Düğün 2013 izmir gelinleri

Bu arada dün koşu bandım resmen su doldu. Sildim ettim ama du bakalım çalışcak mı, bugün deniycem çalıştırmayı

evet canım üzerini giyinip kesinlikle pencereyi açmalısın..hava devinimi olmalı....tespitin de çok doğru genel itibariyle bildiğimiz, hep gördüğümüz ve uyguladığımız hareketler üst karın kaslarını çalıştırıyor..şöyle bir ipucu vereyim:mat egzersizlerinde yatarken bacaklarını sabit tutup gövdenle yaptığın egzersizler üst karın kaslarını çalıştırır..yani gövdeni indirip kaldırırsan mesela mekik gibi..üst karın kaslarını çalışır..ama gövdeni sabit tutup bacaklarını indirip kaldırırsan alt karın kasların da çalışır...ama bu esnada belini de koruman gerekli, dikkat etmek lazım..bu egzersizleri ve püf noktlarının tamamını pilates fazla fazla öğretiyor zaten..hiç bilmediğin bir hareketi yaparken bile hangi kas grubunun çalıştığını anlıyorsun bir müddet sonra..internetten alt karın kasları egzersizleri videolarına bakabilrsin şekercim..
he koşu bandını da tamamen kuruduğundan emin olunca çalıştır bence..pencereyi aç iyice bi hava alsın kurusun..bi gün havadar yerde beklesin bence..

Son düzenleme:

Tamam anlaşıldı canım...Pencere açık koşayım artık. Hareketler de anlaşıldı, iki türlüsünü de yapıyordum ama net olarak neyin ne işe yaradığını anlamış oldum Pilates evet, senden öğrendiğim kadarıyla hangi kasa odaklandığımı ve hangi kası çalıştırdığımı direkt olarak algılamamı sağlayacak, iyice merak etmeye başladım vallahi
Mesain bitiyor canım, haydı bakalım eveeee

yok yok ben hakatten çok umutluyum senden..hem merakısın hem inatçı olcan sen belli..he bakıcan..ne zaman ki hep şıkır şıkır şeyler almak için çıktığın alışverişlerden elinde renkli taytlar spor çamaşırları,spor atletleri ve tişörtleriyle döneceksin, o zaman bil ki spor hayatına yerleşmeye başlamış mesai çıkışı artık beş buçuk şekerim..yaz saati şeysi malum..

Canım evet gelemiyordum iş hayatındada çok yoğun çalışıyorum, özel hayatımdada çeyizdi çimendi mobilyaydı derken günler nasıl geçiyor anlamıyorum ufak ufak takip etmeye çalışıyorum.

Spor ve su demişken 2-3 gün önce haberlerde izledim. Su selülitin baş düşmanıymış. Yağ moleküllerini parçalayıp vücudumuzdan atılmasını sağlıyormuş bir de her sabah bir tatlı kaşığı elma sirkesi dediler. Benim ihtiyacım yok gibi görünsede dışarıdan, bacaklarımda bu sene yavaştan başladı sanki selülütler küçük küçük bende şimdiden önlemini alacağım su içmeyi arttırdım.

Selüliti tetikleyen baş unsurlarda hamburger ve kolaymış bilginize kızlar.

iyi bari kolaylamışın işi gücü tripilicim, hayırlı olsun..ve evet su, vücuttaki bütün deformasyonları düşmanı..selülitten, kırışıklığa çatlaktan cilt kuruluğuna herşeye birebir..ancak elma sirkesi özellikle sabah biraz riskli..asitli olduğu için midede sıkıntı yaratabilir, aç karnına içilirse hassas mideleri delebilir bile..ha bir de halsizlik yapıyor vücutta, dikkatli tüketmek lazım.. ama su candır, aynen devam

Evet canım dışarıdan ihtiyaç yok gibi duruyor zaten, ama hani ufak ufak başladığını ve eskisinden biraz farklı olduğunu hissediyorsun, bunu sadece sen biliyorsun ve ilerisi için endişeleniyorsun ya benim de olayım o yani, yoksa gayet cillop gibi bacacıklarım çok şüküüür

