştırabilirsin.. diğer konuda hiç bir fikrim yok canım..hiç bilemiyorum bu tür adetleri ve görenekleri.. damat beyin akrabalrından filan yakın olduğun, güvenebileceğin kimseler varsa onlara danışabilirsin belki? :44:

Son düzenleme:

Ben de bosch düşünüyorum canım...
Çeyiz serilmesi adetini biliyorum, kuzenlerimin yıllar önce serilmişti hatırlıyorum. Ben uygulamıycam

Son düzenleme:
cilekbencim..müziği düşündün mü şekerim? sen şimdi oynamayı severim dedin ya onu düşündüm de..nası bi konsept olucak ki..nostaljik parçalar dedin ama o da herkese hitap edecek mi gece boyu..:44: he buarada giriş müziği dans müziği derken bir de pasta kesilme müziği varmış hehehehe..buyur bakalım..

Yoook kııııssss, sadece giriş müziği ve ilk dans müziği nostaljik olacak. Diğer türlü gece boyu orkestra çalacak. Çok iyi bir orkestrası var, ben çok beğenmiştim. 5 kişiler...Hatta solisti, o ses tr deydi bu yıl, Açelya. Ama Açelya ayrılmış tabi gurptan yarışmadan sonra. En son konuştuğumda organizasyon müdürü yeni solist aradıklarını söyledi. Yani Allah ne verdiyse bildiğin klasik düğün, vur patlasın çal oynasın olacak
Hmmm evet doğru, pasta müziği de var:44:
Bir de ne dicem. Biz nikah şekeri hazırlıyoruz ya, bunlar girişte, bir kişi tarafından sepet içinde mi ikram edilecek???
Gelin arabası olayını nasıl yapcaksınız, bak aklıma geldi????

he iyi bari şekercim..müzik konusuna hakimmişsin..için rahat belli..ve evet nikah şekeri olayında biri kapıda elinde sepetle duracak sanırım ..ama o işi kim nasıl yapacak hiç bir fikrim yok.. :44: gelin arabasını çiçekçilerde süslüyolarmış şekerim..ee nişanlım gelmeden önce sade şık bişeylerle süsletiversin bi zahmet..he araç yoksa da çok uygun fiyata şıkır şıkır arabalar kiralıyolar şekercim

Son düzenleme:
Hele şükür hafta bitti kızlaar eve gidip, yarınki yolculuğuma hazırlanmak için sabırsızlanıyoruuum
Bagetchim sana özel mesaj gönderdim, önemli
Yuppiiiiiiii, geliyorum kızlaaarrrr
Kocaman öpüyorum, artık bir sonraki ''günaydın'' yüzyüze olacak.
Byyyeeess

iyi yolculuklar canımcım...bekliyoruz seni..görüşmek üzere

kızlarr mrb.. bende izmir gelini olacağım. 18 mayıs'ta mercanı tuttuk biz. nişanlımda bende ankarada oturuyoruz. uzaktan işleri halletmek çok zor oluyor. forumun hepsini okuyamadım. acaba aranızda mercan hakkında bilgisi olan var mı?

Hayırlı olsun canım..şimdiden mutluluklar dilerim..Mercana gitmişilğim yok ama internetten resimlerini gördüğüm kadarıyla gayet nezih ve hoş bir yere benziyor..iyi bir seçim yapmışsınız bana kalırsa...mekan güzel, bir de müzik seçimini doğru yaparsan çok güzel bir düğünün olacak gibi görünüyor..

ben de 31 ağustos'ta izmir karşıyakada evleniyorum :)
ama benim 2. düğünüm olacak, 1 hafta önce de İstanbulda olacak.
çok sıcak olur ama yaz eylüle de denk gelsin istemedik, yağmurlar başlamadan düğünümüz olsun istedik :)

kendi orkestrası var. müzik seçimi nasıl oluyor hiç bir fikrim yok

canım orkestrası vardır elbette ama bana kalırsa giriş müziği (eşinle nikah masasına yürürken), ilk dans müziği ve pasta kesme müziğini siz seçerseniz daha hoş olabilir..orkestrayla bu bahsettiğim 3 durum için, istediğiniz parçaları çalması konusunda görüşebilirsiniz..sizin için daha özel olur

Kızlar; Kınamdan da önce Gelin hamamı eğlencesi düzenlemek istiyorum. Hediyelerim, hazırlıklarım hepsi aklımda.. Yüzmeyi hamamda öğrendim sayılır; bu kültüre sahibim ve çok severim.. Canım İzmirli bazı arkadaşlarımın henüz kapısından girmişlikleri yok:) Ama ortada başka bir sorun var;
İzmirde gelin hamamını düzenleyebileceğim hamam var mı? Önerileriniz nedir?
Ben Urlada oturuyorum; dolayısıyla bornova veya karşıyaka gibi öneriler uzak kalır ama güzelse Bağdat'a giderim diye de düşünmüyor değilim
Şİmdiden teşekkürler:)

valla bir fikrim yok canım..hiç bilmiyorum düğün adetlerini, hamam kültürünü de..kına gecesi bile yapmıycam ben..ama otellerin hamamlarında bu tür organizasyonlar yapılıyormuş diye duymuştum,istersen birkaç otelle görüşebilirsin..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…