Düğün 2013 izmir gelinleri

İzmirli Gelinler telaşınız gördüm,Allah mutlu etsin Koçişlerinizle:)

ne de güzel olyur heyacan yaşamak:)

izmirdeyim bende:)

teşekkürler canım...hoşgeldin..bütün gün burada beyin fırtınası yapıyoruz işte... bir daha yaşanmayacak tatlı telaşlara düştük naparsın..yardımcı olabileceğimiz bişey olursa çekinme..

İzmirli Gelinler telaşınız gördüm,Allah mutlu etsin Koçişlerinizle:)

ne de güzel olyur heyacan yaşamak:)

izmirdeyim bende:)

Merhaba canım, hoşgeldin...

Çok teşekkür ederiz, tatlı telaşlar ve heyecanlarla düğüne doğru gün sayıyoruz Sabahtan akşama kadar ''öyle mi olsun, böyle mi olsun'' diye kaynatıyoruz da kaynatıyoruz

Peki sen bu telaşı atlatanlardan mısın? yoksa yaşayacaklardan mı?

merhabalar biz de zeytin parkı ayarladık düğünümüz için inşallah güzel olur

Selam kızlar ne var ne yok??? Uzun zamandır gelmiyorum.

Biz mobilyalarımızı, televizyondu, buzdolabıydı aldık. Ben beyaz eşyalarımı nişanlım askerden dönmeden önce almıştım zaten. Geçen Aralık ayında. Sıra onların alacaklarındaydı çoğu şeyi tamamladık. Şimdi geziyoruz, ufak tefek bakıyoruz yine bir şeyler. Ev eksiği hiç bitmiyor.

Gelinliğimi mayıs sonu, haziran başı gibi alırız sanıyorum.

Eylül'de evlenecek diğer gelinler nelerini halletti bakalım.

Son düzenleme:
KUbbacim hsgeldn cnim hayrli olsun. Cilekbenim kotulr cnim bkalm hayrlsi allahtan artk. Oh az kaldi görcez seni walla. İs cksi bugn grusmeye gdcem bkalm dua edin kzlar ya. Bkalm artk nasip cnim nsanin ortsnda ckmayi dusunuorm ben suan dugunu kyiya braktm cnim bgetchinin tawsyesi uzerne ustne bardak bardak su iciyorum. Alstm artk sagolsun

ooh afiyet olsun serdamım..bol bol su içiyoruz..(ipucu: yeterli su içip içmediğimizi afedersiniz idrarımızın renginden anlayabiliyoruz..şayet koyu renkse su içmemişiz demektir, çok açık su rengine yakınsa yeterince su içiyoruz demektir..(dip not: tabii ki ilaçlar veya özellikle vitaminler rengi koyulaştırır,yanıltmasın..ilaç veya vitamin almadığımızı varsayarak söylüyorum)..neyse konuyu dağıtmayalım..buarada neye dua edelim onu pek anlayamadım ama edelim bakalım :44: telefondan yazdığın için söylediklerini pek çözemedim de şekercim..

Son düzenleme:

Bagetchim kaç gündür serdamın sesi çıkmayınca sms' le ulaşıp konuştum. Dedesi hastaydı ya biliyorsun, babaannesi de gözünden ameliyat olacakmış ayın 8' inde. Allah acil şifalar versin inşallah... Bir de iş konusunda sıkıntıları vardı, ayrılmayı düşünüyormuş, bugün iş görüşmesine gidecek demek hadi hayırlısı Dualarımız seninle canım
Bagetchim bu arada dün akşam face de karşılaştığımızda gece 11 gibi, ben daha yeni oturmuştum. Dün evi su bastı Kombi sorun çıkardı allahın cezası, ne mutfak kaldı , ne hol...halılar, her yer göle döndü. sinir ve çaresizlikten ağladım ve o saate kadar evi temizledim Berbat bir geceydi Bugün de kombi için 3 kez işten eve gittim, neyse halloldu ama çok gerildim dünden beri
Su konusunu valla ben de kendime hayret ediyorum ama yapabiliyorum. 2 lt ye yakın su içiyorum sanırım tarihte görülmemiş bişe, annem hep kızardı, geçen gün söyledim telefonda şok oldu Bacaklarımda sıkıştırınca selülit beliriyordu. sadece 3 haftadan beri spor yapıyorum(haftada 3 gün düzenli), yediklerime dikkat ediyorum ve su içiyorum. Ve sonuca inanamadım, bacakarım düzeldi Hepsi topyekün mü iyi geldi yopksa içlerinden en faydalısı su mu bilemedim ama devam edicem Şuan spor alışkanlık drumunda değil benim için, zorla yapıyorum, spor günlerim gelince üzülüyorum vallahi ama sonuç buysa değerBagetchimin sayesinde vallahiio teşvik etmese, ben hala tv karşısında yayılıyordum, elimde abur cuburlarla