Kola ve asitli içecekler hiç tüketmem, kırmızı et, annemin zoruyla ayda yılda bir zira kansızlık var...Dışarda yemek yemem, işyerine bile evden getiriyorum öyle söyleyeyim. İşten geç çıktığım için, yemeği geç yiyiyordum ve düzgün tek öğünüm olduğundan zengin tutuyordum. Biraz araştırmayla akşam yemeği düzenimi değiştirdim ve en düzgün öğünümü kahvaltı olarak uygulamaya başladım. Yarım saat daha erken kalkarak gevrek poğaça vs yerine sağlıklı bir kahvaltı yapmaya başladım, kendimi daha zinde ve daha mutlu hissediyorum. Ha böyle konuşunca kilo problemim varmış gibi anlaşılmasın 50 kiloyum

Elma sirkesinin bahsettiğin zararını okuduğumdan ben de kullanmıyorum sabahları

Eneeeeee Vallahi bu dediğin bende oldu bagetchiiimmm İzmire gelince birkaç tayt tişört falan aliim diye planladım hatta sana da soracaktım Yani spor hayatıma yerleşmeye başlamış mı benim, yupppiiiiii
Heeeheheheeeyaz saati uygulamasına sevindim, beni bırakıp gitmicen ööle erkenden

ehehehehe..bendeki kıpırdanmalar ve belirtiler kızım..benim eski hallerim var sende..olcak olcak..izmire de geliyosun zati, pes etme bu saatten sonra..hayır bi de rengarenk güzel güzel sportif giyinince daha bi gaza geliyosun spor yaparken..rahat spor ayakkabılar, taytlar, dar tişörtler..spor yaparken bile iyi görünmek..kadın içgüdüsü işte

kısss gene özel mesaj atamıom, msj kutusu dolu....
Neyse akşam face de buluşursak ordan söylerim, o kadar şey yazdım, yazdıklarımı kapattım yanlışlıkla, gitti

aa bu defa mesai gerçekten bitmiş çilekbenim..haydin ben kaçarıım..hava süper..deli gibi koşasım vaaar..öptüm seni byeee

Herkese merhaba;
Nihayet Ekim 19 gelini oluyorumm:) Allah hepimize mutlu, güzel, tatlı telaşlı günler nasip etsinnn:)
Her nekadar düğüne 6 ay kalmış olsa da telaş beni şimdiden sardı. Çeyiz alışverişi az biraz başladı.. Umarım çok erken değildir:) Başka şehire taşınacak olanlar bu alışverişleri nasıl yapıyor? mesela beyaz eşyaların alınma vakti ne zaman?
Herkese kucak dolusu sevgiler!

kısss gene özel mesaj atamıom, msj kutusu dolu....
Neyse akşam face de buluşursak ordan söylerim, o kadar şey yazdım, yazdıklarımı kapattım yanlışlıkla, gitti

günaydın şekerler
ay kusura bakma cilekbenim..köstebek yuvası kadar mesaj kutusu yapmışlar anacım, hemen doluyo..bari bi uyarsalar dolunca, telef oluyoz böle :44: dün akşam biraz saç, tırnak vs. bakım yaptım cilekbenim bilgisayarı açmadım o yüzden..pc ye oturunca saatler dakika gibi gidiyo..temziledim posta kutumu, üşenmezsen yazabilirsin

Günaydınlar kıssslaaaar, bugün cumaaaaa Son iş günü veee yarın gece İzmir' deyim

Merhaba canım, hoşgeldin
Hayırlı olsun canım hepimize inşallah...
Düğüne 6 ay kala başlamış olman çok iyi, hiç de erken değil, zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsun çünkü. Benim 2 ay kaldı mesela, ''daha çok mu var acaba'' dediğim günler dün gibi sanki
Ben de foruma göz attıysan görmüşsündür, işim dolayısıya güneydoğudayım şuan, çok şükür düğünden önce İzmir' e geri dönmüş olucam, tayinim çıktı. Ben ufak tefek şeyleri-küçük mutfak aletleri gibi-(markasını, ürünlerini bildiğim ve kalitesinden emin olduklarımı) İnternetten aldım, bazılarını direkt İzmir' e yollattım. Şimdi izne gidicem İzmir' e yine bakıcam oradan. Beyaz eşyaları henüz almadık. Beyaz eşya alış vakti, sana en uygun zaman ne zamansa, o zaman bence Mesela, bizim ev düğünden hemen önce teslim edilecek, o nedenle beyaz eşya olayına hiç girmiycez şuan. Aslına bakarsan iki taraftan biri, bir sürelğine de olsa başka şehirde yaşıyorsa, işler bayağı zorlaşıyor, bende öyle oldu en azından. Allah yardımcımız olsun ne diyelim

