Düğün 2013 izmir gelinleri

Konsantrasyon durumu bende de aynı...Leyla gibiyimm
Dediğin gibi dartyden beyaz eşya baktık. Müşteri hizmetleri çok iyi...Alıyorsun, senin için muhafaza ediyorlar, siz teslim alana kadar fiyat düşerse(ki çoğu zaman düşer dediler) o aradaki fark kadar hediye çeki kesiyorlarmışHoşuma gitti...Biz seçtiğimiz buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi için, olabilecek son fiyatı istedik. Verdiler ve daha ucuzunu bulamayacağımızı ancak bulursak aradaki farkı bize iade ettiklerini söylediler. Baktığımız ilk yer olduğundan almadık...Sonra yine balçovadaki alışveriş merkezlerinden birinin içindeki bir bayide aynı ürünleri 200 tl daha ucuza bulduk...En son olarak da, benimkinin bir arkadaşı istediğimiz beyaz eşyların bayisiymiş, o en ucuz bulduğumuz fiyattan 100 tl aşağısına verecek. Oradan alıcaz büyük bir ihtimalle...
Kısıkköye gidicez demiştim ya eşya için. Biliyorsun ev küçük, o yuzden özel yapılsa yerden tasarruf sağlayacak. yatak odasına bir fiyat verdiler aklın durur...Koltuk zaten istediğimiz gibi bişe bulamadık. Yatak odasını yaptıramıycaz galiba, ikeadan alalım dedik, ordaki yatak odaları, küçük evlere uygun, hantal değil. Aama koltuğu ikeadan beğenemedik, çok kalitesiz duruyor. Onu yaptırıcaz galiba kısıkköy' de...Siz hangisinden aldınız? yatak odası kaç tl' ydi mesela? bizim istediğimiz gibi bişey için 9000 TL dediler

Son düzenleme:

aa beyaz eşyayı da en azından teoride halletmişiniz..iyi bari sevindim..canım şimdi ben yatak odasına yatak,komidin ve lcd den başka bişey koymuycam..iki oda yanyana zaten,diğer odayı giyinme odası olarak kullanıcam..onun için de koltukları aldığım modes mobilya ile görüşücem..koltukları getirdikleri gün ölçü alıcaklar,fiyat vericekler, iç tasarımını da kendim çizicem..odanın her yerini boydan boya aynalı dolap yaptırıcam yani..bilmiyorum artık ne kadara çıkıcak..nişanlım bikaç ay önce ikeadan dev gibi bi yatak almıştı kırık beyaz..yepyeni valla onu kullancaz..benim de odamda yine ikeadan alınma aynı renk bi komidinim var çekmeceli..onu da koyucam.. bi de yatağın karşısına tv.. yeter..ve ben de ikeanın koltuklarını hiç beğenmedim, hem çok iyi görünmüyor hem de malzeme biraz kötü gibi duruyor ne bileyim.. bi de üstüne gereksiz pahalı..hiç gerek yok..yukarıda belirttiğim gibi koltukları kısıkköydeki modes mobilyadan aldık, halen modellerde kampanya var,internet sitesinden bakabilirsin..ben de internetten tesadüfen buldum..şekilciyim tabi hemen beğendim bi takım, ama nişanlım malzeme konusunda çok kıldır..bi bakalım malzemesine kumaşına vs. hemen atlama dedi.. gittik baktık o da çok beğendi..10 yıl garanti veriyorlar..beğendiğim takımı aldık, köşe takım..çok da içime sindi, kumaşını, rengini, pufların rengini,kırlentleri herşeyini ben seçtim..:26: biraz depozito bıraktık, 3 aydır da depolarında duruyor, sağolsunlar bir defa aradılar, teslimatı ne zaman yapalım diye belli değil deyince sorun çıkarmadılar hiç..

Son düzenleme:

Hmmm, modese ben de bakayım o halde...Köşe koltuk istiyorum ben de, şöyle rahat, gün boyu sandalye tepesinde oturduktan sonra, rahat rahat oturup, içine gömüleceğim, pofidik bişe....ama bir türlü bulamadım. Hepsi kazık gibi, ve keskin hatlı, odun gibi süngerleri Ayrı bir odam olsa ben deüşünürdüm boydan boya dolap olayını. Biz de dolap mümkün olduğunca büyük olsun diye, en büyük duvarı dolapla kaplatalım diyoruz, ama acayip fiyat çıkardılar, canım sıkıldı...

du bakalım bana ne çıkıcak.. boydan boya diyince adamların gözlerinde dolar işaretleri belircek bin ay taksitle yaptırırız artık..
:111:

O gün modese gittik aslında şimdi hatırladım. Saatlerce gezip, önüme gelen her koltuğa oturmaktan bitap düştüm, beynim bulandı. Showroomlarda istediğim gibi bişeye rastlayamadım Yataklı olsun desem, süngerleri sert oluyor, formunun bozulmaması için öyle gerekiyormuş...Hadi yataklısından geçtim, yumuşak olsun diyorum, yine yok Google görsellerden bulursami resmini götürüp yaptırtıcam...

ehehehe..eyva eyva..zor zanaatler..