ay resmen serdama tercuman oldun cilekbenim..yazdıklarını ancak çözdüm ama ne demek istediğini çözememiştim sağolasın çok geçmiş olsun Serdama, Tanrım yardım etsin, yüzünü güldürsün inşallah..ve sana da geçmiş olsun cilekbencim..iyi bari halletmişsin..neyse orada maksimum 2 ayın kaldı heralde zaten..başına gelen son terslik bu olsun inşallah.. dün biraz bozuk olduğun belliydi, ben de ısrar etmedim çok..ama gösterdiğin modeli beğendim he spor konusuna gelince düzenli yaparsan ''mümkünü yok'' ki sonuç alamayasın..ki görmeye başlamışsın gözlerinle..kilo verme olur, dik durma olur, selülit olur, çatlak olur..hepsini minimize etmek mümkün..spor ve su en büyük silahımız..3 ay düzenli yapınca bırakamayacaksın iddia ediyorum kaldı ki bornovaya gelin geleceksen aşık veysele gelir koşarsın haftanın 3 günü(orası spor için gerçekten çok büyük nimet)..bir de iyi bir pilates salonu buluruz sana..bak abartmıyorum 1 sene sonra mutasyon geçirmiş gibi olacaksın..geçen gün pikniğe gittiğimizde dar bir tişört giydim..sonra resimlere bakarken gördüm..karın kaslarım tişörtten farkediliyor artık (ben fazla karın çalışıyorum seviyorum çünkü karın kasını, yoksa pilates gözle görünür kas yapmaz içten sıkılaştırır)..o yamuk yumuk sırtım da dümdüz duruyor..boşuna mı spor bağımlısı oldum kızım ben...devam ettikçe vücudun mucizeler yaratıyor..valla acaip azimli gördüm seni, çok umutluyum, benim gibi olacaksın, her fırsatta spora vereceksin kendini..şu an için üşenmen normal..ama az daha sabret, bir süre sonra koşmak için fırsat kollayacak ve spor yaparken börek gibi sırıtırken bulacaksın kendini çok bilirim moralim bozuk ağlayarak gittiğim koşudan kahkahalarla döndüğümü, endorfin ve serotonin salgılayıp mutlu oluyoruz..nişanlım bile moralim bozuk olduğunda tartışmıyor artık benimle, git sporunu yap gel öyle konuşalım diyor, spordan sonra pamuk gibi oluyorum çünkü hehehehe

Son düzenleme:

Aay inşallah canım ya, sanki hep böyle oflaya poflaya yapacakmışım gibi geliyor şuan. Umarım alışkanlığa dönüşür, olumlu sonuçlar aldıkça
Hmmm spor endorfin salgılamamızı mı sağlıyormuuuş:44: Bak bunu bilmiyordum....Bende sadece görevini yerine getiren birinin yaşadığı rahatlama ve huzur oluyor sanıyordum, belki de endorfiin

evet evet bilimsel açıklaması var..mutluluk hormonları salgılıyorsun..vücudun fazla fazla oksijen alıyor..bütün organların kendine geliyor, metobolizman hızlanıyor..vücut direncin ikiye katlanıyor..mesela ben biraz hastalancakmış gibi kırıklık hissedeyim gider hafif hafif koşarım ve çoğu zaman ertesi gün zıpkın gibi dikelirim..çok oldu öyle hastalığın kenarından döndüğüm..hasta olunca yatılıp dinlenilir tezine de şiddetle karşıyım,insan yattıkça daha hasta hissediyor kendini..(mikrobik vakalar hariç tabiy) hakatten bak yeni farkettim..ben bu kış hiç hastalanmamışım yahuu

Ben evin içinde koşuyorum ya, derin nefes alıyorum koşarken ama sonuçta yeterli oksijen alamıyorum, acaba pencereyi açsam:44::44:
Spor konusunu açmışken gene bişe sorcam...şimdi ben yarım saat koşuyorum( yada hızlı yürüyorum diyelim-koşu bandında 5) sonra göbeğimi çalıştırmak için hareketler yapıyorum da. Yahu üst karın kaslarım çalışıyor sanki daha çok, alt karın kasları da çalışıyor ama nispeten daha az, bu normal mi acep? mekik vs vs. ' de:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…