Günaydın benim yaşam koçum, heheheheh Bu dün aklıma geldi, spor konusundaki teşvik ve yönlendirmelerinle vallahi yaşam koçumuz gibi oldun, dedim yarın olsun da söyleyeyim bagatchiye, hehehhehee
Estağfurullah canım, aynen ben zırp pırt doluyor posta kutusu Ben de akşam bavul hazırlamaya çalıştıım, o nedenle ben de açamadım pc. Hayatta en nefret ettiğim şey bavul hazırlamak, 17 yaşımdan beri mütemadiyen, göçebe kuşlar gibi bavul hazırlıyorum, bıktım usandım vallahiii. En gıcığı da, kısa süre için gittiğin bir yer için bavul hazırlamak, yok onu mu alsam, yok onla bu olmaz ama bunu da alırsam fazla ağır olacak vs vs...çıldırtıyor beni, nitekim daha hiç bir ilerleme kaydedemedim, bugun devam edicem

merhaba glnrzdmr..
Öncelikle şimdiden mutluluklar diliyorum..hayırlısı olsun inşallah..ben izmirdeyim başka şehre gitmiycem ama evimiz yeni bina olduğundan belediyeden yapı kullanma izni çıkmasını bekliyoruz, çıkana kadar ben de eşya koyamıyorum malesef ..ama hepsini aldım. hepsini de darty den aldım..darty bu konularda gerçekten müşteri memnuyietini en ön planda tutan bir kurum..ben beyaz eşyamı alalı 3 ay filan oldu..3 aydır depolarında bekletiyorum..ayda bir arayıp bir değişiklik olup olmadığı hakkında bilgi alıyorlar..ayrıca bu süre içinde fatura kesilmeyip sadece o eşyayı ayırtırsan ve depoda kalmadıysa bir üst modeli ya da muadili temin ediliyor (ben hepsine fatura kestirdim, işimi şansa bırakmam) ve en önemlisi de garantisi eve teslimde başlıyor..yetkilileri de gayet güleryüzlü ve ilgili..hani olanağın varsa yavaştan oradan alabilirsin..çünkü her zaman indirimli kampanyalar oluyor..ben 1-2 ay takip ettim ve bütün beyaz eşyamı çeşitli indirimleri yakalayarak aldım..indirimleri hesapladım totalde 500 tl kadar kar etmişim gideceğin şehirde darty varsa tabii .. :) hatta belki şehirden şehire nakliyatları bile olabilir..irtibata geçip görüşürsen yardımcı olacaklardır canım..

Son düzenleme:

estf. kızım ne haddime..ben bişiler diyorum da sadece size mi diyorum kendime de diyorum..teoriyle pratik birbirinden farklı olduğu için karşılıklı gaza getiriryoruz birbirimizi işte kaç gündür su için su için diyorum da sor bakalım ben içiyo muydum?? biraz savsaklamıştım açıkçası..ama sizle konuşunca tekrar bi gaza geldim başladım lıkır lıkır götürmeye geçen hafta da sadece 2 gün pilates yapabilmiştim..bi uyuşukluk vardı..dün bi coştum önce 1 saat koşu sonra bir buçuk saat pilates..karşılıklı sinerji işte..her türlü işe yarıyor..
valla bavul hazırlama mevzusu tatilde bile kasar beni..bavula ne koyarsam dokunmam, ne almazsam da dövünürüm niye şunu almadım diye..hazırladığı bavuldan memnun olan bir hatun da görmedim hiç murphy kanunları işte, bavuldan ne çıksa serzencez yapçak bişey yok..

Son düzenleme:

Hahahahahahha Vallahi çok güldüm yahuuu şu cümlene ''bavula ne koyarsam dokunmam, ne almazsam da dövünürüm niye şunu almadım diye..'' Demek ki biz kadınların yaradılışı bu, aynen, aynen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…