Günaydın şekerler..
Günaydın cilekbencim..h.sonu loccaya gidip kapora bıraktım en sonunda.. prova günü almadım, telefonlaşıcaz karar verince...senin mevzuyu da konuştum..düğüne 2 gün kala bile prova yaparız ama gün alması lazım acilen, bize bildirsin ki ona göre hazırlık yapalım dedi gökçen bey..sizi aramış ama gelememiş çok telaşı varmış dedim..bilirim bilirim ben de 3 ay sonra evleniyorum dedi kuaförümüzü de everiyoruz..hadi hayırlısı..
ha buarada bikaç bişey sordum..kuaförde geçireceğimiz zaman yaklaşık 3 saatmiş..gelinliği giymek için de bi oda tahsis ediyolarmış...saat hesabını iyi yapmak lazım, fotoğraf çekimi vs. bir sürü iş var kuaförden sonra..koşuşturmaktan nefret ediyorum..rahat rahat yetişmek için erken gitmek lazım kuaföre..

Son düzenleme:

Günaydın Bagetchiiim, canımsın yaaa, benim için de konuşmuuuş, yerim yeriiiiiiimmm
O halde benimki haftasonu uğrayıp kapora bıraksın yahu...Madem 2 gün kala bile prova yapabilecek, süpermişşşş Şimdi gelinlikçi ablanın dediğini hiç tanımam etmem, riske atmaya değmez, burası için o kadar araştırdık, uğraştık. Tek derdim prova yaptıramamış olmamdı, ee onda da sorun yoksa tamamdır Kaç TL kapora bırakayım?? 50 tl yeterli olur herhalde dimi şekerim?? Bir de tam yeri nerdeydi, hiç gitmedim:44:

3 saat miiii Amaniiiinn Keşke ilk beni alsa, kesin başka gelinler de vardır o gün, eee ben de sona kaldığıma göre sona bırakır beniiiiiyandım beeeeennn

3 saat miiii Amaniiiinn Keşke ilk beni alsa, kesin başka gelinler de vardır o gün, eee ben de sona kaldığıma göre sona bırakır beniiiiiyandım beeeeennn

dur be şekerim panik yapma hemen..konuşursun ayrıntıları..başka gelin varsa da aynı saate denk gelmek istemiyorum dersin..adamlar nelerle uğraşıyo kimbilir, bulurlar bi çaresini..sakin ol sen..önce bi telefonla arayıp prova alacağını kesinleştir de, kapora bırakmaya gidince konuşursun herşeyi..ben 50 tl bıraktım..bi kağıda yazıyo herşeyi bi nüshasını da sana veriyo istediklerin ve kapora miktarın yazıyo orda..porselen makyaj saç vs..yeri de mustafa kemal caddesi üzerinde çok kolay..peterson köşkünün karşı çaprazı..petersona gelmeden biraz aşağıda..köşede bi ege market var bilirsin..ege marketin 200mt. yukarısında..

Oki canım, yeri anladım...Benimkine soriim bi ne zaman gidebilir, ona göre arayıp, netleştirip, kaporayı bıraktırırım artık
Dün 100 tane daha şeker yaptık...Son 100 tane kaldı, bayağı oyalıyor, tabi bir de etiketleme olayı var...
Davetiye olayını anlatmıştım ya, benim dediğim noktaya geldik Hala alamadık ve davetiye bakmaktan midem bulandı
Saat olayını hallettim....Hızlısaat.com' dan...
Dans, giriş ve pasta şarkılarımla hala ilgilenemedim, ne zaman ilgileneceksem, 1 ay kaldı:18:

Son düzenleme:

valla şekerler sadece etiket yapmama rağmen beni de çok oyalamıştı..kolay gelsin.. davetiye de nası bulamıyonuz onu annamadım şekerim yahu, zira ben mehmet abiye gittiğimde her yer kelebekli davetiye doluydu hatta söylemiştim de, ''bahar geliyo diye hepsi kelebek yapmış insan biraz da deniz temalı yapar'' diye..mehmet abi de deniz temalı geçen sene çoktu ama bu sene kelebek çalışmışlar dedi..her yer kelebek doluyken seçemediniz mi naaptınız..annamadım ben :44: neyse internetten bak bari.. davetiye markalarından beğendiğin olursa markasını ve kodunu bilince elinle koymuş gibi buluyosun katalogdan..
ben şu an müzikle boğuşmaktayım, uzun uğraşlar sonucunda listeleri hazırladım..nikah öncesi ve sonrası olmak üzere iki liste..öncesi daha sakin, sonrası hareketli latinler olacak..ipoda yükledim bütün gün dinliyorum içim dışım latin oldu.. şarkıların girişi çıkışını dinliyorum çok gürültülü ya da uzun olanları kesicem filan..bi kısım işlem kaldı yani..son olarak şu barkovizyon gösterisi için resimleri de toparlarsam birşey kalmıycak..bugün yarın düğün demosu için çağırıcak organizasyon şirketi..yetiştirmeye çalışıyom işte..feci koşuşturma halindeyim..:122:

Kız dedim yaa... Mehmet ağabiye gittik. Adamcağız mütevazi, saygılı bir esnaf. Nasıl birşey aradığımızı söyledik, dedi ki '' yarım saatinizi ayırıp bakacaksınız kataloglara mecburen, kelebekler var aralarda''...Ben masanın başına geçip, bakmaya koyuldum, ama benimki başladı sızlanmaya...''nasıl bakıcaz bu kadar kataloga, niçin kelebekliler ayrı değil, niçin yerlerini bilmiyor, koza davetiye yok mu....'' vs vs... Koza davetiye en pahalısı ve adamcağız katalog fiyatları üzerinden indirim yapacak dediysem de, dinletemedim...Bir arkadaşının arkadaşı davetiyeciymiş, koza da satıyormuş, indirim de yapacakmış, hem de kelebekleri davetiyeleri direkt gösterirmiş vs vs...Kısacası ne kendisi baktı zaman ayırıp, ne de bana baktırdı...''sen bilirsin, peki arkadaşının dükkanına gidelim'' dedim. Gittik...Tabi ki normal olduğu şekilde çocuk da katalogları önümüze koyup bakın, bulun dedi Katalogtaki fiyatlar üzerinden tek kuruş indirim yapmadı Eee koza davetiyenin de fiyatlarını görünce benimki, lafıma geldi ama, tüm günümüzü boşa geçirmiş olduk...Bir daha da bakamadık, zaman yoktu...Şimdi yine maalesef internetten bakmak zorundayım Oysa ben özellikle görerek, dokunarak alayım istemiştim. Durum bu yani canım...

Son düzenleme:

hımm..:44: alla allaa neden huysuzluğu tutmuş enişte beyin aceba..düğün stresi heralde..neyse davetiye yazısını düğün yeri yazısını, yazı karakterini ,büyüklüğünü filan hazırla bari de internetten de nası yapcan ki be kuzum..ben bile gittiğimde o yazı karakteri mevzusuyla çok uğraştım..hatta 18 mayısta evlencek bi arkadaşımla gittik, seçtik karakterleri, fakat davetiye üzerinde nası karmaşık durdu,yazılar okunmadı..ikimiz de beğenmedik davetiyelerimizi..seçmekle olmuyor yani davetiye üzerinde çok farklı duruyor..adam bizi baskı yapan amcanın ofisine götürdü orda bi kızcağız vardı pc başında birçok karakter denedik uğraştırdık kızı :26: sonra harf büyüklüğü filan da var..neyse deneye deneye en sonunda çıktı şablon..ama belki de internetten daha kolay olur, bilemiyorum tabi..adam yapar gönderir şablonu mailine, sağına soluna bakar sölersin ne bileyim..:44:

Haklısın canım yaa, işte ben de o nedenle illa göreyim istemiştim ama aynen benimkinin huysuzluğu tuttu Şimdi seçicem mecburen internetten, böylesi içime hiç sinmiyor ama yapacak bişe yok. Dün gitti benimki, beğendiğim bir model baktı, çok büyük ve kaba durduğunu söyledi, 24 cm imiş boyu!! Sonra onun bir benzerini bulmuş yine aynı marka. 21 cm imiş boyu, kitap ayracı gibi...Fotosunu çekip göndermiş, sen bunu kesin beğenirsin diyor. Tabi canlı olarak görmeden ve dokunmadan karar veremiyorum adamakıllı, canım çok sıkıldı ama napcan, mecbur...

ay boşver şekerim valla kafam kazan gibi oldu..olsun bitsin artık gözünü seveyim ya..uğraş uğraş sonu yok..yeter ayol..:95: şöle ayaklarımı uzatıp evime bi yayılsam artık başka bişi istemiyorum.. vakit yaklaştıkça geriliyorum yahu..herşeyle ayrı uğraş..zaten düğün günü arkada beklerken arkadaşlarla iki tek atmadan çıkmıcam bu kadar sinir stresin üstüne iyi gelir..:123:

Al benden de o kadar...geçsin bitsin artık, çok yoruldum...Onu düşün, bunu düşün...En kötüsü de birşeyi atladım mı, unuttum mu stresi beni mahvetti tabe canım içmeden hayatta çıkmam, hatta kuaförde başlamayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…